Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Poze de azi de la SMAEB.

 

LINK

Mesaj completat

Hai 1 mai, hai odata. Pana acum avem pe meniu cartofi copti in jar si pastrama de oaie. Alte preferinte? :rolleyes:

Mesaj completat

Hai 1 mai, hai odata. Pana acum avem pe meniu cartofi copti in jar si pastrama de oaie. Alte preferinte? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poze de azi de la SMAEB.

 

LINK

Mesaj completat

Hai 1 mai, hai odata. Pana acum avem pe meniu cartofi copti in jar si pastrama de oaie. Alte preferinte? :laugh:

Mesaj completat

Hai 1 mai, hai odata. Pana acum avem pe meniu cartofi copti in jar si pastrama de oaie. Alte preferinte? :)

pai eu vreau si smantana pe cartofi !!!

 

diseara ne vedem si noi la rond la o samanta ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Negociem. :D Sa vand cum scap de la munca si cum ma furisez de acasa :lol:

 

asa ai ajuns ma? sa te furisezi?? :laugh:)) adevarul e ca nici nu esti greu de observat...cristina nici nu o sa-si dea seama ca ai plecat. =))

Mesaj completat

asa ai ajuns ma? sa te furisezi?? :))) adevarul e ca nici nu esti greu de observat...cristina nici nu o sa-si dea seama ca ai plecat. =))

 

 

metaluuu..poze d-alea nu ne dai si noua?? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Vizitator ramyo16

Hello,

 

Sunt si eu noua prin zona (recent mutata si motor cumparat recent).

As vrea sa merg si eu cu voi la intalniri daca ma primiti :P.

 

See ya.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

 

Sunt si eu noua prin zona (recent mutata si motor cumparat recent).

As vrea sa merg si eu cu voi la intalniri daca ma primiti :P.

 

See ya.

 

 

vinerea seara de obicei ne intalnim. la rond la maior coravu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cavalere, eu mai mai trecut pe la rond si nu am gasit decat niste copii cu niste scutere...nu am mai oprit, mi-am vazut de drum

 

o sa vorbesc si cu NIKO sa vina si el vineri.....sa incepem sezonul de iesiri la seminte. :P

 

@ramyo16 = bun venit la noi in cartier si in comunitatea pe doo roate cu motor.

Editat de dublu JACK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce e frate cu furtuna asta? am strans o galeata de apa din balcon!!!!

 

frate bag-o in frigider...sa vezi ce buna o sa fie la vara, sub forma de cuburi de gheata :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ramyo16
vinerea seara de obicei ne intalnim. la rond la maior coravu

 

 

K ms. posibil sa vin in seara asta, sper sa nu ploua :P.

 

See ya.

Mesaj completat

Cavalere, eu mai mai trecut pe la rond si nu am gasit decat niste copii cu niste scutere...nu am mai oprit, mi-am vazut de drum

 

o sa vorbesc si cu NIKO sa vina si el vineri.....sa incepem sezonul de iesiri la seminte. :)

 

@ramyo16 = bun venit la noi in cartier si in comunitatea pe doo roate cu motor.

 

 

multumesc mult pentru urari .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spre rusinea mea, eo acum am ajuns acasa, nu am avut timp sa trec.....MEA CULPA...deh, cand este de treaba, trebuie sa muncim :P

 

insa sigur de cum am sa merg cu mobra am sa trec zilnic pe acolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salutare,

 

stau in pantelimon, langa pta delfinului,,,

am vazut niste motoare in curtea spitalului pantelimon,,,la loc sigur si luminat

e cineva dintre voi care a aranjat cu cei de la paza un loc de parcare sau moto sunt ale doctorilor/angajatilor ??

rog ceva info legat de situatia asta sau un pont pt un loc de parcare intr-o hala,,,ceva sigur, cu paza eventual

 

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,

 

stau in pantelimon, langa pta delfinului,,,

am vazut niste motoare in curtea spitalului pantelimon,,,la loc sigur si luminat

e cineva dintre voi care a aranjat cu cei de la paza un loc de parcare sau moto sunt ale doctorilor/angajatilor ??

rog ceva info legat de situatia asta sau un pont pt un loc de parcare intr-o hala,,,ceva sigur, cu paza eventual

 

multumesc

 

 

cum mergi de la Delfinului spre sos Fundeni, vei gasii pe partea cu lacul niste firme care au paza......incearca sa vb cu cei de acolo

sigur vei gasii ceva.

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plimbarica pt orice motoras care fuge cu 130

 

DATA: .....................19 sau 20 IUNIE 2010 (19sau20 in functie de vreme si de ce o sa posteze majoritatea)

 

TRASEUL: ..............Bucuresti -Campina(alimentam+mic popas) -Lacul Paltinul(popas de sandwich 1-2h) -apoi Tesila - Secaria -Comarnic -Bucuresti

 

LOCUL PLECARII: noi cei din gasca din Titan plecam de la gura de metrou Titan(cea din parc)

ceilalti pute-ti sa va intalniti la prima benzinarie pe dreapta dupa iesirea din Buc. (dupa ce facem dreapta de pe BD. Aerogarii spre DN.1 urmeaza prima benzinarie pe dreapta ... cam in 500m .. cred k e LUkoil )

 

ORA: .....................intre 8 si 10 dar dati-va si voi cu parerea si apoi decidem

CONDITII: ............plimbare de o zi, drumul este bun si pt vitezane

dc se anunta ploaie si alte cataclisme o lasam pe weekendul urmator

VITEZA: .................va fii limita legala +20-max30km/h in plus, deci max130

 

 

ps:dc se pricepe careva sa faca un itinerariu pe harta sa vada lumea mai bene drumul e invitatul meu, mie nu mi-a iesit...

 

contact: Septimiu 0752447970, septimiu_21

dati-va si voi cu parerea...ce preferati referitor la ora si data plecarii

 

Mesaj completat

plimbarica pt orice motoras care fuge cu 130

 

DATA: .....................19 sau 20 IUNIE 2010 (19sau20 in functie de vreme si de ce o sa posteze majoritatea)

 

TRASEUL: ..............Bucuresti -Campina(alimentam+mic popas) -Lacul Paltinul(popas de sandwich 1-2h) -apoi Tesila - Secaria -Comarnic -Bucuresti

 

LOCUL PLECARII: noi cei din gasca din Titan plecam de la gura de metrou Titan(cea din parc)

ceilalti pute-ti sa va intalniti la prima benzinarie pe dreapta dupa iesirea din Buc. (dupa ce facem dreapta de pe BD. Aerogarii spre DN.1 urmeaza prima benzinarie pe dreapta ... cam in 500m .. cred k e LUkoil )

 

ORA: .....................intre 8 si 10 dar dati-va si voi cu parerea si apoi decidem

CONDITII: ............plimbare de o zi, drumul este bun si pt vitezane

dc se anunta ploaie si alte cataclisme o lasam pe weekendul urmator

VITEZA: .................va fii limita legala +20-max30km/h in plus, deci max130

 

 

ps:dc se pricepe careva sa faca un itinerariu pe harta sa vada lumea mai bene drumul e invitatul meu, mie nu mi-a iesit...

 

contact: Septimiu 0752447970, septimiu_21

dati-va si voi cu parerea...ce preferati referitor la ora si data plecarii

 

 

S-A STABILIT DATA SI ORA EXACTA A PLECARII

 

DATA: Sambata 19 iunie

 

ORA:

1. cei care pleaca din Titan: adunarea 9 si se pleaca la 9:30

2. cei cu care ne intalnim la iesire la LukOil -plecam de acolo la 10:00 dc nu mai sunt intarzieri

 

LOCUL:

1.gura de metrou Titan ( cea din parc)

2. prima benzinarie pe dreapta dupa iesirea din Buc. (dupa ce facem dreapta de pe BD. Aerogarii spre DN.1 urmeaza prima benzinarie pe dreapta ... cam in 500m .. cred k e LUkoil )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
plimbarica pt orice motoras care fuge cu 130

 

DATA: .....................19 sau 20 IUNIE 2010 (19sau20 in functie de vreme si de ce o sa posteze majoritatea)

 

TRASEUL: ..............Bucuresti -Campina(alimentam+mic popas) -Lacul Paltinul(popas de sandwich 1-2h) -apoi Tesila - Secaria -Comarnic -Bucuresti

 

LOCUL PLECARII: noi cei din gasca din Titan plecam de la gura de metrou Titan(cea din parc)

ceilalti pute-ti sa va intalniti la prima benzinarie pe dreapta dupa iesirea din Buc. (dupa ce facem dreapta de pe BD. Aerogarii spre DN.1 urmeaza prima benzinarie pe dreapta ... cam in 500m .. cred k e LUkoil )

 

ORA: .....................intre 8 si 10 dar dati-va si voi cu parerea si apoi decidem

CONDITII: ............plimbare de o zi, drumul este bun si pt vitezane

dc se anunta ploaie si alte cataclisme o lasam pe weekendul urmator

VITEZA: .................va fii limita legala +20-max30km/h in plus, deci max130

 

 

ps:dc se pricepe careva sa faca un itinerariu pe harta sa vada lumea mai bene drumul e invitatul meu, mie nu mi-a iesit...

 

contact: Septimiu 0752447970, septimiu_21

dati-va si voi cu parerea...ce preferati referitor la ora si data plecarii

 

Mesaj completat

 

 

 

S-A STABILIT DATA SI ORA EXACTA A PLECARII

 

DATA: Sambata 19 iunie

 

ORA:

1. cei care pleaca din Titan: adunarea 9 si se pleaca la 9:30

2. cei cu care ne intalnim la iesire la LukOil -plecam de acolo la 10:00 dc nu mai sunt intarzieri

 

LOCUL:

1.gura de metrou Titan ( cea din parc)

2. prima benzinarie pe dreapta dupa iesirea din Buc. (dupa ce facem dreapta de pe BD. Aerogarii spre DN.1 urmeaza prima benzinarie pe dreapta ... cam in 500m .. cred k e LUkoil )

 

 

ati mers ceva , daca ati intrat in bucuresti prin pantelimon :P

sa va fie de bine plimbarica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...