Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

Mor cand vad specimene din astea. Buhaiul asta si-a luat Power Commander si a scos miarul la testat, evident, in linie dreapta si o blana intr-a treia.

Eu nu, ma amuz teribil :)

 

Uite aici inca unul din aceeasi categorie (daca nu cumva e mai distrus):

Editat de Banzay
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1896

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hai lasa ca sunt de tot rasul baietii. Pe deasupra mai au si talente de racer-ii.

 

Sa o flacareasca non stop, darnpe circuit nu pe sosele.

Nu zic ca ei sunt un exemplu de urmat, nicidecum. Crede-ma ca oamenii nu au nici o treaba cu race-ul. Sunt antitalent si recunosc treaba asta. Dar in materie de uili ramai uimit ce pot face. Nu i-am cunoscut personal, dar iti spun sigur ca sunt niste baieti faini cu bun simt si la locul lor. Eu vroiam sa scot in evidenta ca nimeni nu e in masura sa judece. Sa ne vedem lungul nasului. Si mai mult decat asta sa nu ne uitam de sus la altii pt ca suntem toti o apa si un pamant.

 

Circuit...toata lumea o arunca pe asta cu mergi pe circuit...ba daca ai o toba galagioasa, ba daca vrei sa mergi mai tare, ba daca vrei sa faci uili, ba daca vrei siguranta - du-te pe circuit! Hai sa fim seriosi. Cati raceri, useri ai forumului sau motociclisti au fost/ vor merge sau merg numai pe circuit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Klaus Iohannis, Monica Luisa Macovei si Victor Ponta se deplasau cu avionul in strainatate, pentru a sustine o conferinta de presa. In timpul zborului, li se defecteaza motoarele si pierd o aripa. Trebuie sa se parasuteze ca sa poata scapa. Aveau insa o mare problema: ei erau trei, insa aveau doar doua parasute.Victor Ponta, luand o parasuta in spate, sare si striga:-Eu sunt un geniu! Sunt DOTTORE! Eu trebuie sa traiesc, ca sa fiu presedintele Romaniei!Iohannis se uita la Macovei...Macovei se uita la Iohannis. La un moment dat Iohannis ii spune:-Poftim, ia parasuta!-Nu pot sa cred...un domn desavarsit..un gentleman. Multumesc mult, dar nu pot accepta! E prea mult...-Stai linistita, ca nu-i nimic. Geniul a sarit cu sacul meu de dormit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Klaus Iohannis, Monica Luisa Macovei si Victor Ponta se deplasau cu avionul in strainatate, pentru a sustine o conferinta de presa. In timpul zborului, li se defecteaza motoarele si pierd o aripa. Trebuie sa se parasuteze ca sa poata scapa. Aveau insa o mare problema: ei erau trei, insa aveau doar doua parasute.Victor Ponta, luand o parasuta in spate, sare si striga:-Eu sunt un geniu! Sunt DOTTORE! Eu trebuie sa traiesc, ca sa fiu presedintele Romaniei!Iohannis se uita la Macovei...Macovei se uita la Iohannis. La un moment dat Iohannis ii spune:-Poftim, ia parasuta!-Nu pot sa cred...un domn desavarsit..un gentleman. Multumesc mult, dar nu pot accepta! E prea mult...-Stai linistita, ca nu-i nimic. Geniul a sarit cu sacul meu de dormit!

:crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

După ce Ponta a pierdut alegerile, mulți pesediști s-au prezentat azi de bunăvoie la DNA

Printre ei, Dragnea, Năstase sau Radu Mazăre. Unii spun că la coadă s-ar fi așezat chiar și Ion Iliescu, dar această informație nu a fost deocamdată confirmată oficial. Evident, nu au lipsit nici incidentele. Pesediștii s-au plâns că numărul procurorilor este mult prea mic și coada merge foarte greu. ”Zici că-s la vot în diaspora”, s-a enervat Liviu Dragnea, prezent pentru fraudă electorală.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa alegeri, la sediul PSD vine unul si intreaba portarul:
– As vrea sa vorbesc cu domnul presedinte al Romaniei, Victor Ponta.
Portarul ii raspunde politicos : – Domnule, domnu’ Ponta nu e presedinte….
Omul pleaca si se reintoarce dupa o ora la poarta PSD: – As vrea sa vorbesc cu domnul presedinte al Romaniei, Victor Ponta.
Portarul, usor nervos, ii raspunde: – Bai, nene, Ponta nu e presedintele Romaniei…
Pleaca omul si dupa 10 minute vine iar zice: – As vrea sa vorbesc cu domnul presedinte al Romaniei, Victor Ponta.
Portarul iritat de-a binelea, zbiara la el: – Bai, nene, ti-am spus de o suta de ori ca Ponta nu e presedintele Romaniei!!!
La care omul, cu gura pan’ la urechi: – Stiu, frate, da’ nu ma pot satura sa aud asta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu, ma amuz teribil :)

 

Uite aici inca unul din aceeasi categorie (daca nu cumva e mai distrus):

am inteles ca-s cam pacatoase modelele astea. imi aduc aminte de o intrunire cand un tip a incercat sa bubuie un ZX9 si a facut o mancarica de supape inauntru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am inteles ca-s cam pacatoase modelele astea.

E bine si asa, macar se spala reputatia aia cu 'viteza a 2-a' :) Eu pana acum nu am intalnit kawa cu probleme la a 2-a,

 

 

Din cand in cand se mai supara si ele si se rezbuna:

https://www.youtube.com/watch?v=8dSOrulHDwA

Editat de Banzay
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bancuri cu ..belgieni (cica). Ca au si frantujii moldovenii lor.

 

Doi belgieni pe strada:

-Mama, ce buna-i aia! Uita-te la ea ce poponeata are, ce-as mai f.te la ea!

-Bai, esti nebun, ce-ai? Nu vezi ca are 14 ani ?!

- Da ma, da arata de 6!

 

 

 

Un belgian mergea la miezul nopţii prin pădure cu o fetiţă de mână. Fetiţa:

- Mi-e frică... e aşa întuneric!

- Tu vorbeşti... da' eu că trebuie să mă întorc singur!...

 

 

 

Într-o clasă gimnazială din Belgia, flamanzii și valonii se certau și

se băteau într-una.

La un moment dat diriginta, super sătulă de toate chestiile astea, le spune:

- Aranjați băncile pe două rânduri. În stânga vor sta flamanzii, iar

în dreapta valonii.

La care se aude o voce din spate :

- Hauzi, mânca-ți-aș, da' noi, noi belgienii, noi unde stăm ?! -)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...