Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pana la urma vorba "great power comes with great responsability" se aplica si aici. :crack:

 

Bine ai zis-o pe asta! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e dor de o tura mai lunga...pana la mare sau pana la munte :lol: Daca in februarie sau martie sunt 20 de grade ma bag la o tura mai lunguta gen 2 Mai sau Piatra Neamt-Poiana Teiului :crack:

Merge un Cheile Bicazului! :P Sper sa fac motoreta pana vine vremea buna, altfel o sa ma urc pe pereti! :crack:

Editat de Alter Ego
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cheile Bicazului sunt varza! Va rupeti masina in doua daca mergeti pe acolo, apoi motoreta! Pacat in schimb de peisaje, sunt uimitoare! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam adevarat, ultima oara cand am fost cu masina era destul de praf, speram totusi sa se fi imbunatatit situatia. Daca o iei asa si pe Doftana e praf drumul. :crack: Oricum eu vreau la munte, nu la mare, urasc drumul drept si interminabil. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e dor de o tura mai lunga...pana la mare sau pana la munte :lol: Daca in februarie sau martie sunt 20 de grade ma bag la o tura mai lunguta gen 2 Mai sau Piatra Neamt-Poiana Teiului :crack:

 

Daca pana acum nu te-ai dat, dau eu vestea buna, de joi incolo vor fi numai 8-10 grade in timpul zilei. Varna, Veliko si alte destinatii insorite gen Grecia, Turcia, Croatia o vor scalda in 15 grade. Deci incepe balul si pentru ture lungute si pentru litoralul romanesc.

 

@adidas: bafta la cautari! s-o gasesti pe cea mai norocoasa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca pana acum nu te-ai dat, dau eu vestea buna, de joi incolo vor fi numai 8-10 grade in timpul zilei. Varna, Veliko si alte destinatii insorite gen Grecia, Turcia, Croatia o vor scalda in 15 grade. Deci incepe balul si pentru ture lungute si pentru litoralul romanesc.

 

@adidas: bafta la cautari! s-o gasesti pe cea mai norocoasa!

 

Hallelujah ! :crack:

 

hei am si eu nevoie de niste discuri frana pentru f3-ul meu din 97

care stiti cat si de unde?

 

Daca vrei noi o sa coste f mult...gen 200+ euro,sh cred ca gasesti sigur la una din firmele ce se ocupa cu dezmembrari... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare...sa inteleg ca se poate pune un cauciuc de 190 pe spate la un F4 ? :lol:

 

Sigur ca se poate , singura problema e sa nu dai de vreun "militian" care sa zica ca nu e trebut in talon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma *** pe el de ebay UK si sistemul de licitatie, mai ales cand nu poti licita de pe contul tau, ca nu vor sa trimita in Romania! :yikes:

 

 

pai si la noi nu e nici vreun importator,vreun magazin cva...???ca eu am mai gasit undertailu' pe nijte site-uri dar din state...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.motoriders.ro/

 

Preturi bune.

 

Gixx sper ca ai glumit cu discuri de frana SH.

 

Nope...n-am glumit,sh nu inseamna neaparat vechi,multi isi tavalesc motoarele irecuperabil destul de repede,mai ales cele de viteza :yikes: O pereche de discuri bune sunt ok pana la o pereche de discuri noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am mai postat de mult da acu o fac cu recuperare! :yikes:

 

ebay! vorbeste cu Nebunake! :eek:

 

Vreau numarul de telefon al lui ADI.P! pls

 

Uite aici : 0733 698 551 azi ar trebuii sa fie deja acasa... ca in weekend a fost p'acilea ne-am dat putin cu placa (el cu skiu - gay, au zis niste prieteni d'ai lui :blink: - ) :yikes:

 

Ma *** pe el de ebay UK si sistemul de licitatie, mai ales cand nu poti licita de pe contul tau, ca nu vor sa trimita in Romania!

 

Nu stii tu unde sa cauti :kiss: ... sistemul e foarte bun si eficient eu mi-am luat o gramada de chestii de pe e-bay(oricare ar fi el .de .it .co.uk .com ...)

 

pai si la noi nu e nici vreun importator,vreun magazin cva...???ca eu am mai gasit undertailu' pe nijte site-uri dar din state...

 

Poti sa-ti aduci de aici:

 

http://superbikestore.com/

 

Nu iti trebuie decat cont pe Paypal ... eu de la ei mi-am luat parbrizu si lights coveru ... sunt foarte seriosi, cel putin cu mine au fost...

 

v-am pupat pe buletine pa pa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca e bun, dar numai cand produsul pe care-l vrei se trimite si-n Ro. Puteam sa iau un mudguard la 40 lire... doar ca persoana de contact din UK nu a avut interesul sa participe la finalul licitatiei. :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca e bun, dar numai cand produsul pe care-l vrei se trimite si-n Ro. Puteam sa iau un mudguard la 40 lire... doar ca persoana de contact din UK nu a avut interesul sa participe la finalul licitatiei. :|

 

Pai daca pe pagina licitatiei nu scrie la "send to:" Europe,worldwide, sau specificat Romania... sa nu te astepti sa-ti trimita cineva ceva, cu toate ca poti licita de pe cont de Romania...

Daca ai castigat o licitatie cu specificatia : "send to" : Europe, worldwide sau Romania si vanzatoru nu vrea sa-ti trimita produsu poti sa deschizi disputa si-l obligi sa trimita sau administratorii ii pot suspenda contul, si daca e un user care vinde sute/mii de produse pe luna nu o sa riste suspendarea contului... crede-ma... eu m-am "judecat" cu un rahat de magazin din UK, pt un laptop pe care l-au trimis neasigurat si s-a pierdut pe la unguri (DHL-ul)... si pana la urma au trebuit sa-mi dea 500 de lire inapoi... ca altfel ii suspenda contu de paypal si e-bay... si pt el nu merita pt ca vindea sute de produse pe luna...

 

B smart! :yikes: :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite aici : 0733 698 551 azi ar trebuii sa fie deja acasa... ca in weekend a fost p'acilea ne-am dat putin cu placa (el cu skiu - gay, au zis niste prieteni d'ai lui

 

 

am ajuns bine aseara :eek:, si intai a fost skiul si dupa placa :yikes: si ti-am zis ca nu vreua sa-mi sacrific vikendu sa invat pe placa :yikes:

 

adidasule daca m`ai sunat ramasei fara de baterie. ma poti suna acum :blink: ia zi care`i sparla ? :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca pe pagina licitatiei nu scrie la "send to:" Europe,worldwide, sau specificat Romania... sa nu te astepti sa-ti trimita cineva ceva, cu toate ca poti licita de pe cont de Romania...

Daca ai castigat o licitatie cu specificatia : "send to" : Europe, worldwide sau Romania si vanzatoru nu vrea sa-ti trimita produsu poti sa deschizi disputa si-l obligi sa trimita sau administratorii ii pot suspenda contul, si daca e un user care vinde sute/mii de produse pe luna nu o sa riste suspendarea contului... crede-ma... eu m-am "judecat" cu un rahat de magazin din UK, pt un laptop pe care l-au trimis neasigurat si s-a pierdut pe la unguri (DHL-ul)... si pana la urma au trebuit sa-mi dea 500 de lire inapoi... ca altfel ii suspenda contu de paypal si e-bay... si pt el nu merita pt ca vindea sute de produse pe luna...

 

B smart! :yikes: :yikes:

Stiu dude care e treaba, problema mea a fost persoana din UK care a licitat pentru produs si nu si-a dat interesul. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...