Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ia ziceti cate mii de km aveti de gand sa faceti sezonul asta si pe unde?

 

Pai, eu daca bag dublu fata de anul trecut, eu zic ca o sa fie bine. :cheers:

 

In rest, cat mai multe intruniri, macar cele de pe langa casa si in rest noi sa fim sanatosi; drumuri proaste avem destule sa vedem frumusetile patriei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia ziceti cate mii de km aveti de gand sa faceti sezonul asta si pe unde?

 

ce-s ma cu intrebarile astea? ai de gand sa iesi si tu cu motorul vara asta?? :cheers:

 

subscriu la ce a zis metalu' ...daca fac dublu decat am facut anu' trecut ..e de bine.bani sa fie!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"cand pestele e-n cuib, te frige las-o jos , te frige las-o jos"...eu zic sa nu si-o vare in toba ..s-ar putea sa-l friga, daca o inchige prea tare..

:cheers: :)

 

Pai in cazul asta ii pot imprumuta toba mea de carbon, e tot rimpul rece, si e si goala pe dinauntru, nu de alta, dar poate omul vrea sa-si faca de cap :)). I-o dau numai cu o conditie, sa mi-o dea inapoi curata, nu lipicioasa sau mai stiu eu cum :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia uite cunoscatorul unde era?! cum le stii tu pe toate ca un om mare. "balade" ce zici ma? te bagi? :cheers:

 

Ce, pepuÂşă, n-am zis bine?!?!?!

 

"Balada" asta e la munca, baga pana pe la 10 seara, deci avem timp sa-l porcarim calumea pana ajunge diseara acasa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba ce pushca si cureaua mea lata e aici ma? Va plictisiti rau, nu gluma, exhaustofililor. Dihanio, prietena mea nu zice nimic ca ma intelege, si mister 'inima de tinichea', n am nevoie de evacuarea ta ca a mea e mai stramta si mai apetisanta, tineti o sub prelata, nu e genul meu. Ia puneti mana si munciti nu o mai ardeti pe forumuri gen pantelimonisti violatori de babe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite ce se intampla cand e frig afara si nu se da lumea :burnout:

 

Da, se posteaza la 8 dimineata!!!! ;)

Lasa tati, ca sper ca asta sa fie ultimul val de frig, si de saptamana viitoare sa incepem si noi sa ne punem fiarele la punct.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, se posteaza la 8 dimineata!!!! :burnout:

Lasa tati, ca sper ca asta sa fie ultimul val de frig, si de saptamana viitoare sa incepem si noi sa ne punem fiarele la punct.

 

 

cand mergem bah cu el la service. yo o servisuiec pe banii de facultate de la mama ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand mergem bah cu el la service. yo o servisuiec pe banii de facultate de la mama :burnout:

 

Nu stiu mosule, eu trebuie mai intai sa-i schimb uleiul, bujiile si filtrele si apoi facem o vizita pe la service pentru carburatie si uleiul din furca. Dar pentru asta trebuie mai intai sa cumpar ulei pentru furca si ulei de motor. Iar ca sa fac asta, MAI INTAI TREBUIE SA IAU SALARIUL!!!!!!

 

Ne adunam si noi pe undeva maine seara?

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu mosule, eu trebuie mai intai sa-i schimb uleiul, bujiile si filtrele si apoi facem o vizita pe la service pentru carburatie si uleiul din furca. Dar pentru asta trebuie mai intai sa cumpar ulei pentru furca si ulei de motor. Iar ca sa fac asta, MAI INTAI TREBUIE SA IAU SALARIUL!!!!!!

 

Ne adunam si noi pe undeva maine seara?

 

 

yo ma gandeam ca maine seara sa vi pe la mine cu mandra ta sa punem la calea drumetia in croatia :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man, ti-am zis, la mine e o alta problema urgenta acum. Si momentan nu prea pot face nici un plan pana nu vedem exact ce zice... pasarea aia... :burnout: . Pana nu rezolvam problema asta, nu pot promite nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man, ti-am zis, la mine e o alta problema urgenta acum. Si momentan nu prea pot face nici un plan pana nu vedem exact ce zice... pasarea aia... :burnout: . Pana nu rezolvam problema asta, nu pot promite nimic.

 

 

am inteles atunci spor la treaba ;):D:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...