Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Mai invata omu' cat traieste..deja incepusem sa ma obisnuiesc cu gandul ca am dat o caruta de bani pe ea degeaba. ...

:disappointed:

 

Ce alarma ai?

 

Sa vdm cum stam cu timpul. Apropo pt cine intereseaza are un prieten de vanzare Furca..Roata fata + spate..far..carena frontala..bord. Toate pt F4.. 99` 20`

Tel 0762219730. YM: tzog2007

Cat vrea pe furca? Nu vinde jugul inferior separat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Azi ajung prin bucuresti... daca vrea careva sa ne intalim... Eu am treaba cam de pe la 7 daca vrea careva sa ne intalinm pana in ora aia da-ti un semn si vin mai repede sa iesim la un suc, o barfa... etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi ajung prin bucuresti... daca vrea careva sa ne intalim... Eu am treaba cam de pe la 7 daca vrea careva sa ne intalinm pana in ora aia da-ti un semn si vin mai repede sa iesim la un suc, o barfa... etc...

 

Hey, te astept la Arcu de Triumf in jur de 6.30. Am LUP la numar, si-s de Neamt :disappointed:

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am montat acum parbrizul double bubble de la Puig. Arată mult mai bine motoreta, doh! :disappointed: Mâine voi vedea Âşi diferența față de cel stock.

Ne auzim pe vineri... !

 

show us a pic :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa foc, cea mai frumoasa posibila (logic nu? doar arata la fel ca a mea :disappointed: ) Sa o stapanesti sanatos !!!

 

Imi pare rau, abia la intalnire am aflat de la Shin despre Rontz. Chiar daca nu am avut ocazia sa stau decat o data de vorba cu el, era genul de om care lasa o impresie buna din prima. Condoleante familiei si celor apropiati si Asfalt Uscat Rontz !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa comunitate la Bucuresti... Bravo baietii... o sa mai vin... :disappointed: da nu numa sa ne vedem... poate sa ne si petrecem ceva mai salbatic :())

PS.stie cineva sa-mi arate pe-o harta sau sa imi zica macar strada pe care se afla barul "green horses on the wall" aka "cai verzi pe pereti" ?!??!?!? Va rog mult...

e cumva asta!?

 

Va rog mult e foarte important pt mine...

Editat de antemiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da vreau eu, ce culoare e???

 

 

culoarea e albastra! asta nu cont foarte mult pt k o vopesti. o faci cum vrei.

...

...

...

Imi da si mie cineva cateva informatii despre xenon la noi la F4. pret..model..si altele?

Editat de TZOG_honda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am pus de la Luigi (l.u.v.) si sunt f multumit de el, a costat cam 170RON plus manopera de montare, are si pe un nene electrician care le monteaza, mi-am pus si alarma tot la el. Mai are si Oryon o varianta care si-a montat-o el da despre aia nu stiu prea multe.

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am pus de la Luigi (l.u.v.) si sunt f multumit de el, a costat cam 170RON plus manopera de montare, are si pe un nene electrician care le monteaza, mi-am pus si alarma tot la el. Mai are si Oryon o varianta care si-a montat-o el da despre aia nu stiu prea multe.

Bafta.

 

Nush cine e Lugi asta si p unde il gasesc? sau e un brand? ce model ai? h4? h7? sau ceva d genu asa..iti merge si pe faza scurta si p faza lunga ?

Editat de TZOG_honda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?...0&start=140

 

Eu am doar pe faza scurta ca am model 2002 si am becuri separate, deci puteam sa-mi pun doar pe faza scurta. Tu daca ai model 99 sau 00 poti sa-ti pui din ala care tine ambele faza si scurta si lunga, e cu vreo 50RON mai scump parca, nu mai stiu exact.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...