Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Sper sa vin si eu. Bai, dar nu merge sa ne intalnim mai devreme? :disappointed:

 

 

sal, eu eram ala de-ti facea ca disperatu ieri cu mana pe kiselev

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ba nene ce trafic de kko ieri...am plecat de la arc pana la dentist la Romana numai pe trotuar... :disappointed: Am "invitat" un nene cu un kawa streetfighter dupa mine pe trotuar si s-a uitat de parca i-am zis sa mergem s-o f.utem pe sor'sa :lol: Ne vedem diseara :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal, eu eram ala de-ti facea ca disperatu ieri cu mana pe kiselev

lol, te'am recunoscut dupa numar. iar eu sunt ala de te claxonam sa te uiti in fata, ca urmau sa traverseze pietonii aia.. :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As veni si eu numai ca coana mobra merge in 3 de azi dimineata...:disappointed:... probabil mi-a decedat o bujie dar draq stie

Pe de alta parte la casa popoului pot sa vin si pe jos....:lol:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol, te'am recunoscut dupa numar. iar eu sunt ala de te claxonam sa te uiti in fata, ca urmau sa traverseze pietonii aia.. :lol:

 

ii vazusem, dar multumesc oricum (nu am auzit claxonul :disappointed: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu pe la 3 ies la o tura...care are chef sa vina sa dea un semn :disappointed:

Eu as avea chef .... as da si un semn .... dar sunt la munca pana diseara , asa ca ne vedem in Constipatiei direct. Si oricum , in alta ordine de idei, eu cu tine nu mai merg ca esti maniac si faci bietzii incepatori ca mine sa moara (de invidie :lol: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba nene ce trafic de kko ieri...am plecat de la arc pana la dentist la Romana numai pe trotuar... :disappointed: Am "invitat" un nene cu un kawa streetfighter dupa mine pe trotuar si s-a uitat de parca i-am zis sa mergem s-o f.utem pe sor'sa :) Ne vedem diseara :lol: :lol:

pe unde ai luat-o???spre romana ne-am dus si noi si nu a fost nici o problema!!de la victorie printre masini frumosin cateva minute am fost acolo cu tot cu stat la semaforul dintre cele 2 piete... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe unde ai luat-o???spre romana ne-am dus si noi si nu a fost nici o problema!!de la victorie printre masini frumosin cateva minute am fost acolo cu tot cu stat la semaforul dintre cele 2 piete... :disappointed:

 

Pai cand voi mergeati spre arc eu veneam spre Romana,ne-am intalnit la Victoriei...La semaf dinspre Kiseleff unde eu aveam rosu :lol: Printre masini ar fi fost un chin la ora aia,poate mai tarziu s-a mai limpezit treaba

 

Atentieee, nebunu' ia tura!!!

 

:lol:

 

Eu as avea chef .... as da si un semn .... dar sunt la munca pana diseara , asa ca ne vedem in Constipatiei direct. Si oricum , in alta ordine de idei, eu cu tine nu mai merg ca esti maniac si faci bietzii incepatori ca mine sa moara (de invidie :) )

 

:lol: Predau cursuri de dat stupid prin oras...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cand voi mergeati spre arc eu veneam spre Romana,ne-am intalnit la Victoriei...La semaf dinspre Kiseleff unde eu aveam rosu :disappointed: Printre masini ar fi fost un chin la ora aia,poate mai tarziu s-a mai limpezit treaba

Hint ptr kiseleff: la primul semafor dupa arc faceti stanga iar apoi la primul semafor dreapta. tot in piata victoriei se ajunge, e drept ca e piatra cubica, insa se poate merge printre masini ca e larg bulivardu. pe kiseleff ramai blocat intre masini, unless ur name is gixxx! :lol:

 

Gixxx'u, dar tu ce tura dai la ora 3, de motogp pe PC? ca te vad online. :lol:

Editat de strumfuadi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hint ptr kiseleff: la primul semafor dupa arc faceti stanga iar apoi la primul semafor dreapta. tot in piata victoriei se ajunge, e drept ca e piatra cubica, insa se poate merge printre masini ca e larg bulivardu. pe kiseleff ramai blocat intre masini, unless ur name is gixxx! :lol:

 

Gixxx'u, dar tu ce tura dai la ora 3, de motogp pe PC? ca te vad online. :)

 

Am uitat sa-mi iau vitaminele... :lol:

 

Vorbim diseara... :lol: :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin Âşi eu cu maÂşinuța! :lol: Mi-a plăcut mult plimbărica de joia trecută dar am răcit foarte urât. :lol: Nici acum nu mi-am revenit.

Numai să pot ajunge până acolo. Eu am învățat drumul casă-job Âşi invers ca roboțelul, orice deviere de drum poate fi un pericol Âşi mă pot pierde! :disappointed:

Adi.... HELP! :lol:

Editat de Ramy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut domnilor. Am si eu o mare rugaminte . Vreau sa cumpar un F3 din 1998. Baiatul a cazut cu ea si ghidoanele nu sunt in acelasi plan cu roata. M-am uitat la telescoape si nu par indoite absolut deloc. Nu au nici o cuta. Deci daca tin "coarnele" drepte, pentru a merge inainte, roata este putin deplasata spre stanga. Ce voiam sa va intreb : se pot regla din piulita care prinde furca in jug, de cadru, ca la bicicleta, sau este totusi ranforsata furca, telescoapele ? Eu am tot o Honda acum, un NTV dar, am gasit-o pe asta la un pret destul de mic. Va rog sa-mi raspundeti sa vad cam cat m-ar costa reparatia, daca o iau. Va multumesc !

Editat de dori_x
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut domnilor. Am si eu o mare rugaminte . Vreau sa cumpar un F3 din 1998. Baiatul a cazut cu ea si ghidoanele nu sunt in acelasi plan cu roata. M-am uitat la telescoape si nu par indoite absolut deloc. Nu au nici o cuta. Deci daca tin "coarnele" drepte, pentru a merge inainte, roata este putin deplasata spre stanga. Ce voiam sa va intreb : se pot regla din piulita care prinde furca in jug, de cadru, ca la bicicleta, sau este totusi ranforsata furca, telescoapele ? Eu am tot o Honda acum, un NTV dar, am gasit-o pe asta la un pret destul de mic. Va rog sa-mi raspundeti sa vad cam cat m-ar costa reparatia, daca o iau. Va multumesc !

 

S-au rotit jambele in pahare, doar atat. Chiar daca jambele nu au nici o cuta nu inseamna ca nu pot fi strambe. Atent sa fii si la juguri. Cumpar-o asa, in caz ca sunt strambe (jambele), se indreapta ieftin. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...