Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Numele de pe spate ramane la fel ca nick-ul de pe forum?

 

 

Verificati si voi daca este ok

 

Listatricouri.jpg

 

 

Ovy_d(nu conteaza M) --- fara nick pe spate

Shin(negru L 2 bucati) --- Shin scris pe spate

Arhimede (Negru L) --- ARHI scris pe spate

Chris.R ( 3 bucati, 2 negre, 1 alb. marimea M - sper ca am nimerit-o )

BBL (negru si galben XL)

alx31(negru XL) --- vrea gost10tone scris pe spate

Alexutzza ( M ) ,negru

Angra L rosu

Pushu (negru - il am eu + rosu S ) --- vrea PUSHU scris pe spate

YipMan44 (negru L ) --- scris pe spate YipMan44 (legat tot cuvantul)

Cristi3 (rosu XL) --- scris pe spate CRISTI 3

Neutral = 1 buc negru marimea L

alecscristian - As vrea si eu 1 buc XXL si 1 buc L ; am prefera pe negru iar ca design fie poza atasata fie cel la care se vor hotari si ceilalti . (parca varianta 2 era)

Borris (rosu, mărimea M) --- fără nume pe spate.

 

 

 

 

 

 

Ar merge si propunerea data de Adidas, cu poza data, in loc de aripa de pe spate, dar sa ramana HONDA si CBR, iar in fata sa ramana la fel Poza tricou

Editat de YipMan44
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cel mai bine ne intalnim Joi la ora 19:00 la Constitutiei cu totii, mai ales cei care doresc tricouri, si se ia o hotarare decisiva, intre a merge pe varianta a 2 -a data de George sau cu modificarea data de Adidas.

 

 

Asta in cazul in care nu o sa ploua, ca se anunta vreme naspa miercuri si joi.

Editat de YipMan44
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai bine ne intalnim Joi la ora 19:00 la Constitutiei cu totii, mai ales cei care doresc tricouri, si se ia o hotarare decisiva, intre a merge pe varianta a 2 -a data de George sau cu modificarea data de Adidas.

 

 

Asta in cazul in care nu o sa ploua, ca se anunta vreme naspa miercuri si joi.

ma anuntati si pe mine ce se decide, eu fiind din baia mare :cheers:

ce bine :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Sunt si eu un posesor de F3.

Recent am avut un angajament cu un sofer care a virat brusc stanga fara sa se asigure (nimic nou nu-i asa?) in urma caruia mobra a iesit cam ciufulita...

In esenta am nevoie de un set complet de carene (durerea cea mai mare).

Am gasit un baiat tocmai in Buzau care mi-ar face un set nou din fibra de sticla dar ii trebuie model.

Drept care: sponsorizez un detinator de F3 (cu carene originale frumoase :cheers: )cu un drum pana la Buzau. Totul pentru a face mulaje si copii ale carenelor originale. Daca sunt mai multi interesati sa-si faca copii de siguranta ale carenelor din fibra... cu atat mai bine.

Eu sunt din Bucuresti. Puteti sa dati reply sau si mai bine un mail la evoineag@gmail.com

Nu e graba.

 

Multumesc si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sa folosesc aceasta cale pentru a protesta:

 

folosesc ideea asta la semnatura de prin dec recunosc ca e un cal nu un motor dar are un rezervor pe post de sa...:D

Cum ai zis tenesu (nu ti supara abidasule) gata devine enteresanta...:cheers:(...

De mine o sa merg in stromeleagu gol pe motor in smen de protest si o sa fac greva foamei mancand numai 3 mese pe zi...:bounce:(

 

Adio....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai bine ne intalnim Joi la ora 19:00 la Constitutiei cu totii, mai ales cei care doresc tricouri, si se ia o hotarare decisiva, intre a merge pe varianta a 2 -a data de George sau cu modificarea data de Adidas.

 

 

Asta in cazul in care nu o sa ploua, ca se anunta vreme naspa miercuri si joi.

 

 

 

da,si cei care ies de la munca la 8 ? :cheers: ii asteptati ? :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt si eu un posesor de F3.

......

In esenta am nevoie de un set complet de carene (durerea cea mai mare).

Am gasit un baiat tocmai in Buzau care mi-ar face un set nou din fibra de sticla dar ii trebuie model.

 

Ia uita'te aici, eu zic ca merita mai mult decat sa sponsorizezi o plimbare pana la BZ, sa'i mai dai ceva omului, sa'l platesti pe mestesugar si, in final, sa iasa ceva mai slab calitativ..

Astea vin cu gaurile deja date, cu clipsuri de prindere unde trebuie prinse..

Citeste si tu pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eliadar, in ce bani le face?

 

am inteles ca le face in 8 mil. cu vopsit cu tot. cu materialele lui. vopseaua lui. in discutie era culoarea neagra. suprafata de lucrat aprox 3-4 mp. cam atat sunt toate carenele.

ramane sa vad exact suprafata de lucru dar nu cred ca poate sa mai difere mult pretul. mai ales daca fac 2 seturi... si daca se mai inscriu si alti doritori s-ar putea sa iasa si mai ieftin chiar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia uita'te aici, eu zic ca merita mai mult decat sa sponsorizezi o plimbare pana la BZ, sa'i mai dai ceva omului, sa'l platesti pe mestesugar si, in final, sa iasa ceva mai slab calitativ..

Astea vin cu gaurile deja date, cu clipsuri de prindere unde trebuie prinse..

Citeste si tu pe acolo.

 

multumesc pentru link!

e o optiune. totusi m-as risca sa fac un set la omul ala. nu ma grabesc. sa vad daca prind ceva bani de la asigurari pana la vara. da sau nu, oricum fac treaba la vara. intre timp culeg piese si informatii :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intre 8 milioane si 25 de mil as merge pe varianta de 8. (25 fara transport).

De ce nu incerci sa mergi aici in bucuresti pe iuliu maniu la agip acolo e un service moto si fac si carene, si vopsesc...E un tip Bogdan

 

Schimband subiectul, am vorbit ieri cu 3 dintre doritorii de tricouri, si deja le-am facut . Varianta doi.

Cea cu logo-ul mic in stanga si mare pe spate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

depinde cat ia de la RCA. daca as lua 700-800euro si as avea de schimbat doar carenele, le'as lua fara discutii gata facute si la o calitate foarte buna, in loc sa experimentez experimente. :D

daca nu are bani deloc, clar ca fiecare cauta solutii cat mai ieftine. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

depinde cat ia de la RCA. daca as lua 700-800euro si as avea de schimbat doar carenele, le'as lua fara discutii gata facute si la o calitate foarte buna, in loc sa experimentez experimente. :D

daca nu are bani deloc, clar ca fiecare cauta solutii cat mai ieftine. :D

am e schimbat:

furca (amortizoare-jug)

glidere

scarite pilot, suport scarita dr.

sa

radiator, ventilator radiator

suport sa, suport numar. semnale.

 

la asta se adauga carenele si parbriz + oglizile amandoua... si sigur am uitat cate ceva.

inca nu stiu cat pot sa iau de la asigurari si cand.

sa vedem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...