Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si tu ai dat 1 mil pe ulei+ filtru?

Prietene,crede-ma eu sunt f incepator ,daca pot spune asa,insa am pe langa mine prieteni cu ani buni de motociclism ,iar fara ei nu iau nici o decizie.

 

care e problema ca a costat 1 mil??nu toti avem milioane sa luam castrol sau motul :laugh: ...mai sunt si amarasteni :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si tu ai dat 1 mil pe ulei+ filtru?

 

 

"Amice" te manaca cizmele :crack: Nu fata draga nu am dat un milion. Te pupa tata :laugh:

Oricum a costat mai mult decat uleiul tau :)

Editat de george46
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene,crede-ma eu sunt f incepator ,daca pot spune asa,insa am pe langa mine prieteni cu ani buni de motociclism ,iar fara ei nu iau nici o decizie.

 

care e problema ca a costat 1 mil??nu toti avem milioane sa luam castrol sau motul :D ...mai sunt si amarasteni :)

 

Pai e cam pomana...d-aia nu prea cred ca e sintetic

 

\"Amice\" te manaca cizmele :laugh: Nu fata draga nu am dat un milion. Te pupa tata

Oricum a costat mai mult decat uleiul tau :D

 

Un twix costa mai mult decat uleiu' meu

 

Le: Nu ma mananca...scartaie spre deosebire de basca ta "cry me a river" :crack:

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai e cam pomana...d-aia nu prea cred ca e sintetic

 

 

 

Un twix costa mai mult decat uleiu' meu

 

Le: Nu ma mananca...scartaie spre deosebire de basca ta "cry me a river" :crack:

 

 

Maaaaaaa, tu esti INDIVIDIOS :laugh: pe bashca mea din par de oaie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am dat 1.5 mil data trecuta pe castrol deci nu stiu de ce 1 milion pe motorex pare asa mult :crack:

 

Si-n plus F-urile merg foarte bine cu aproape orice brand ulei 10w40: castrol, motul, repsol, motorex,

toate cele :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am F2. Daca Motulu sau Repsolu' nu-s bune pentru al meu pentru ca-s cu

cateva sute de mii mai ieftine ... La o mobra de nici 2000 eur nu cred ca incepi

sa faci mofturi ca nu mai e bun Motorexu :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

puteti sa faceti economii la altceva, uleiul este "viata" motorului, e cel mai important ...pt cateva sute de mii nu merita. castrol R4 superbike rulez, apoi motul 7100 :laugh:

 

Daca le amesteci rulez si mai grav :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

puteti sa faceti economii la altceva, uleiul este "viata" motorului, e cel mai important ...pt cateva sute de mii nu merita. castrol R4 superbike rulez, apoi motul 7100 :crack:

de curiozitate,ai idee la cat scrie in cartea motorului sa cureti si sa ungi lantul? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu n am vazut in carte scris la ce interval de timp trebuie curatat, scrie doar cum se face..o fi dar n am vaz eu..oricum tot nu inteleg ce leg are..ai vrut sa zici si tu ceva sau care e faza?

 

eu n am zis sa resp indicatile de acolo, acolo iti spune sa folosesti ulei honda ..:crack:

Editat de gabi_tro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu n am vazut in carte scris la ce interval de timp trebuie curatat, scrie doar cum se face..o fi dar n am vaz eu..oricum tot nu inteleg ce leg are..ai vrut sa zici si tu ceva sau care e faza?

 

eu n am zis sa resp indicatile de acolo, acolo iti spune sa folosesti ulei honda ..:crack:

mda ...se pare ca nu suntem pe aceeasi unda ...sal

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu conteaza cati litri au bagat,conteaza cat de bine se simte motoru' tau cu uleiu' ala...iar tu ca incepator(presupun) poti sa mergi si cu rotile patrate si n-o sa-ti dai seama,asa e la inceput

 

Iar tu acum ne minti ca esti avansat? :laugh: De unde stii tu diferentele intre uleiuri, cate uleiuri ai incercat pana acum? :crack: La 919 ma refer, ca japitza aia de dinainte nu se pune, ca mergea bine si cu Floriol din Carrefour :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io m-am decis ma supar ca magaru' pe sat ... de un an de zile de cand o ard pe aici pun si eu o intrebare normal si voi ma ignorati gata imi vand honda si numai vin la intalniri ... :crack:...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...