Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sper sa nu se simta lumea ofensata...

 

3 accidente de motocicleta, 3 motociclisti in spital, 3 paturi in salon. Vine televiziunea si ia interviu motociclistilor. Primul motociclist. Un picior in ghips.

Reporterul:

- Cum s-a intamplat accidentul, vad ca aveti un picior in ghips, nu aveati viteza mare, nu-i asa?

Motociclistul:

- Pai sa vedeti... eu.. Suzuki.. 300 km/h... coaja de banana pe carosabil... am derapat putin, am recapatat controlul, dar totusi am intrat in sant lejer, am o mica fisura 3/4 tibia stanga, trece, nimic grav.

Al doilea motociclist. O mana si un picior in ghips. Reporterul:

- La dumneavoastra cum s-a intamplat? Vad ca aveti o mana si un picior in ghips!

Motociclistul:

- Eu mergeam linistit pe strada... 250 la ora... stiti... Kawasaki., cand deodata vad un Suzuki ca ma depaseste. Zic 'nu se poate, nu e mai tare ca mine' si accelerez dupa el. Deodata imi sare pe vizorul castii o coaja de banana de la Suzuki, mi-a blocat vederea, am franat... am derapat putin...am o mica fisura de tibie si peroneu, putin luxat antebratul... nimic grav, trece.

Al treilea motociclist. Mumie. Ghipsat din cap in picioare.

Reporterul:

- Precis dumneavoastra aveati viteza, nu gluma!... Cum s-a intamplat?

Motociclistul:

- No, eu... Mobra Hoinar... 50 la ora... Trec pe langa mine 2 motociclisti in viteza. Eu am crezut ca stau pe loc, si... m-am dat jos de pe motoreta... M-am rostogolit eu un pic... m-am ridicat in picioare si vad 2 motociclisti in sant. Imi arunc casca, fug sa ii ajut si... a dracului coaja de banana... iau o ceafa de asfalt... traumatism cranio-cerebral cu paralizie temporara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foloseste asta..

Poate faci caca mai usor. ;)

Buna ziua!

 

La dumneavoastra se vede clar ca esti baiat destept dupa glume :nono: Eu am vorbit destul de frumos cu tine, chiar daca nu ti-am impartasit pana acum vreo opinie. In primul rand ti-ai pus poze pe site, si cu muianul ala ...i've got to tell you pal, you have no fucking street credibility! asa ca lasa aerele de baiat alfa ca nu te ajuta fata. Contrastul dintre muzica pe care o asculti tu si modul in care te prezinti e descris cel mai bine in poza de mai jos. Sa stii ca nu e vina mea ca nu poti sa fii un "warrior" decat pe forum si in jocurile care te caracterizeaza (WOW si Dungeons and Dragons) asa ca iti sugerez sa-ti cauti alt challenger pentru razboaie virtuale si in acelasi timp as vrea sa te rog sa nu votezi cu baietii lu Traian la alegerile parlamentare.

Iti multumesc anticipat pentru intelegere!

Luke_highwalker

semnatura si stampila

post-69076-0-33155000-1352985969_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti pe langa subiectul topicului, dar daca vrei sa ma cobor la nivelul intelectului tau, fa-o in alta parte.. nu porcii acest topic. ;)

 

Pentru limbi adresate securitatii, ai deschis topicul legat de sex

Pentru indemnul la vot, ai sectiunea social si politica

Pentru sfaturi moto, citeste sectiunea dedicata incepatorilor

.

Pentru restu'.. adreseaza-te lui Ciomu.

 

:peace:

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zair nu fii "chitra" si recunoaste ca postul meu a fost destul de funny. Daca nu era vorba de tine in el fac pariu ca te radeai acum :crack: . Stii ce-mi place la tine.... fiecare replica de-a ta vine cu cate-o noua acuzatie bazata pe nimic din ce discutasem anterior. De la faptul ca il cunosc pe Badea, am ajuns sa fiu fan Voiculescu, fan Iliescu, un borfas care fura de la saracele corporatii moarte de foame prin utilizarea de soft, muzica si filme piratate, si mai nou sunt si securist. Cerul e limita cu tine. Apeciez seriozitatea si promittudinea cu care mi-ai raspuns, motiv pentru care iti propun sa iei in considerare un job de pizza delivery boy. :hug:

Ontopic:

Johnny wanted to have sex with a girl in his office, But she belonged to someone else...One day, Johnny got so frustrated that he went up to her and said, "I'll give you a £100 if you let me have sex with you. But the girl said NO. Johnny said, "I'll be fast. I'll throw the money on the floor, you bend down, and I'll be finished by the time you pick it up. "

She thought for a moment and said that she would have to consult her boyfriend... So she called her boyfriend and told him the story. Her boyfriend says, "Ask him for £200, pick up the money very fast, he won't even be able to get his Pants down." So she agrees and accepts the proposal. Half an hour goes by, and the boyfriend is waiting for his girlfriend to call.

Finally, after 45 minutes, the boyfriend calls and asks what happened.She responded, "The bastard used coins!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Johnny wanted to have sex with a girl in his office, But she belonged to someone else...One day, Johnny got so frustrated that he went up to her and said, "I'll give you a £100 if you let me have sex with you. But the girl said NO. Johnny said, "I'll be fast. I'll throw the money on the floor, you bend down, and I'll be finished by the time you pick it up....

الكتابة على نحو أفضل في اللغة العربية، فهم الجميع.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zair nu fii "chitra" si recunoaste ca postul meu a fost destul de funny. Daca nu era vorba de tine in el fac pariu ca te radeai acum :crack: .

Crezi ce vrei despre umorul tau.. oricum nu-l apreciezi decat cand esti singur. Evident ca nu intelegi nici tu ceea ce postezi si vorbesti tot timpul pe langa. De exemplu nu inteleg ce a cautat cuvantul chitra in propozitia de mai sus.. vorbesti de parca nu ti-as fi dat bani.. Vrei?! Nu a lins prietenul tau indeajuns incat sa primeasca bonusul lunii octombrie??

 

Stii ce-mi place la tine.... fiecare replica de-a ta vine cu cate-o noua acuzatie bazata pe nimic din ce discutasem anterior. De la faptul ca il cunosc pe Badea, am ajuns sa fiu fan Voiculescu, fan Iliescu, un borfas care fura de la saracele corporatii moarte de foame prin utilizarea de soft, muzica si filme piratate, si mai nou sunt si securist. Cerul e limita cu tine. Apeciez seriozitatea si promittudinea cu care mi-ai raspuns, motiv pentru care iti propun sa iei in considerare un job de pizza delivery boy. :hug:

 

Super.. n-are omul de la ce sa inceapa o discutie cu tine, la tine totul se schimba precum interpretezi, si intodeauna ai dreptate, anyway.. cred voi incepe sa-ti dau report de fiecare data cand vorbesti de personajul tau ce te inspira sexual, in realitate va sta bine, sunteti ca doi nimeni care nu va inteleg decat cei din gura presei. (Barfa proasta tipic romaneasca)

 

Poa' sa-ti placa de mine cat vrei, pentru barbati suna-ti prietenii si afla disponibilitatea, iar daca vreti sa va faceti publica dragostea.. va rog folositi patratelul rosu.

 

Fan voiculescu esti, fara el n-ati mai avea bani sa fumati/beti sau sa va holbati la femei si dupa care sa va luati in brate. Va inteleg fiecare limba pe care o dati personajului voiculescu, si doar exersand.. nu puteti fi decat cei mai gustosi pupincuristi.

 

Si da, atata timp cat folosesti softuri piratate, inseamna ca nu deti caracter fata de tine si dezvoltatorul proiectului. Te oftica faptul ca omul a facut o afacere e implinit financiar si ajuta aceasta societate prin munca depusa???!! E pacat sa gandesti ca in realitate cineva chiar a muncit pentru a ajunge acolo, fara scandaluri si intepretari ieftine precum fac altii.. In realitate esti daunator societatii, exact ca fostii securisti. Singura treaba din viata voastra este sa va gasiti prostii care sa munceasca pentru voi.

 

Pe postul de delivery boy ma voi angaja dupa ce veti face prima comanda la intalnirile 'intre prieteni'. De fapt esti fericitul castigator al cuponului "din partea casei".

P.S: Daca ma chinui putin, poate inzecim portia. ULTRA-BONUS ;)

 

L.E : Nu-mi purta ranchiura, asa sunt, imi place sa spun omului pe nume. :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Zair:

Draga Zair!

Am citit ultimul tau post si am ramas perplex 10 minute, dupa care mi-am revenit si acum iti scriu aceasta scrisoare. In primul rand cred ca Belbody lucreaza de-o ora la corectarea textului si astept cu nerabdare rezultatul anchetei pe care sunt sigur ca o desfasoara sarguincios. In cele ce urmeaza voi raspunde punct cu punct problemelor ridicate de tine. Eu cred ca tu nu intelegi o gramada de lucruri, folosirea cuvantul chitra fiind doar un elemnt din acea mare multime de enigme. In acelasi timp as dori sa te pui la punct cu presa de azi, si anume cu ultimele dezvaluiri de pe topicul cu alegeri in SUA. Chiar si pentru tine ar fi o intoarcere de situatie semnificativa :)))))))

Eu nu te pot opri sa dai report de cate ori simti tu nevoia insa cred ca este necesar sa ai si ce sa reclami. Doresc sa iti aduc la cunostinta si faptul ca in ciuda aparentelor nu fumez si de baut beau moderat chiar si dupa standardele unui adventist de ziua a 7-a. As vrea sa stii ca nu il simpatizez pe Voiculescu decat in comparatie cu niste personaje ca tine. In paragraful "sunteti ca doi nimeni care nu va inteleg decat cei din gura presei" observ ca te-ai inspirat de la un om pe care as fi crezut ca nu-l simpatizezi, Maria Vanghelie.

As vrea sa iti dau o tema de gandire: Oare tu nu cumva lucrezi pentru unul exact ca mine? ...te rog..uita-te la seful tau si percuteaza pe indelete problema. Referitor la propunerea aia a ta cu "Big sausage pizza" (cauta pe google ce e daca nu ai citit cartea sau vazut filmul) cu mine cu tine si cu Badea inca o data te rog sa citesti topicul cu Alegeri in SUA. Daca citesti si tot nu te prinzi iti zic eu acum: NU IL CUNOSC PERSONAL PE BADEA. SUNT UN TICALOS SI AM MINTIT! Zii tu acum daca postul asta e offtopic pe sectiunea FUN? :lol: Sa stii ca nu ma supar deloc... exact asa sunt si eu ....ma abtin de fiecare data cu mare dificultate sa nu fiu acid si ironic cand vorbesc cu cineva. :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

One day, Pete complained to his friend, "My elbow really hurts. I guess I should see a doctor." His friend said, "Don't do that. There's a computer at the drug store that can diagnose anything quicker and cheaper than a doctor. Simply put in a sample of your urine, and the computer will diagnose your problem and tell you what you can do about and it will only cost you $10.00." Pete figured he had nothing to lose, so he filled a jar with a urine sample and went to the drug store. Finding the computer, he poured in the sample and deposited the $10.00. The computer started making some noise and various lights started flashing. After a brief pause, out popped a small slip of paper which read:

1. You have tennis elbow.

2. Soak your arm in warm water, avoid heavy labor.

3. It will be better in two weeks.......

That evening while thinking how amazing this new technology was and how it would change medical science forever, he began to wonder if this computer could be fooled. He decided to give it a try. He mixed together some tap water, a stool sample from his dog, and urine samples from his wife and daughter. To top it off, he masturbated into the concoction. He went back to the drug store, located the computer, poured in the sample and deposited the $10.00. The machine again made the usual noises, flashed its alights, and printed out the following analysis:

1. Your tap water is too hard.

2. Get a water softener.

3. Your dog has ringworm.

4. Bathe him with anti-fungal shampoo.

5. Your daughter is using cocaine.

6. Put her in a rehabilitation clinic.

7. Your wife is pregnant ....... twin girls. They aren't yours. Get a lawyer.

8. And if you don't stop masturbating, your elbow will never get better.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator liviu86

Un copil in masina cu tatal, vede niste prostituate care fac trotuarul.

Copilul: – Tati, tati, cine sunt doamnele alea?

Tatal (jenat): – Nimeni, nimeni, uite pe partea cealalta ce magazin de jucarii!

- Da, da, l-am vazut, da’ cine sunt doamnele alea?

- Aaaa, sunt vanzatoare ambulante.

...

- Daaa!?… si ce vand?

- Vand… aaa… un pic de fericire.

Copilul incepe sa se gandeasca la asta si abia ajuns acasa, sparge pusculita, ia 5 lei cu gandul sa mearga sa-si cumpere niste fericire.

Merge la una din prostituate si-i spune: – Doamna, va rog frumos, imi puteti vinde niste fericire de 5 lei?

Femeia ramane blocata, dar fiind perioada de criza decide sa nu piarda banii. Il duce pe baietel la ea acasa si-i prepara trei felii de paine cu Nutela.

Seara, copilul vine acasa si-si gaseste parintii preocupati.

- Unde-ai fost? Ne-am facut griji.

- Am fost la doamnele alea sa cumpar niste fericire.

Tatal alb ca varul: – Ahhhaa… si… cum a fost?

- Pai, pe primele doua le-am rezolvat, pe-a treia doar am lins-o si gata!!!!

 

Editat de liviu86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

se simte dragostea.. nu inteleg de ce s-a atacat pisi..nu era prostituata?

 

Convorbire telefonica intre 2 blonde:

- Fata! Ne intalnim azi?

- Da. Unde?

- Unde vrei tu!

- La ce ora?

- La ce ora vrei tu!

- Bine, asa ramane. Pa!

 

:laugh:

Editat de frigider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...