Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si tu ai dat 1 mil pe ulei+ filtru?

Prietene,crede-ma eu sunt f incepator ,daca pot spune asa,insa am pe langa mine prieteni cu ani buni de motociclism ,iar fara ei nu iau nici o decizie.

 

care e problema ca a costat 1 mil??nu toti avem milioane sa luam castrol sau motul :laugh: ...mai sunt si amarasteni :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si tu ai dat 1 mil pe ulei+ filtru?

 

 

"Amice" te manaca cizmele :crack: Nu fata draga nu am dat un milion. Te pupa tata :laugh:

Oricum a costat mai mult decat uleiul tau :)

Editat de george46
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene,crede-ma eu sunt f incepator ,daca pot spune asa,insa am pe langa mine prieteni cu ani buni de motociclism ,iar fara ei nu iau nici o decizie.

 

care e problema ca a costat 1 mil??nu toti avem milioane sa luam castrol sau motul :D ...mai sunt si amarasteni :)

 

Pai e cam pomana...d-aia nu prea cred ca e sintetic

 

\"Amice\" te manaca cizmele :laugh: Nu fata draga nu am dat un milion. Te pupa tata

Oricum a costat mai mult decat uleiul tau :D

 

Un twix costa mai mult decat uleiu' meu

 

Le: Nu ma mananca...scartaie spre deosebire de basca ta "cry me a river" :crack:

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai e cam pomana...d-aia nu prea cred ca e sintetic

 

 

 

Un twix costa mai mult decat uleiu' meu

 

Le: Nu ma mananca...scartaie spre deosebire de basca ta "cry me a river" :crack:

 

 

Maaaaaaa, tu esti INDIVIDIOS :laugh: pe bashca mea din par de oaie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am dat 1.5 mil data trecuta pe castrol deci nu stiu de ce 1 milion pe motorex pare asa mult :crack:

 

Si-n plus F-urile merg foarte bine cu aproape orice brand ulei 10w40: castrol, motul, repsol, motorex,

toate cele :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am F2. Daca Motulu sau Repsolu' nu-s bune pentru al meu pentru ca-s cu

cateva sute de mii mai ieftine ... La o mobra de nici 2000 eur nu cred ca incepi

sa faci mofturi ca nu mai e bun Motorexu :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

puteti sa faceti economii la altceva, uleiul este "viata" motorului, e cel mai important ...pt cateva sute de mii nu merita. castrol R4 superbike rulez, apoi motul 7100 :laugh:

 

Daca le amesteci rulez si mai grav :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

puteti sa faceti economii la altceva, uleiul este "viata" motorului, e cel mai important ...pt cateva sute de mii nu merita. castrol R4 superbike rulez, apoi motul 7100 :crack:

de curiozitate,ai idee la cat scrie in cartea motorului sa cureti si sa ungi lantul? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu n am vazut in carte scris la ce interval de timp trebuie curatat, scrie doar cum se face..o fi dar n am vaz eu..oricum tot nu inteleg ce leg are..ai vrut sa zici si tu ceva sau care e faza?

 

eu n am zis sa resp indicatile de acolo, acolo iti spune sa folosesti ulei honda ..:crack:

Editat de gabi_tro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu n am vazut in carte scris la ce interval de timp trebuie curatat, scrie doar cum se face..o fi dar n am vaz eu..oricum tot nu inteleg ce leg are..ai vrut sa zici si tu ceva sau care e faza?

 

eu n am zis sa resp indicatile de acolo, acolo iti spune sa folosesti ulei honda ..:crack:

mda ...se pare ca nu suntem pe aceeasi unda ...sal

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu conteaza cati litri au bagat,conteaza cat de bine se simte motoru' tau cu uleiu' ala...iar tu ca incepator(presupun) poti sa mergi si cu rotile patrate si n-o sa-ti dai seama,asa e la inceput

 

Iar tu acum ne minti ca esti avansat? :laugh: De unde stii tu diferentele intre uleiuri, cate uleiuri ai incercat pana acum? :crack: La 919 ma refer, ca japitza aia de dinainte nu se pune, ca mergea bine si cu Floriol din Carrefour :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io m-am decis ma supar ca magaru' pe sat ... de un an de zile de cand o ard pe aici pun si eu o intrebare normal si voi ma ignorati gata imi vand honda si numai vin la intalniri ... :crack:...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva sa monteze un undertail?ca asa in mare am idee dar imi e sa nu tai gresit ceva :crack: ca rabdarea nu e punctul meu forte:)))sau macar sa imi spuna unele detalii,ca mi-a venit undertailul si vreau sa il montez!a si inca ceva un suport de numar rabatabil de unde as putea sa cumpar?mersi :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar tu acum ne minti ca esti avansat? :D De unde stii tu diferentele intre uleiuri, cate uleiuri ai incercat pana acum? :crack: La 919 ma refer, ca japitza aia de dinainte nu se pune, ca mergea bine si cu Floriol din Carrefour :D

 

:laugh: Ce vremuri...7 lei litru de floriol premium :) Sunt incepator la ce?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Se apropie primavara si vreau sa ii schimb si eu consumabilele. Aveti idee de unde pot cumpara si eu ulei si filtre pentru un F4i la preturi rezonabile? (baiatul de la carea m luat anul trecut nu se mai ocupa). Merci!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...