Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

drumul spre Veliko Tarnovo este virajat si iei curbele cu 170-190, drumul spre mare Ruse - Shumen - Varna - Obzor cu curbe mai stranse, dar tot 130-170 sau chiar mai mult, dar intre Obzor si Nesebar sunt 30 km numai de curbe si ai indicator cu directzia curbei (stanga dreapta) si cu ce viteza e recomandat...adica 60, 40, 30 20...cu moto le potzi lua ori 3, dar sunt foarte bune pentru ghidat ca sa stii cat de stranse sunt. :)
Eu prefer sa ma imprastii pe meleagurile noastre in caz de s-ar intampla, nu in alta tara si sa raman p-acolo ca poola. :)

In cazul asta aplici un factor de multiplicare "ori 2" si esti safe pe felie. :)

 

Da, drumul spre veliko este misto, mi'au placut ultimii 30 km pana la Ruse (venind dinspre Veliko) facuti cu 160-180 :D

Si mai a fost un drum proaspat asfaltat (undeva stanga la Gabrovo spre directia Nova Zagora) si inca nedeschis circulatiei, de vreo 20-25km, coborare foarte lenta printre munti. Belea de drum, noroc ca ne'a ridicat nenea paznic bariera.

Acolo (cam pe aici) nu am lasat'o sub 150 tot drumul, belea-belea!

 

Asa este, e nasol sa te versi in general, dar mai ales intro tara straina si la mare distanta de casa. Insa cand in fata ti se arata "promised land" crezi ca iti mai aduci aminte de asta? Esti sedat instant! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In cazul asta aplici un factor de multiplicare "ori 2" si esti safe pe felie. :)

 

Da, drumul spre veliko este misto, mi'au placut ultimii 30 km pana la Ruse (venind dinspre Veliko) facuti cu 160-180 :)

Si mai a fost un drum proaspat asfaltat (undeva stanga la Gabrovo spre directia Nova Zagora) si inca nedeschis circulatiei, de vreo 20-25km, coborare foarte lenta printre munti. Belea de drum, noroc ca ne'a ridicat nenea paznic bariera.

Acolo (cam pe aici) nu am lasat'o sub 150 tot drumul, belea-belea!

 

Asa este, e nasol sa te versi in general, dar mai ales intro tara straina si la mare distanta de casa. Insa cand in fata ti se arata "promised land" crezi ca iti mai aduci aminte de asta? Esti sedat instant! :)

 

 

Din cate am auzit eu s-a deschis si ala, daca e vreme frumoasa cred ca ma duc sa vad cu ochii mei daca e deschis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu prefer sa ma imprastii pe meleagurile noastre in caz de s-ar intampla, nu in alta tara si sa raman p-acolo ca poola. :)

1. Barbie never falls. :)

2. Am casco cu asistentza rutiera gratuita in Uniunea Europeana (inclusiv Bulgaria) si Turcia.

3. Nu ash merge in Romania ca optziune de turism...prefer sa plec oriunde numai aici sa nu cheltui banii pe servicii proaste si drumuri ashishderea. In Bulgaria nu e atata aglomeratzie si tzaranime pe strazi, nu am vazut caini mortzi pe shosea, nu mi-a sarit niciodata ceva in fatza, nu m-a shicanat niciun gigel cu masina in sperantza ca o sa-mi cashtige inima, garcii cu radarul imi faceau semn ambaland cu pumnul in aer sa-i dau tare, drumurile sunt aproape perfecte, fara gropi sau nisip, marcate ca lumea. Plus ca vezi orashe si plaje noi, mult mai frumoase ca aici.

 

@Angra:669!!!

Editat de Barbie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum eu incep usor, dar sigur, sa nu mai merg cu moto pe strada in Bucuresti. Era sa ma faca unu' afis intr-o noapte, baiat ciumeg cu BMW, muzica maxima in conserva, iesind de pe straduta laturalnica. Deci da, fuck Romania! :)

 

La o plimbare in grup mare ma bag si eu. Timp, vreme buna si bani sa fie, restul gasim. :)

Editat de Alter Ego
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La o plimbare in grup mare ma bag si eu. Timp, vreme buna si bani sa fie, restul gasim. :)

 

Vin singure, de buna voie si nesilite de nimeni, nu trebuie sa cauti! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As mere si io in bulgaria da nu am cu cine ca nime nu sta dupa poponeata meu fricos :))

 

Acum zici?! Am innebunit cautand oameni "mai pashnici" cu care sa merg in Bulgaria!

Deci: CAND?!!

Ca "unde" conteaza mai putin...Bulgaria sa fie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La o tura prin Bulgaria m-as baga si eu.

Ma bate gandul de la 1 Mai (am dat o tura cu masina spre Constantinopol). Drumurile par a fi bune cu precizarea ca, in unele zone, asfaltul este acoperit cu o griblura care devine alunecoasa atunci cand e uda. Mi-a placut faptul ca drumul este bine marcat si nu trece prin fiecare catun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum zici?! Am innebunit cautand oameni "mai pashnici" cu care sa merg in Bulgaria!

Deci: CAND?!!

Ca "unde" conteaza mai putin...Bulgaria sa fie :)

 

lasand la o partea ca nu am fost atent si am scris cu.r fara artficii si a iesit o poponeata dezarticulata:))...pushule cu mare drag ... daca ai curajul sa mergi cu mine prin paduri :))... promit sa nu iti fac nimic dubios :))

Editat de Angra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum zici?! Am innebunit cautand oameni "mai pashnici" cu care sa merg in Bulgaria!

Deci: CAND?!!

Ca "unde" conteaza mai putin...Bulgaria sa fie

cand o sa ma hotarasc sa bag o tura pana la ferma de scoici de la Kaliakra dau de veste. :)

si da, sunt pasnic, merg la consum. :)

 

pushule cu mare drag ... daca ai curajul sa mergi cu mine prin paduri :))... promit sa nu iti fac nimic dubios

o sa fie de acord numai daca mergi tu "în față"... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand o sa ma hotarasc sa bag o tura pana la ferma de scoici de la Kaliakra dau de veste. :)

 

Tata lasand la o parte ca e dementiala si foarte eftina io nu am cojones sa urc versantul ala la 85 de grade cu motorul...cu masina am avut ceva transpiratii reci :))

 

LE: draga stapana vaz ca m-am prezentat cu 3 minute innainte de fi summoned:P

Editat de Angra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a facut!

Vin cu alifie... :)

 

ai casca pentru el sau alerga dupa motor? ... deja vrei sa ajungem perversiuni complicate? Io ma gandeam la chestii mai rudimentare asa de inceput :)) da vad ca tu pohtesti la hardcore :))

 

PS crede ma ca nu vrei sa detaliez subiectul alifie :))

 

pup pushu chiar asa cu armura aia dubioasa:P...si poate joi facem un plan coerent cu aroma bulgareasca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mi'ai raspuns daca te mai intereseaza F4.. :)

 

 

Pai momentan nu prea :) ca a cam cheltuit banii prietena mea,o sa isi caute mai prin toamna,deocamdata calareste un chopar :)

 

Bafta la vanzare oricum si mersi de interes :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deseara nuj daca ma constip sau nu ... but i ll do my best ...

 

LE si ca s afiu in nota posturilor anterioare.....:

 

SEX anyone?

Editat de Angra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...