Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

adi.p ...ce bec ai h4 sau h7...dak ai h4,vindemi si mie pontu cu 1.5mil xenonu . :) :D

 

f4i deci am h7 :) cu o singura faza pe bec. tu ai nevoie de h4 bixenon pe care madcox il dadea cu 220 ron.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In atelier la mine montez si xenon la autoturisme, care este identic cu cel de pe moto, nu sunt diferente. In cazul in care este cineva interesat si avand in vedere ca montajul si-l face fiecare cum se descurca, pot reduce pretul pt instalatie compusa dintr-un singur bec si balast la 170 ron H7 si 190ron h4. Pt 2 bucati, dublati suma, logic. Se ofera garantie si factura, producator Thunder, China. Luati in calcul si taxele de transport, care din Piatra Neamt pot fi nerentabile pt unii dintre voi. Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ati dat destul de mult pe xenon :)

eu am dat 150 de lei cu balast slim ( mic ) si de montat e foarte usor :D

si surube eu am 2 pentru fiecare bec : sus-jos, stanga-dreapta :duel:

 

Unde-l gasesc pe ala, stanga-dreapta? :)

 

Salutare;am si io o nelamurire:din cate am citit pe aici nimeni nu a vorbit de F1000.....nu se mai poarta anul acesta ?este prea demodata?AM si io una..dar daca a iesit din tipare...sa o vand sa nu ma fac de rusine.....

 

Nu a vorbit nimeni pentru ca nu are nimeni, dar parca era un tip care avea una si urcase poze cu ea pe aici. Pune si tu poze cu a ta. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde-l gasesc pe ala, stanga-dreapta? :)

 

 

adidasule - e doua surube domle unu mai sus unu mai jos . da jos aparatoarea aia dintre carena laterala si rezervor.

 

ti-ai pus pe ambele faze ?

 

stii ce cred eu ca arata bine pe bufnitele noastre - adica f4i - angel eyes ... desi sunt manelisme chiar cred ca arata bine :)

 

LE : @ gabi_tro - nu stiu daca ai primit pm`ul - cauta topicul lui madcox de pe forum, de la el am luat xenonul. apropo frumoasa motoreta ta, dar stii ce ii strica aspectul ? suportul de numar . nu vrei unul ca al meu ? :D

Editat de adi.p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doar scurta momentan, ca numai pe asta o folosesc. Lunga nici in afara nu prea o folosesc, doar prin paduri unde nu-mi vin masini din sens opus. Pe mine ma batea un gand sa-mi schimb oglinda de pe faza lunga cu una pentru faza scurta si sa merg cu ambele faze aprise :) Cred ca nu se potrivesc din cauza formei.

 

De cand mi-am pus xenon, cam asa bate /index.php?...t&id=385442

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doar scurta momentan, ca numai pe asta o folosesc. Lunga nici in afara nu prea o folosesc, doar prin paduri unde nu-mi vin masini din sens opus. Pe mine ma batea un gand sa-mi schimb oglinda de pe faza lunga cu una pentru faza scurta si sa merg cu ambele faze aprise :D Cred ca nu se potrivesc din cauza formei.

 

 

nu cred ca merge ... de cat ti`ai pus xenonu ? eu il am de 6000k si nu prea sta nimeni in fata mea :) bine si frigiderul e plin cand ajung acasa :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adidasule - e doua surube domle unu mai sus unu mai jos . da jos aparatoarea aia dintre carena laterala si rezervor.

 

ti-ai pus pe ambele faze ?

 

stii ce cred eu ca arata bine pe bufnitele noastre - adica f4i - angel eyes ... desi sunt manelisme chiar cred ca arata bine :)

 

LE : @ gabi_tro - nu stiu daca ai primit pm`ul - cauta topicul lui madcox de pe forum, de la el am luat xenonul. apropo frumoasa motoreta ta, dar stii ce ii strica aspectul ? suportul de numar . nu vrei unul ca al meu ? :)

pai nu l-am vazut pe al tau inca..unde e ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot 6000K. Ce suport de numar? :duel:

 

eeeee ... daca iti arat va trebui sa te omor :D .. sunt cam euforic .. stiu ca o sa ies cu motoru azi si mai am de asteptat o ora jumate pana termin muncile - the sun is shinin`

 

post-27759-1222687686.jpg

 

cand ajung acasa pun poze cu motoru meu, dar problema e ca tu ai f SPORT si ai altfel codita :)

 

pun poze mai noi ca sunt pe forum.

 

sau intrati aici http://www.hi5.com/friend/photos/displayMa...wnerId=48564328 dar sunt poze vechi... apropo ma bate gandul sa-l vand. oare il cumpara cineva ? as vrea sa-mi iau ori un gixer k5 de 750 ori un supermoto :)

Editat de adi.p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eeeee ... daca iti arat va trebui sa te omor :D .. sunt cam euforic .. stiu ca o sa ies cu motoru azi si mai am de asteptat o ora jumate pana termin muncile - the sun is shinin`

 

post-27759-1222687686.jpg

 

cand ajung acasa pun poze cu motoru meu, dar problema e ca tu ai f SPORT si ai altfel codita :)

 

pun poze mai noi ca sunt pe forum.

si eu vreau sa imi schimb "curu" ca nu imi place,pare batranesc ,de fapt chiar asa e:)) ...sa dau semnalele jos si suportu de numar :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...