Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Am cautat de m-am plictitist. Pana acum am gasit ca PC 25 e F2 (eu am F2 si scrie PC 25 in talon)

iar PC 31 e F3. Uite, incearca si tu o cautare simpla pe Googule si ar trebui sa tragi concluzia fara

sa mai intri pe alte linkuri http://www.google.ro/search?hl=ro&q=ho...pc+31&meta=

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

o sa fie ca'n desert...ziua 50 grade si seara -10...

 

Sa stii ca da..

 

 

Apropo, aseara tot vreo 5 grade erau, dar batea vantul si senzatia de frig era mult mai accentuata, azi sper sa fie mai ok. Cate grade-s acum pe afara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Racoare + vant => senzatie de ger rau este factorul de confort termic. Yahoo weather scrie

ceva gen 8-9 grade dar feels like 3-4 grade. Umiditate, presiune atmosferica, vant, bla bla.

Pacat ca yahoo weather e cam mereu pe langa cu 2-3 grade, fata de alte situlete mai reusite

(accuweather, weatherbug, weather.com)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja sunt peste 5 grade :blink:

 

draga domnule shin curba temperaturii pe parcursul unei zile daca nu sunt evenimente majore descrie un arc de cerc ... deci acum daca sunt 10 grade deseara sigur e mai frig...;)....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A mea e din 95 CBR 600 F3 si e PC31 si in carte si in talon...daca a ta e din 97 imi e greu sa cred ca e PC 25... verisiorul meu are F2 din 93 si intradevar e trecuta PC 25.. aici e vremea frumoasa deocamdata dar sunt la munca , daca la 3 e la fel, ies si eu la o plimbare pe anul asta... in sfarsit am reusit sa primesc saua modificata de Darian. :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A mea e din 95 CBR 600 F3 si e PC31 si in carte si in talon...daca a ta e din 97 imi e greu sa cred ca e PC 25... verisiorul meu are F2 din 93 si intradevar e trecuta PC 25.. aici e vremea frumoasa deocamdata dar sunt la munca , daca la 3 e la fel, ies si eu la o plimbare pe anul asta... in sfarsit am reusit sa primesc saua modificata de Darian. :scratch:

 

Pune si tu o poza te rog cu saua

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pune si tu o poza te rog cu saua

 

 

uite e pe topicul lu darian poze puse cu ea:

/index.php?...1524&st=180

 

o sa revin cu poze si eu cand o montez pe moto. oricum face o treaba super :scratch:

 

Asta-i mobra mea CBR 600 F4 si sunt foarte mandru de ia

 

 

Frumoasa sa ai parte de ea :friends:... sper in 2 ani sa pot si eu sa am un F4 sau F4i asta numai dupa ce achit banca la cea de acum...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am cautat de m-am plictitist. Pana acum am gasit ca PC 25 e F2 (eu am F2 si scrie PC 25 in talon)

iar PC 31 e F3. Uite, incearca si tu o cautare simpla pe Googule si ar trebui sa tragi concluzia fara

sa mai intri pe alte linkuri http://www.google.ro/search?hl=ro&q=ho...pc+31&meta=

 

 

Daca a ta tot e naked momentan poti sa te uiti tu te rog sa vezi daca scrie cumva si pe motor treaba asta?

 

adica in afara de seria motorului poate are vreo inscriptie ceva cu pc 25,apoi sa stiu sa ma uit si eu la a mea.

 

astept raspuns,pa si o zi buna :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma uit si raspund pe seara da' cel mai bine vii la 7 la prostitutiei si te uiti cu ochisorii tai,

ca vezi direct, nu tre' sa faci nimic :friends:

 

 

Te rog uitate tu ca eu nu cred ca ajung diseara la intalnire,am niste drumuri de facut si oricum era deja cam intuneric la 7 ca sa mai vad ceva,e bine de cautat ziua pe lumina.

 

Dau o bere :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No problem. La 5 ies de la munci. Da-mi un bip - 0746 159 159 si te sun eu dupa ce ma uit :scratch:

 

 

Gata,am dat bip ,nr de cosmote.te sun eu in caz ca uiti dupa 5 :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In alta ordine de idei, ca deja m-am plictisit.

Mai vrea cineva tricouri?

 

uite e pe topicul lu darian poze puse cu ea:

/index.php?...1524&st=180

 

o sa revin cu poze si eu cand o montez pe moto. oricum face o treaba super :scratch:

 

 

Cat te-a costat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...