Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

E musai sa trec si io p-acolo..vad ca se lasa cu poze faine :D

A cui e frumusetea de cbr alb cu negru ?vreau si io .....

 

 

o vrei?! e a mea, si-o vand sa-mi iau rr rosu ca al intrusului de joi :D

 

si da khael e f4i sport , alb cu bleumarin...

Editat de Casper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salut..salut...

aveti idee cat costa o maneta si pedala de frana.....si cat duce o reparatie la carena...codita...indreptat toba (sunt cam sparte). M-am varsat intr-un viraj....si am facut motoreta cam praf :D

merci....si aveti grija in plimbari... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uai....

 

Te-ai gandit sa ti-o tunezi, cred eu, si nu stiai cum sa-ncepi?

 

Tu esti ok?

 

 

In alta ordine de idei, o sa aduc ambele oglinzi cu mine joi, se uita fiecare si se decide.

da...acum am sa o tunez..de nevoie... :D

merci...ca si oglinda dreapta...nu mai e.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut..salut...

aveti idee cat costa o maneta si pedala de frana.....si cat duce o reparatie la carena...codita...indreptat toba (sunt cam sparte). M-am varsat intr-un viraj....si am facut motoreta cam praf :D

merci....si aveti grija in plimbari... :D

:D :D :blbl: Ce faci mai fata? :huh: Esti ok? motoru se repara:) tu sa fii ok e tot ce conteaza. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D :D :D Ce faci mai fata? :blbl: Esti ok? motoru se repara:) tu sa fii ok e tot ce conteaza. :D

Eu sunt ok....entorsa glezna dreapta...genunchi "raschetat" (ca nu aveam protectii), vanatai brat si umar drept......motoreta e mai avariata ca mine....bine ca am scapat numai cu atat.....ca am aterizat intr-un sant de beton :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt ok....entorsa glezna dreapta...genunchi "raschetat" (ca nu aveam protectii), vanatai brat si umar drept......motoreta e mai avariata ca mine....bine ca am scapat numai cu atat.....ca am aterizat intr-un sant de beton :D

 

Fierul se repara...bine ca esti tu ok :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt ok....entorsa glezna dreapta...genunchi "raschetat" (ca nu aveam protectii), vanatai brat si umar drept......motoreta e mai avariata ca mine....bine ca am scapat numai cu atat.....ca am aterizat intr-un sant de beton :D

 

Insanatosire grabnica.

Sa inteleg ca plimbarea la Giurgiu n-a priit chiar ma candeam ca merg si eu, da am vazut tarziu post-ul.

Succes cu reparatiile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o să merg pe la MotorRiders azi să văd una alta pe la motoretă. Poate îi pun și un double bubble. :D

 

@aileea - ai grijă că nu-i de joacă fără protecții, moto îl repari că-i fier, e bine că ai scăpat cu bine! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde-i MotoRiders ca vreau si eu tripple bubble hubble d'ala :D

Mai stie careva magazine in Bucuresti unde pot gasi barbriz?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde-i MotoRiders ca vreau si eu tripple bubble hubble d'ala :D

Mai stie careva magazine in Bucuresti unde pot gasi barbriz?

www.motoriders.ro gasesti pe site toate informatiile...adresa, telefon, harta ...sa nu te ratacesti :D Magazinul este al unui prieten, il cheama Eddie sau o gasesti acolo pe sotia lui Nana.

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat, nu au :D

Aaa si unde-mi pot face si eu ITP-ul fara sa ma frece mult la cap? E musai sa-i pun toba stock inapoi?

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat, nu au :D

Aaa si unde-mi pot face si eu ITP-ul fara sa ma frece mult la cap? E musai sa-i pun toba stock inapoi?

Mergi cu mine la service-ul de la podu' Fundeni...50 de roni(taxa) si gata,patronu e motociclist asa ca e mai "gentil" :D Trece cu vederea o toba :D

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergi cu mine la service-ul de la podu' Fundeni...50 de roni(taxa) si gata,patronu e motociclist asa ca e mai "gentil" :D Trece cu vederea o toba :D

 

Imi spui cand ai timp si mergem. Thx! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la constitutiei?

 

Pentru amândoi! :D În fiecare Joi la ora 19:00 - Piața Constituției (Prostituție/Constipației - cum vreți să-i ziceți!) este întâlnirea noastră, a CBR F-iștilor! Mai sunt și câțiva intruși, dar sunt ok, au pile și îi primim. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Păi știi foarte bine ora, ce tot întrebi atât? :D Lasă că mai bine iți sar eu la beregata decât adidasu'! :D

Tres bien. Tineam si eu topicul sus :D Si adibasu' sa nu ma certe, ca-s si io mic si emo :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...