Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

El e obisnuit cu ele....a mai intalnit vreo 2 si pe la Universitate :D

Când? În drum spre casă? :)

 

ONTOPIC: mi-am montat oglinda, maneta si pedala de frana.....EU SINGURICA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) .....sper acum ca nu le-am pus invers :laugh:

 

Mă gândesc că dacă erau invers se observa diferența... nu?

 

Dar....am o problema si mai mare....e ghidonul stramb!!!!!! Ce ma fac???? :P

Sigur e ghidonul? Poate totuși e semighidonul pe dreapta de la căzătură, poate pur și simplu trebuie îndreptat din șuruburi. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bravo pisi! :)

Cred ca-ti trebuie ghidon nou, ma rog, semi-ghidoane!

Nu-mi dau seama exact ce e stramb acolo....dar ii fac o programare la domnu' "doctor" Nicu (profesoru')...o trateaza el!!! :)

Si joi v-o aduc s-o vedeti .....off...inca 6 zile fara motoreta! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi dau seama exact ce e stramb acolo....dar ii fac o programare la domnu' "doctor" Nicu (profesoru')...o trateaza el!!! :P

Si joi v-o aduc s-o vedeti .....off...inca 6 zile fara motoreta! :laugh:

 

Trec repede... :) :P Treb sa te tii de cuvand,mi-ai promis ca ma dai p'o roata pe Magheru :rose: :rose:

 

Când? În drum spre casă? :)

 

 

 

Mă gândesc că dacă erau invers se observa diferența... nu?

 

 

Sigur e ghidonul? Poate totuși e semighidonul pe dreapta de la căzătură, poate pur și simplu trebuie îndreptat din șuruburi. :D

 

S-ar putea sa fie aceiasi problema pe care a avut-o si Radu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Err, care te laudai ca ai o oglinda dreapta de CBR, originala si-o dai ieftina :) ? Io-s ala fara oglinda si cu mobra dezbracata :laugh:

 

 

EU AM OGLINDA DREAPTA ORIGINALA! mai naspa ca nu se potriveste cu stanga ta...care e mult mai urataaaa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joi sper sa fie frumos si cald...Am incercat sa ma dau pe rahanu' asta de vreme si cauciucu' spate e f nervos. :bounce:

Daca vrei sa te dai non-reising, merge la un 60-70, fara frane/accelerari bruste, e destul ce "cool" :laugh:

 

Hai mai copii si pe ploaie ca asa-i romantische :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei sa te dai non-reising, merge la un 60-70, fara frane/accelerari bruste, e destul ce "cool" :bounce:

 

Hai mai copii si pe ploaie ca asa-i romantische :laugh:

 

Pai mergi cu 60-70 fara si fara si fara...Da' in curbe e mai naspa treaba,mai ales ca mie nu mi-a venit nici pana acum cauciucu' fata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare lume, m-am trezit si eu acum la spartul sezonului. Bine v-am gasit.

 

Ai cumva undertail la moto si vii pe la Arc? Daca da, e foarte smechere Honda ta :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! Sunt proaspat posesor al unui CBR 600 F4i Sport din 2001. O sa vina si pozele cat de curand. Momentan am o mare rugaminte , poate sa ma ajute cineva cu un manual al proprietarului pentru modelul asta? L-am gasit pe cel de service si nu il am pe asta, daca puteti dati-mi un pm cu linkul de unde il pot lua. Multumesc frumos.

P.S. : Am uitat sa ma prezint, Alex ma numesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! Sunt proaspat posesor al unui CBR 600 F4i Sport din 2001. O sa vina si pozele cat de curand. Momentan am o mare rugaminte , poate sa ma ajute cineva cu un manual al proprietarului pentru modelul asta? L-am gasit pe cel de service si nu il am pe asta, daca puteti dati-mi un pm cu linkul de unde il pot lua. Multumesc frumos.

P.S. : Am uitat sa ma prezint, Alex ma numesc.

 

 

 

Sa te bucuri de ea !!! Si eu am modelul asta ...dar tot fara manual.

 

Salutare lume, m-am trezit si eu acum la spartul sezonului. Bine v-am gasit.

 

 

Bine ai venit ! Niciodata nu e prea tarziu ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! Sunt proaspat posesor al unui CBR 600 F4i Sport din 2001. O sa vina si pozele cat de curand. Momentan am o mare rugaminte , poate sa ma ajute cineva cu un manual al proprietarului pentru modelul asta? L-am gasit pe cel de service si nu il am pe asta, daca puteti dati-mi un pm cu linkul de unde il pot lua. Multumesc frumos.

P.S. : Am uitat sa ma prezint, Alex ma numesc.

 

E acelasi manual. Si eu am crezut ca e diferenta dar nu e, oriunde ai sa-l gasesti sub denumirea de Owner's Manual, sa stii ca e aceiasi chestie cu Service Manual. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oh , really? Pai ma asteptam sa scrie chestii de genu ... la cat trebuie facut un schimb de ulei, filtre, uleiul din furca si altele gen ... cum se folosesc cele 2 butoane care la am pe marginea afisajului(desi am descoperit usor) , dar stiu ca la masini arata cu totul altfel owner`s manual decat service manual.

Ma rog , bine ca mi-am zis sa nu imi mai storc creierii sa gasesc atunci.

Mersi si asfalt uscat (macar de joi incolo)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu cred ca e acelasi lucru, intrun owner's manual ar trebui sa'ti prezinte comenzile, intervalele de revizii & shit, pe cand in manualul de service iti spune cum se desface motorul & (other) shit.

Service manual nu iti da dealerul la cumpararea motorului de nou. :laugh:

 

E acelasi manual. Si eu am crezut ca e diferenta dar nu e, oriunde ai sa-l gasesti sub denumirea de Owner's Manual, sa stii ca e aceiasi chestie cu Service Manual. :bounce:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu cred ca e acelasi lucru, intrun owner's manual ar trebui sa'ti prezinte comenzile, intervalele de revizii & shit, pe cand in manualul de service iti spune cum se desface motorul & (other) shit.

Service manual nu iti da dealerul la cumpararea motorului de nou. :P

 

E corect ce zici tu. Vroiam sa zic ca Owner's Manual nu-l gasesti nicaieri. Daca gasesti owner's manual, defapt e service manual cu alt nume :laugh: Eu mi-am luat vreo 20 tepe si m-am lecuit de cautat :bounce:

 

Shin: Use the FORCE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai am o intrebare .... intalniri periodice (saptamanale) avem si noi? Ca sincer de cele de miercurea de la Arc am inteles ca s-au cam stricat in ultima vreme .... si mi-ar face mare placere sa stau de vorba cu alti detinatori de Honda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...