Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut ovidiule si aici :smoke:

seara dupa orele 19, daca mergi la rond ai sa gasesti multi motociclisti acolo, dar de regula pe acestia ii gasesti pe zona PANTELIMON :lol:

ne vedem pe acolo daca este

intra pe sectiunea mai sus mentionata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ramyo16

da....aseara era ok....numai ca n am mai stat ca nu stiam daca vine cineva. Daca e anuntati pe aici cand va strangeti si aterizez si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine dupa job va asteptam la un Ceai Dansant! in WATT Club /index.php?...p;#entry2498648

 

Daca iti dau voie parintii la un ceai, petrecere, bairam, chindie; daca iti este foame si ai vrea o tocana de cartofi cu carne , castraveti murati, salam cu soia,parizer,creveti,etc; ''Ochii lui Dobrin'' la pahar si Slagarele deja clasice Macarale, Macarale, ,,Noi in anul 2000'', va asteptam sa veniti cu basca, cravata de pioner, cravata de utc-ist, costum P.T.A.P....sau fara, cu uniforma din dotare si amintirile ce ne chinuiesc.

Nu avem fete de masa!!! Am gasit neste ziare.Sa ne folosim de ele! Salamul merge si pe ziar,nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai mare intrunire a motocilistilor din tara este pregatita in aceasta perioada la Bucov, in judetul Prahova (9-11 iulie). Avand in spate o traditie in astfel de evenimente, de data aceasta se intentioneaza ca festivalul sa devina una dintre cele mai importante manifestari dedicate pasionatilor de motociclete. Bineinteles, atmosfera rock este cea care va da startul distractiei.

 

De data aceasta, invitati precum TRUDA, N.E.G.A.T.I.V., THUNDERSTORM, NEXUS, ACT, 9,7 RICHTER, BUCIUM, UP TO ELEVEN, LEGACY si INCIPIENT vor „incalzi” atmosfera si vor incanta urechile publicului. Marea surpriza a intrunirii va fi trupa BRAINSTORM din Germania, trupa care a zguduit de zece ani incoace rockmetalul Europei. Invitatii concerteaza pentru prima data in Romania la cel mai mare eveniment dedicat motociclistilor si iubitorilor de muzica „grea”.

 

In cele trei zile de festival veti avea parte din plin de bere, tuica, slana si multa distractie. Nu vor lipsi nici parada moto si consursurile cu multe premii. Intrarea va fi 30 de lei, iar pentru fiecare biker si insotitorul sau vor fi oferite cate cinci beri, incluse in pret. Costul berii va fi de numai 2,5 lei. Pentru cei care vin de la mare departare, sunt puse la dispozitie locuri gratuite de campare. Festivalul va fi incununat de un adevarat spectacol de artificii.

 

Va asteptam la o intrunire moto cum n-a fost vreodata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
mai traiti mah?

 

da ma mai traim dar pe la rond nu prea am mai ajuns..am fost doar in trecere dar daca nu am vazut pe nimeni , nu m-am oprit . ce-ti mai face piciorul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ma mai traim dar pe la rond nu prea am mai ajuns..am fost doar in trecere dar daca nu am vazut pe nimeni , nu m-am oprit . ce-ti mai face piciorul?

 

 

pai mie greu cu deplasatu mai ales ca nu mai am masina de la firma. iar pe moto inca nu pot sa ma urc.

 

o sa devin scuterist din nou :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Asadar, ca tot a venit frigul afara, facem si noi o adunare la un gratar de sfarsit de sezon? Undeva... saptamana viitoare?

 

Daca nu vreti sa mergem la padure, sau e prea frig pt asa ceva, mergem la Cavaleru. Acolo puteti avea ocazia speciala de a-mi curata motocicleta de praf, de a spala lantul si de a o pregati pentru iernat. De asemenea, un fericit norocos ar putea sa-mi monteze si undertailul care zace undeva plin de praf pe balcon. De asemenea, si TDM-ul lui cavaleru sufera de o lipsa acuta de nebagare in seama, drept pentru care cineva va trebui sa se ocupe si de ea (curatat lantul, spalata, WD40-uita, vf presiunea in roti, verificat antigel samd... ).

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asadar, ca tot a venit frigul afara, facem si noi o adunare la un gratar de sfarsit de sezon? Undeva... saptamana viitoare?

 

Daca nu vreti sa mergem la padure, sau e prea frig pt asa ceva, mergem la Cavaleru. Acolo puteti avea ocazia speciala de a-mi curata motocicleta de praf, de a spala lantul si de a o pregati pentru iernat. De asemenea, un fericit norocos ar putea sa-mi monteze si undertailul care zace undeva plin de praf pe balcon. De asemenea, si TDM-ul lui cavaleru sufera de o lipsa acuta de nebagare in seama, drept pentru care cineva va trebui sa se ocupe si de ea (curatat lantul, spalata, WD40-uita, vf presiunea in roti, verificat antigel samd... ).

 

 

grataaaaaaaaarrrr!!!! da da da ! eu vreau....si ca sa nu ziceti ca 2 este numar par...sa nu fie cu ghinion va las sa curatati/ungeti lantul si la motoreta mea. ;)))

Editat de dihania
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' ce are motoreta ta de nu ti-l poti unge singura? Ale noastre, cel putin, sunt un pic lovite.

 

motoreta nu are nimic, slava domnului, eu am o lene maxima si o lipsa acuta de stander. ;) merge?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asadar, ca tot a venit frigul afara, facem si noi o adunare la un gratar de sfarsit de sezon? Undeva... saptamana viitoare?

 

Daca nu vreti sa mergem la padure, sau e prea frig pt asa ceva, mergem la Cavaleru. Acolo puteti avea ocazia speciala de a-mi curata motocicleta de praf, de a spala lantul si de a o pregati pentru iernat. De asemenea, un fericit norocos ar putea sa-mi monteze si undertailul care zace undeva plin de praf pe balcon. De asemenea, si TDM-ul lui cavaleru sufera de o lipsa acuta de nebagare in seama, drept pentru care cineva va trebui sa se ocupe si de ea (curatat lantul, spalata, WD40-uita, vf presiunea in roti, verificat antigel samd... ).

 

 

luam gratarul de la Profu? ca sa fie incapator?

 

as fi vrut sa am banii de piese sa mi-o pun mancar la punct. eh lasa ca inca nu a venit iarna :lol:

Mesaj completat

PS pt didi http://www.electrexworld.co.uk/rr85-regula...ier-3206-0.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma, ce facem duminica, ne bagam, rulam si noi un mic pe gratar? Ce zice vremea, tine sau nu cu noi?

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...