Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1897

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1587

Top Posters In This Topic

Posted Images

Doi soferi ucraineni sunt opriti la vama:

- Ce transportati?

- Calculatoare de buzunar!

Controleaza vamesii camionul si gasesc pistoale, mitraliere si grenade..

- Astea sunt calculatoare??

- Pai, da, noi in Ucraina asa ne facem socotelile..

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca vrei sa spui "Fostul sef DIAS"

 

Fost, actual..oricum e idolul meu :crack:

 

"Intr-adevar, uneori nazdravaniile sale ridica sprancene. Ca atunci cand s-a deghizat în boschet si s-a asezat într-un colt al încaperii. A stat acolo asteptand sa vada daca îl observa cineva“. :crack:

Editat de ana.maria
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E original şi prinde la public, dă idei şi altora...

 

:lol: Geniala coperta Catavencii dar ai grija sa nu-ti sara in cap fanii lu Chelu, ca e plin forumul de "reformisti portocalii" :crack:

Editat de Luke_highwalker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa nu se simta lumea ofensata...

 

3 accidente de motocicleta, 3 motociclisti in spital, 3 paturi in salon. Vine televiziunea si ia interviu motociclistilor. Primul motociclist. Un picior in ghips.

Reporterul:

- Cum s-a intamplat accidentul, vad ca aveti un picior in ghips, nu aveati viteza mare, nu-i asa?

Motociclistul:

- Pai sa vedeti... eu.. Suzuki.. 300 km/h... coaja de banana pe carosabil... am derapat putin, am recapatat controlul, dar totusi am intrat in sant lejer, am o mica fisura 3/4 tibia stanga, trece, nimic grav.

Al doilea motociclist. O mana si un picior in ghips. Reporterul:

- La dumneavoastra cum s-a intamplat? Vad ca aveti o mana si un picior in ghips!

Motociclistul:

- Eu mergeam linistit pe strada... 250 la ora... stiti... Kawasaki., cand deodata vad un Suzuki ca ma depaseste. Zic 'nu se poate, nu e mai tare ca mine' si accelerez dupa el. Deodata imi sare pe vizorul castii o coaja de banana de la Suzuki, mi-a blocat vederea, am franat... am derapat putin...am o mica fisura de tibie si peroneu, putin luxat antebratul... nimic grav, trece.

Al treilea motociclist. Mumie. Ghipsat din cap in picioare.

Reporterul:

- Precis dumneavoastra aveati viteza, nu gluma!... Cum s-a intamplat?

Motociclistul:

- No, eu... Mobra Hoinar... 50 la ora... Trec pe langa mine 2 motociclisti in viteza. Eu am crezut ca stau pe loc, si... m-am dat jos de pe motoreta... M-am rostogolit eu un pic... m-am ridicat in picioare si vad 2 motociclisti in sant. Imi arunc casca, fug sa ii ajut si... a dracului coaja de banana... iau o ceafa de asfalt... traumatism cranio-cerebral cu paralizie temporara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foloseste asta..

Poate faci caca mai usor. ;)

Buna ziua!

 

La dumneavoastra se vede clar ca esti baiat destept dupa glume :nono: Eu am vorbit destul de frumos cu tine, chiar daca nu ti-am impartasit pana acum vreo opinie. In primul rand ti-ai pus poze pe site, si cu muianul ala ...i've got to tell you pal, you have no fucking street credibility! asa ca lasa aerele de baiat alfa ca nu te ajuta fata. Contrastul dintre muzica pe care o asculti tu si modul in care te prezinti e descris cel mai bine in poza de mai jos. Sa stii ca nu e vina mea ca nu poti sa fii un "warrior" decat pe forum si in jocurile care te caracterizeaza (WOW si Dungeons and Dragons) asa ca iti sugerez sa-ti cauti alt challenger pentru razboaie virtuale si in acelasi timp as vrea sa te rog sa nu votezi cu baietii lu Traian la alegerile parlamentare.

Iti multumesc anticipat pentru intelegere!

Luke_highwalker

semnatura si stampila

post-69076-0-33155000-1352985969_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti pe langa subiectul topicului, dar daca vrei sa ma cobor la nivelul intelectului tau, fa-o in alta parte.. nu porcii acest topic. ;)

 

Pentru limbi adresate securitatii, ai deschis topicul legat de sex

Pentru indemnul la vot, ai sectiunea social si politica

Pentru sfaturi moto, citeste sectiunea dedicata incepatorilor

.

Pentru restu'.. adreseaza-te lui Ciomu.

 

:peace:

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zair nu fii "chitra" si recunoaste ca postul meu a fost destul de funny. Daca nu era vorba de tine in el fac pariu ca te radeai acum :crack: . Stii ce-mi place la tine.... fiecare replica de-a ta vine cu cate-o noua acuzatie bazata pe nimic din ce discutasem anterior. De la faptul ca il cunosc pe Badea, am ajuns sa fiu fan Voiculescu, fan Iliescu, un borfas care fura de la saracele corporatii moarte de foame prin utilizarea de soft, muzica si filme piratate, si mai nou sunt si securist. Cerul e limita cu tine. Apeciez seriozitatea si promittudinea cu care mi-ai raspuns, motiv pentru care iti propun sa iei in considerare un job de pizza delivery boy. :hug:

Ontopic:

Johnny wanted to have sex with a girl in his office, But she belonged to someone else...One day, Johnny got so frustrated that he went up to her and said, "I'll give you a £100 if you let me have sex with you. But the girl said NO. Johnny said, "I'll be fast. I'll throw the money on the floor, you bend down, and I'll be finished by the time you pick it up. "

She thought for a moment and said that she would have to consult her boyfriend... So she called her boyfriend and told him the story. Her boyfriend says, "Ask him for £200, pick up the money very fast, he won't even be able to get his Pants down." So she agrees and accepts the proposal. Half an hour goes by, and the boyfriend is waiting for his girlfriend to call.

Finally, after 45 minutes, the boyfriend calls and asks what happened.She responded, "The bastard used coins!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Johnny wanted to have sex with a girl in his office, But she belonged to someone else...One day, Johnny got so frustrated that he went up to her and said, "I'll give you a £100 if you let me have sex with you. But the girl said NO. Johnny said, "I'll be fast. I'll throw the money on the floor, you bend down, and I'll be finished by the time you pick it up....

الكتابة على نحو أفضل في اللغة العربية، فهم الجميع.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...