Sari la conținut

Vând Yamaha FJR 1300 2002


ENEOS
 Share

Postări Recomandate

Vând Yamaha FJR 1300 an fabricație 2002, 134000 km, stare tehnică impecabilă.

Proprietar în acte, fiscalul se eliberează în termenul oferit de DITL sector 1 București,  ITP 03.2025, RCA valabil 02.2024 (nu îl înmânez cumpărătorului, se face altul în vederea înmatriculării la perfectarea actelor). Numărul de înmatriculare îl păstrez.

Preț 2950 €.

Se poate vedea în sector 1 București și proba doar cu banii în mâna mea.

Contact aici pe topic, mesaj privat, tel sau whattsapp O șapte 24 756 349

Side cases originale, topcase Givi Maxia cu lumini, șei refăcute la MotoVis Ploiești, parbriz touring nou Givi + deflector MRA, proiectoare led cu angel eyes, alarmă. Opțional înălțătoare ghidon și parbrizul fumuriu cu care a fost echipată inițial.

Motorul nu consumă și nu pierde ulei, totul este perfect funcțional pe 🏍. Am cumpărat-o accidentată pe partea stângă, capacul alternatorului este sudat, carenele laterală și superioară stg reparate.

Baterie cu gel nouă, revizie furcă, revizie etriere, înlocuit lichid frână, ambreiaj și antigel în martie 2023, ulei motor + filtru și filtru aer schimbate ultima oară acum ~4000 km, prin august.

Nu mă interesează nici un fel de schimburi, o vând din motive medicale și din cauza asta pozele sunt de prin călătoriile făcute în 2023, mi-e imposibil să o manevrez acum pt o ședință foto. 😖

 

Yamaha FJR 1.jpg

Yamaha FJR 2.jpg

Yamaha FJR 3.jpg

Yamaha FJR 4.jpg

Editat de ENEOS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ionut sa ai sanatate,ca fiare se mai gasesc de cumparat.

Spor la vanzare! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 19 ore, ENEOS a spus:

Vând Yamaha FJR 1300 an fabricație 2002, 134000 km, stare tehnică impecabilă.

Proprietar în acte, fiscalul se eliberează în termenul oferit de DITL sector 1 București,  ITP 03.2025, RCA valabil 02.2024 (nu îl înmânez cumpărătorului, se face altul în vederea înmatriculării la perfectarea actelor). Numărul de înmatriculare îl păstrez.

Preț 2950 €.

Se poate vedea în sector 1 București și proba doar cu banii în mâna mea.

Contact aici pe topic, mesaj privat, tel sau whattsapp O șapte 24 756 349

Side cases originale, topcase Givi Maxia cu lumini, șei refăcute la MotoVis Ploiești, parbriz touring nou Givi + deflector MRA, proiectoare led cu angel eyes, alarmă. Opțional înălțătoare ghidon și parbrizul fumuriu cu care a fost echipată inițial.

Motorul nu consumă și nu pierde ulei, totul este perfect funcțional pe 🏍. Am cumpărat-o accidentată pe partea stângă, capacul alternatorului este sudat, carenele laterală și superioară stg reparate.

Baterie cu gel nouă, revizie furcă, revizie etriere, înlocuit lichid frână, ambreiaj și antigel în martie 2023, ulei motor + filtru și filtru aer schimbate ultima oară acum ~4000 km, prin august.

Nu mă interesează nici un fel de schimburi, o vând din motive medicale și din cauza asta pozele sunt de prin călătoriile făcute în 2023, mi-e imposibil să o manevrez acum pt o ședință foto. 😖

 

Yamaha FJR 1.jpg

Yamaha FJR 2.jpg

Yamaha FJR 3.jpg

Yamaha FJR 4.jpg


Spor la vanzare! Un anunt cinstit. Da ce-ai patit bre? Renunti la doua roti de tot sau...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, ENEOS a spus:

Vă mulțumesc  tuturor pt grijă și urări! :hug:

Hernie de disc multiplă (sunt vreo 3, 2 dintre ele cu fragmente + deplasare) 😖. Sper să nu trebuiască să renunț definitiv. 🙏


Si eu care ma gandeam ca treci pe enduro sau ceva... spor la recuperare hombre!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

9 hours ago, Kristian K said:

Ionut sa ai sanatate,ca fiare se mai gasesc de cumparat.

 

Conform cliseului ...daca iese de la vestiar mai motivat ...o sa aibe una mai buna . 😁

 

Don Eneos ...hai sa-ti dau un UTV cinstit ...stai ca bosorogii la volan si te dai cu namol pe mecla  cu ajutorul rotilor din fata ...2 in 1 ...rezolvi si cu romantismul .:police8:, faci si un enduro cu bajetii .

 

In alta ordine de idei , vazut agregatul din postare ....si este intocmai spuselor ......tanc si frumusel foc . 

Spor la vazare , si daca nu rezolvi pe la spital , oferta mea ramane in picioare - popnituri , putina sudura si esti ca nou ! .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Poze de astăzi, abia developate! 😎

20240206_151846.jpg

20240206_151321.jpg

20240206_151331.jpg

20240206_151835.jpg

20240206_151905.jpg

Superbul agregat este în continuare de vânzare, tot 2950 € deocamdată!

RCA mai e valabil până în 15.2.2024 și nu îl mai reînnoiesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 06.02.2024 la 17:40, ENEOS a spus:

 

 

____

Later edit: întrucât am depășit impasul financiar în care mă aflam motocicleta rămâne la vânzare dar la un preț mai mare, 3300 €!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Acum 34 minute, florinelu30 a spus:

Te intereseaza un schimb?

Absolut deloc! Accept "decât" € sau echivalent în lei, fără criptomonede, porci, vaci, oi, alte mijloace de transport etc.

Mulțumesc colegu' @apriliacluj pt intervenție.

Între timp RCA a "respirat" și nu l-am reînnoit, cel puțin deocamdată, asta și în încercarea de a mă motiva să finalizez cealaltă  🏍 din garaj - oricum RCA nu îl transmit, cumpărătorul își face pe numele lui în vederea înmatriculării, sunt pățit cu daună făcută de altcineva și abia am revenit la B8 de anul ăsta, parcul de vehicule e format din mai multe agregate și se simte.

Ia FJR-ul, neamule! 📢

 

IMG-20240207-WA0004.thumb.jpg.c0ec4dc015e30659084e501b49697408.jpg

 

N-am intrat cu ea pe pistă, doar până la poartă am fost. 😇

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
La 22.02.2024 la 15:11, ENEOS a spus:

 

Până la urmă n-am rezistat, am reînnoit asigurarea, e valabilă până în 23 august 2024.  :P Dar nu vă faceți iluzii, nu e transmisibilă! :blbl:

Preț nou 3200€.

 

 

 

20240331_161925.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...