Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca sambata e frumos mai dam o tura pana in Branesti? :lol: Desigur in aceleasi conditii ca duminica trecuta :disappointed:

 

a zis petrica ca ne parcam la el dupa

deci pregatiti-va pt gratar. Petrica te-ai razgandit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la tine bineinteles :lol:

 

Eh, nu neaparat, pe el l-am vazut, daca nu poate tine pasul macar merge in ritmul lui si asta e un lucru bun :lol:

Prefer sa am concurenta..am sa mai dau cativa cai jos, am sa desumflu roata pe spate si scot placutele de frana pe fata sa vad daca ma ajunge Gixxu! :disappointed: (e o gluma,da? :lol: ).

 

Ne vedem la o tigara, la ARC, pe la 18.30?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prefer sa am concurenta..am sa mai dau cativa cai jos, am sa desumflu roata pe spate si scot placutele de frana pe fata sa vad daca ma ajunge Gixxu! :disappointed: (e o gluma,da? :lol: ).

 

:lol:

 

da ma ne vedem la o tigare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ma ne vedem la o tigare

 

Sa-ti arat cum o ridic din ambreiaj, aseara am invatat, cand ma duceam acasa. Iti dai seama ca nu m-am mai dus acasa prea curand :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a zis petrica ca ne parcam la el dupa

deci pregatiti-va pt gratar. Petrica te-ai razgandit?

Bey nesuferitilor...de ce nu va ganditi si la ai' mai mici k voi? :disappointed: Plus ca sapt trecuta eram pasager si puteam veni cu voi.Plus ca sunteti rasisti...numa' baieti vreti voi ... fetele ce-au mai ? :lol:

 

in alta ordine de idei ,va pup ma si mi-e dor de voi .toti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-ti arat cum o ridic din ambreiaj, aseara am invatat, cand ma duceam acasa. Iti dai seama ca nu m-am mai dus acasa prea curand :disappointed:

 

lol mai bine te duceai . cred k nu ai avut stare in somn

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-ti arat cum o ridic din ambreiaj, aseara am invatat, cand ma duceam acasa. Iti dai seama ca nu m-am mai dus acasa prea curand :lol:

 

Io aseara am realizat pozitia corecta a piciorului pentru a pune genunchiu jos ca lumea :lol:

Dupaia pe fiecare linie dreapta o lasam constant si exersam pozitia, cand pe stanga, cand pe dreapta. Se uita lumea ciudat la mine . :lol:

 

...dupa care am vrut sa ma trag cu doi baieti cu niste gixxeruri si mi-a murit motorul.. :disappointed:

 

Meh.

 

Viata, viata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh, nu neaparat, pe el l-am vazut, daca nu poate tine pasul macar merge in ritmul lui si asta e un lucru bun

Prefer sa am concurenta..am sa mai dau cativa cai jos, am sa desumflu roata pe spate si scot placutele de frana pe fata sa vad daca ma ajunge Gixxu! (e o gluma,da? .

 

Ne vedem la o tigara, la ARC, pe la 18.30?

Faptul ca nu pot tine pasul are ca principali vinovati - lipsa carenelor, semeringurile pierd o tona de lichid de furca, deci e f f moale si frane nu prea am, deci

nu ma incumet sa-i dau prea rau. Mai e si faptul ca dupa accident am mers f f incet insa cu timpul imi revin. Deja merg din nou tare, doar ca am mici probleme cu top speed gen 230-240 cand e vorba de A2. Insa imi fac eu moto si apoi o sa va plangeti ca va las in urma :lol:

 

Ne vedem la Arc pe la 18:30 - 18:45

 

LE: @ George, pentru ca nu sunt bosorog si nu merg incet. Merg safe, in limitele impuse de starea motorului meu, de drumuri, trafic etc. Dupa ce-mi fac moto OK o sa ne dam si "reising" si altfel stam de vorba atunci :disappointed:

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faptul ca nu pot tine pasul are ca principali vinovati - lipsa carenelor, semeringurile pierd o tona de lichid de furca, deci e f f moale si frane nu prea am, deci

nu ma incumet sa-i dau prea rau. Mai e si faptul ca dupa accident am mers f f incet insa cu timpul imi revin. Deja merg din nou tare, doar ca am mici probleme cu top speed gen 230-240 cand e vorba de A2. Insa imi fac eu moto si apoi o sa va plangeti ca va las in urma :disappointed:

 

Ne vedem la Arc pe la 18:30 - 18:45

 

shinule tata, de ce mama masii tii tu neaparat sa te explici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum e man cu noua furca?

 

Noua furca e...diferita. Ceva se-ntampla clar cu suspensia ce n-avea loc inainte, se misca, se unduie, chestii...

 

O sa-i dau setarile la stock, fiindca acu e alambicata, o sa-i schimb uleiu si simeringurile, cine stie de cand n-a mai fost umblat la ulei, si dupaia o sa-mi dau cu parerea. Cert e ca acu am suspensie.

 

E bine. E diferit.

 

Cel mai mult se simte pe curbe. Vireaza total altfel. Mai usor, mai repede, si mai precis.

Editat de Oryon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incerc sa ajung si eu pe la Arc la o tigara azi ... Cat despre faza cu incepatorii pentru sambata ... sper ca nu te refereai la mine Adidas ? :disappointed: Oricum se pare ca vremea o sa tina cu noi si nu o sa ploua , asa ca eu m-as baga la o plimbare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai...mi-a renascut miostorcicleta...

 

Dupa egalizarea amortizoarelor si facut presiune in roti (in principal), fuge de-o ia dracu.

Acu stiu ce nu-mi convenea la furca noua...cauciucurile dezumflate :disappointed:

 

Ne vedem la Casa Popoului azi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...