Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu știu sigur dacă este pe www.bikez.com , dar acolo găsești cam tot ce ai nevoie despre un motor, indiferent de brand sau model. Check it out, deși cred că ști și tu de site.

Eu am găsit asta pe Wikipedia. Sper să ajute. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun ms... si din 2001? ma intereseaza pt f4i .

 

Parca am eu ceva pe acasa similar cu ce a postat Oryonu'. Cand ajung le caut. Oricum, tot de pe acest thread le-am luat, daca ai chef de rasfoit paginile baga mare, tin minte ca le-a postat strumfuadi, asa le-am salvat si eu. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care unde si-a facut ITP? Ca mi-a expirat si trebuie sa merg neaparat sa-l fac cand ies cu ea...

Thanks.

 

Podul Fundeni,cum vii dinspre Colentina treci de spitalul Fundeni si cum cobori podu' o sa vezi pe dreapta lateralul unei masini pe o vila,patronii sunt motociclisti si vei primi o oferta cat se poate de buna atat d.p.d.v financiar cat si personal :crack: Eu mi-am dus majoritatea prietenilor acolo :blink:

 

am iesit si eu azi... merge bine motoreta :P

ma cam doare incheietura stanga.. pana ma obisnuiesc.

 

Tu ai vrut sport... :)

 

Eu oricum sunt fara moto, dar totusi, ne vedem maine pe la un 18:30 in Piata Costipatiei (Constitutiei)? Asa ca un season starter. :blink:

 

Maine seara...gasca adunarea,cica sunt 12 grade cu + :D

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saltare,

 

De anu asta o sa fiu si eu prezent pe la adunari, asa ca, daca se hotaraste ceva maine si apuc sa aflu de pe forum, sunt prezent.

 

Numai bine si treceti calare, poate se sperie geru si dispare :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

ps:vreau sa imi fac o copie la cheie... astea sunt cu chip,oare unde pot sa fac copie?

aici in oradea nu am gasit.Daca ma duc la reprezentanta honda am inteles ca ma costa 100-200 euro pt o cheie... absurd.

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

ps:vreau sa imi fac o copie la cheie... astea sunt cu chip,oare unde pot sa fac copie?

aici in oradea nu am gasit.Daca ma duc la reprezentanta honda am inteles ca ma costa 100-200 euro pt o cheie... absurd.

 

HHhhh ce bine trompetează. Aștept să scot și eu fiara de la hibernare... să trompeteze și a mea! :crack:

 

Mă e delicat cu cheia aia, Radu (adidas) îți poate spune mai multe pe tema dublură la cheie. Nici eu nu am dublură și mă gândeam ca anul ăsta să-i fac.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care unde si-a facut ITP? Ca mi-a expirat si trebuie sa merg neaparat sa-l fac cand ies cu ea...

Thanks.

 

Pod Fundeni! Ieftin si rapid! :blink:

 

am iesit si eu azi... merge bine motoreta :)

ma cam doare incheietura stanga.. pana ma obisnuiesc.

 

Tu esti incepator? :crack:

 

ps:vreau sa imi fac o copie la cheie... astea sunt cu chip,oare unde pot sa fac copie?

aici in oradea nu am gasit.Daca ma duc la reprezentanta honda am inteles ca ma costa 100-200 euro pt o cheie... absurd.

 

150 Ron cheia bruta la Honda, 70 Ron decupatul (aici am luat eu teapa ca trebuia sa spun ca nu are Chip, si ma avertizase Sinner :blink: ) si 65 Ron codatul la Honda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Podul Fundeni,cum vii dinspre Colentina treci de spitalul Fundeni si cum cobori podu' o sa vezi pe dreapta lateralul unei masini pe o vila,patronii sunt motociclisti si vei primi o oferta cat se poate de buna atat d.p.d.v financiar cat si personal :crack: Eu mi-am dus majoritatea prietenilor acolo :blink:

 

Vali de adistar?

:blink:)

la ei am facut scoala pt B si il stiu si pe el. De obicei acolo merg cu masinile :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

evident...

am avut un cbr600f din 95

pe ala am inceput.Am 2 ani experienta pe ala...ma consider incepator.

 

Mi-ai dat senzatia ca e prima motocicleta. Daca ai mai avut un F de ce ti-ai mai luat inca un F si nu un RR?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...