Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

Hai ma, ce facem duminica, ne bagam, rulam si noi un mic pe gratar? Ce zice vremea, tine sau nu cu noi?

 

pai parca o comiteam sambata...acum e duminica? mie imi convine si asa dar sa nu ne derutam. daca e duminica eu cu florin ne bagam, daca e sambata ma bag doar eu ca florin munceste. deci?

 

vremea cica o sa fie calda 26 grade, partial soare. deci..perfect!

Editat de dihania
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cum fuse bre la gratar? Aveti indigestie? Sau sunteti in coma?

 

Eu n am putut veni ca am lucrat. Oricum pt mine nu s a inchis sezonu' :lol:

 

nu am mai fost mai la gratar pentru ca toti au avut altceva de facut decat sa mergem sa crapam si sa turnam in noi.asta e ..poate data viitoare. decat sa mergem 5 oameni nu am mai fost deloc.

si ca sa fiu rea...as putea sa spun ca pentru tine nici nu s-a deschis sezonul, la cat de des ai miscat motorul ala din loc. :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai...are careva idee ce s-a intamplat aseara? mi-a zis o prietena ca la iesirea de pe maior coravu in mihai bravu , era o motocicleta neagra foarte sifonata de o masina , care masina era si ea destul de avariata in fata. motococlistul era in ambulanta smurd. este vreunu de-al nostru?? singurul pe care il stiu cu motoreta neagra este cristache...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Bine mah, hai fie... LA MULTI ANI! si din partea mea, desi m-am mutat in Dristor :D dar motocicleta sade in garaj in Baicului.

 

Adda, e liniste pe aici pentru ca in ultima vreme nu s-a mai intamplat nimic, si am inceput sa comunicam intre noi folosind telefoanele mobile din dotare, adresele de mess. In afara de mine si de inca vreo doi, nu prea mai intra nimeni pe aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, cand facem urmatoarea ieseala? :banana: Il facem de-al nostru si pe FlorinFZN ca are prietena cu prietene... "interesante"!

 

:banana: ;)

 

Cavalerule, hai bah odata cu pozele.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine mah, hai fie... LA MULTI ANI! si din partea mea, desi m-am mutat in Dristor ;) dar motocicleta sade in garaj in Baicului.

 

Adda, e liniste pe aici pentru ca in ultima vreme nu s-a mai intamplat nimic, si am inceput sa comunicam intre noi folosind telefoanele mobile din dotare, adresele de mess. In afara de mine si de inca vreo doi, nu prea mai intra nimeni pe aici.

 

Atunci se intelege linistea. Eu nu am obiceiul sa scriu dar imi place sa rasfoiesc forumul. Apropo stiti de vre-un garaj liber pe la noi prin cartier? Eu imi tin motocicleta la un prieten in garaj dar e cam departe. Curand imi vine si a doua motocicleta si ar fi mult mai comod sa le am pe amandoua la un loc si aproape de casa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, cand facem urmatoarea ieseala? :D Il facem de-al nostru si pe FlorinFZN ca are prietena cu prietene... "interesante"!

 

:huh: ;)

 

Cavalerule, hai bah odata cu pozele.

 

asta este un apropo sau....nu inteleg eu substratul? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta este un apropo sau....nu inteleg eu substratul? ;)

 

Ma gandeam eu ca ai sa te prinzi repede :D

Lasa ca data viitoare stai acasa! Nu esti deloc de comitet, strici dicstractia bajetilor!

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandeam eu ca ai sa te prinzi repede ;)

Lasa ca data viitoare stai acasa! Nu esti deloc de comitet, strici dicstractia bajetilor!

 

ba chiar am participat la distracti voastra! si de ce sa stau acasa, ce , eu numai reprezint nimic in "familia asta"? pfff.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu! ;) ca ai participat pasiv: ai stat si ai aruncat fulgere pe ochi cand puteai sa te implici, sa dai savoare momentului! Ar trebui sa iei niste lectii de haz :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...