Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2111

  • Penetru

    1901

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1587

Top Posters In This Topic

Posted Images

YouTube - You Don't Mess With The Zohan - In Theaters Friday

I smell FEET!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu unde traiesti..de abia acu afli..??

 

Imi pare rau daca nu am citit toate cele 380+ pagini sa caut un link. . Nu credeam ca o sa fiu tras de urechi pentru un post. Inseamna ca nu te uiti pe la Accidente...io stiu poate acolo sunt mai multi de care sa te iei. Btw in Bucuresti traiesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau daca nu am citit toate cele 380+ pagini sa caut un link. . Nu credeam ca o sa fiu tras de urechi pentru un post. Inseamna ca nu te uiti pe la Accidente...io stiu poate acolo sunt mai multi de care sa te iei. Btw in Bucuresti traiesc.

 

ma uit si la accidente, dar nu vad legatura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma uit si la accidente, dar nu vad legatura

 

Pai...din cate am vazut eu...te cam bagi aiurea in seama...si te legi de orice(cuvant urat). Totusi..las-o mai moale. Repet cred ca nu sunt singurul pe care il corectezi aiurea. In loc de sa dai posturi cu corecturi mai bine baga un link cu ceva funny. Legatura cu accidente: acolo tind unii sa devieze de la subiect .....poate reusesti sa le atragi lor atentia. Salut.

 

 

Totusi pt a nu fi offtopic : http://www.youtube.com/watch?v=lJS-P5AT9Jo

Editat de Damutz20
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai...din cate am vazut eu...te cam bagi aiurea in seama...si te legi de orice(cuvant urat). Totusi..las-o mai moale. Repet cred ca nu sunt singurul pe care il corectezi aiurea. In loc de sa dai posturi cu corecturi mai bine baga un link cu ceva funny. Legatura cu accidente: acolo tind unii sa devieze de la subiect .....poate reusesti sa le atragi lor atentia. Salut.

 

 

Totusi pt a nu fi offtopic : http://www.youtube.com/watch?v=lJS-P5AT9Jo

 

nu fi obraznic..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prea tare regulamentul asta :)

"Acesta este un e-mail intern (pentru angajatii romani ) de la o filiala din Romania a unei mari corporatii concurente ( deci faza e pe bune !)

 

To : All Romanian Speaking Staff

Subject: Improper Language Usage

 

It has been brought to our attention by several officials visiting our office in Romania that offensive language is commonly used by our Romanian Speaking staff. Such behavior,in

addition to violating our policy, is highly unproffesional and offensive to both visitors and staff.All personel will imediatly adhere to the following rules:

 

1..Words like futui,in (cuvant urat) mea, (cuvant urat) and other such expressions will be not tolerated or used for emphasis or dramatic effect, no matter how heated a discussion may become.

 

2..You will not say si-a bagat (cuvant urat) when someone makes a mistake, or sa (cuvant urat) pe el if you see someone being to be reprehended, or baga-mi-as, when a major mistake has been made.All forms and derrivations of the verb a se caca and a se fute are utterly inappropiate and unacceptable in our enviroment.

 

3..No project manager, section head or administrator under aby circumstances will be reffered to as pul! a de om, cacanaru' or boul.

 

4..Lack of determination will not be reffered to as pulalau nor will persons who lack initiative be reffered to as muiangiu.

 

5..Unusual or creative ideas offered by managment are not to be reffered to as porcarii.

 

6..Do not say futu-ti mata if somebody is persistent;do not add (cuvant urat) mea, if a colleague is going trough a difficult situation.Futhermore, you must not say am pus-o (refer to item 2) nor o sa ne-o traga when a matter becomes excessively complicated.

 

7..When asking someone to leave you allone,you must not say dute-n (cuvant urat) mea or should you ever substitute ''May i help you ?''with, ce (cuvant urat) mea vrei ?

 

8..Under no circumstances should you ever call your elderly industrial partners bosorogi imputiti.

 

9..Do not say ia mai mereti-n (cuvant urat) cu cacatu' asta when a relevant project is presented to you, nor should you ever answer futute-n poponeata when your assistance is required.

 

10.You should never call customer representatives as boul dracului or tampitu ala.

 

11.The sexual behavior of our staff is not to be discussed in terms such as a pizdulica buna, futaciosu' or homalau' lu peste.

 

12. Last but not least, aftre reading this note, please do not say ma sterg la poponeata cu textu asta.

 

Just keep it clean and dispose of it properly.

Thank you."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai...din cate am vazut eu...te cam bagi aiurea in seama...si te legi de orice(cuvant urat). Totusi..las-o mai moale. Repet cred ca nu sunt singurul pe care il corectezi aiurea. In loc de sa dai posturi cu corecturi mai bine baga un link cu ceva funny. Legatura cu accidente: acolo tind unii sa devieze de la subiect .....poate reusesti sa le atragi lor atentia. Salut.

 

 

Totusi pt a nu fi offtopic : http://www.youtube.com/watch?v=lJS-P5AT9Jo

 

Stai linistit, asa face cand mai scapa din cotet.

 

ON: Un moldovean pleaca in calatorie cu trenul. Se suie in tren, se duce in compartiment si are surpriza sa vada ca la locul sau nu are unde sa agate haina.calm scoate un cui din geanta si-l fixeaza si cu o lovitura de cap incearca sa-l infiga,dar cuiul se indoaie. Mirat moldoveanul indreapta cuiul si mai incearca o data dar acelasi lucru.

Dupa cateva incercari se enerveaza si se duce in compartimentul alaturat unde un alt moldovean dormea cu capul unde el incerca sa bata cuiul.

 

Morala: moldovenii sunt tari de cap.

Editat de g3rmanoo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit, asa face cand mai scapa din cotet.

 

ON: Un moldovean pleaca in calatorie cu trenul. Se suie in tren, se duce in compartiment si are surpriza sa vada ca la locul sau nu are unde sa agate haina.calm scoate un cui din geanta si-l fixeaza si cu o lovitura de cap incearca sa-l infiga,dar cuiul se indoaie. Mirat moldoveanul indreapta cuiul si mai incearca o data dar acelasi lucru.

Dupa cateva incercari se enerveaza si se duce in compartimentul alaturat unde un alt moldovean dormea cu capul unde el incerca sa bata cuiul.

 

Morala: moldovenii sunt tari de cap.

 

ce jigodie de banc..la fel ca tine..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa ne mai amuzam pe seama lui Smochina :blink: mesaje primite pe pm :

 

ia si (cuvant urat), rapanule

 

bine..hai ca promit ca ma interesez de tine, si om mai vbi..ratatule

 

Btw smochina, stii de ce dorm moldovenii cu poponeata in sus ? sa-i pupe aia care nu incap de ei :)

 

I-ati frate jucariile si fuguta la groapa cu nisip, incepi sa deranjezi pe aici. Zice unu ca esti prost ... mai treci cu vederea, dar cand iti zic mai multi... apoi trebuie sa iei in considerare ca poate pute prostia in tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa ne mai amuzam pe seama lui Smochina :blink: mesaje primite pe pm :

 

 

 

 

 

Btw smochina, stii de ce dorm moldovenii cu poponeata in sus ? sa-i pupe aia care nu incap de ei :)

 

I-ati frate jucariile si fuguta la groapa cu nisip, incepi sa deranjezi pe aici. Zice unu ca esti prost ... mai treci cu vederea, dar cand iti zic mai multi... apoi trebuie sa iei in considerare ca poate pute prostia in tine.

 

ia-ti se scrie desteptule..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia-ti se scrie desteptule..

 

Atat ? ma asteptam la mai mult, ti-ai epuizat fortele de la o cratima scrisa in graba. Ai o ghinda drept rasplata :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atat ? ma asteptam la mai mult, ti-ai epuizat fortele de la o cratima scrisa in graba. Ai o ghinda drept rasplata :)

 

o voiam pe doamna ma'ta..dar nah, daca nu este..nu este. hai ca-mi esti simpatic, chiar vreau sa dau de tine, sincer.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o voiam pe doamna ma'ta..dar nah, daca nu este..nu este. hai ca-mi esti simpatic, chiar vreau sa dau de tine, sincer.

 

:) Poftim educatie .

 

Iasi in fundatie zilnic, te astept, daca iti dau ai tai voie sa iesi din curte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e amuzanta disputa voastra, da' pe de alta parte, Smooch, ia fa-te incoa.

 

'Nu e amuzanta' -> a se citi, 'daca vreti sa va injurati, nu f_teti topicul asta'.

Editat de Puc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e amuzanta disputa voastra, da' pe de alta parte, Smooch, ia fa-te incoa.

 

'Nu e amuzanta' -> a se citi, 'daca vreti sa va injurati, nu f_teti topicul asta'.

 

Deja l-am utut, am fost cam deplasat, dar satul de asta micu' cel viteaz. Cineva cu bunavoita, sa curete "mizeria".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat de periculos pot trai unii pe scuter...

 

 

altii pe quad....

 

pe asta l-ati vazut??? conationalul nost' mandru ca un zimbru!

 

Si cea mai tare!

Editat de greenhorn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-prea tare pustiul

:) asta mic aproape facea sex cu motorezda :blink:

 

si ceva frumos e cam off topic dar dupa atatia cretinoizi iti spala ochiul

si on topic http://www.youtube.com/watch?v=ELzN-zNVceo umor moto

Editat de Grigu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: asta mic aproape facea sex cu motorezda :laugh:

 

si ceva frumos e cam off topic dar dupa atatia cretinoizi iti spala ochiul

si on topic http://www.youtube.com/watch?v=ELzN-zNVceo umor moto

 

de la cretinoizi pentru cretinoizi :)

 

Pentru cei care nu au vazut toate spoturile de la "Cava d’oro":

 

http://www.e-bogdan.com/cava-doro-no3/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...