Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

iar a vazut Hincu in borcane .... oricum e beton duminica la 9 cand toti dorm....macar daca e sa te duci sa te duci in somn, cica in somn sau in timp ce dai la.....rame e cel mai usor de murit :agree:

 

P.S. sa-mi aduci bateria daca tot zici ca e premiu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

P.S. sa-mi aduci bateria daca tot zici ca e premiu :agree:

n'avem pe stoc 777, insa am o varta obosita de am dat'o jos de pe fireblade. daca vrei ii leg de borne o sfoara si ti'o pun pe dupa gat. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n'avem pe stoc 777, insa am o varta obosita de am dat'o jos de pe fireblade. daca vrei ii leg de borne o sfoara si ti'o pun pe dupa gat. :)

nu nu ce sa fac cu varta eu vreau 777, si credeam ca e deaia de telecomanda nu deasta de pus la gat :lol:

 

Mie imi plac cutremurele... ma deprim cind nu simt unu :) . Dupa lungi meditatii pe buda am ajuns la concluzia ca nu conteaza cum mori... dar e nasol sa mori in greata... asta o stiu de la betii.

cred ca cel mai nasol e sa mori pe buda.....cum ziceau si baietii de la prazitii...."cel mai nasol e sa mori in timp ce te c@ci...e primu lucru cu care nu cred ca poti sa te-mpaci" :lol:

 

cat despre plimbarea de uichend...sunt plecat de sambata o sapt ca as fi mers cu placere :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As fi mers si eu cu voi, dar fac o vizita alor mei in Roman. Plus ca moto inca nu imi e gata, nu prea am avut timp sa ma ocup de ea ca am fost in concediu. Dar sezonul tine ca si anul trecut pana la sf. lui Decembrie :agree:

 

PS. Alx mai bagam LED-uri in bord? Ca tot e desfacut :)

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Locatia e superba! Padure mare, aer curat, lacul Ciric. Mi-am petrecut noptile de studentie, cu gagicile pe acolo :)

 

PS. Daca mergeti, treceti prin Roman pe la mine, la o cafea :agree:

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Locatia e superba! Padure mare, aer curat, lacul Ciric. Mi-am petrecut noptile de studentie, cu gagicile pe acolo :lol:

 

PS. Daca mergeti, treceti prin Roman pe la mine, la o cafea :)

 

La asta ma uitam acum pe net ca locatia e de mare angajament si daca e sa merg cred ca fac rost si de ceva cazare, ca stiu vreo 2 motociclisti prin Iasi :lol: Vremea e super OK, mai trebuie sa gasesc lume dispusa sa mearga :)

 

Hai care merge, ca da si Adidasu' o cafea .... mok! :agree:

 

Si BONUS pentru satanisti: circuitul de la Bacau => fffff tare!!!

Editat de Pushu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca vb maine seara...adica poate-ti gasesti vreun partener de drum pe la Constitutiei...daca ii faci cu ochiu...:)

 

Avand in vedere ca sunt o porc ordinar o sa ma abtin sa completez acest post :agree:

 

Io nu pot ca sa vin ca uichendu trecut mi-am consumat pocket minutes de la mirela in drum spre veliko deci uichendu asta dorm sub pat la mine acasa ... de unde evident voi avea ultimul cuvant

 

Cel mai kaki e sa mori punct; restul e vrajeala ca sa faca pe alti sa zica la priveghi chesti gen: macar a murit frumos cu penisu vartos...

 

Hai ne vedem maine in prostitutiei (desi iara fac astia ceva pe acolo frun festival al erectiei tomnatice sau ceva ca azi era piata inchisa)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Angro, porcule care esti porc, si eu m'am abtinut sa completez postul lui Arhimede.. Atata m'am abtinut ca am reusit nici macar sa nu mai apas butonul reply. Dar tu porc care esti porc ai facut'o... :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai... parca se aduna ciudateniile... Pe linga zgomotul ala de care ziceam si care as zice ca e clar mai mare decit la inceput se mai aduna una... sa imi scuzati nubenia daca e tot o treaba de reglaj ceva...

 

Observasem ca uneori cind retrogradez treptele imi "sare" cu un clancanit levieru in talpa... ca si cum nu ar fi tras ambreiaju... si daca dadeam scurt in jos nu zicea nika dar daca dadeam pina la cap... clancanea si imi vibra saracia in talpa. Acu parca face mai des si... parca clancane si la urcare in treapta... dar mult mai subtil. ce mama ma-sii s-a pocnit? sau e ambreiaju ne intins, prea intins, uns draci laci...

 

M-a batut gindu odata sa string ambreiaju ca intrantaia uneori nu intra direct... M-a invatat Sorceror ca tre sa dau inca odata de ambreiaj ca sa intre si sa nu o mai imping ca boul :) .

 

Maine mi-e sa nu va plictisesc cu ce zgomote aud/face :agree: ...

 

 

Si... Ce spray-uri sa iau: Motul sau Motorex? Am vorbit cu Lipton si maine le iau.

 

 

many thanks

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Pushu...In we vreoiam sa fac o tura mica,sa vad cum stau si cu banii pt ca inca meditez :agree: :) Diseara ma gasiti la arc

 

Nici eu nu vreau sa cheltui mult. Daca mergem 400km dus-intors iesim pe la 200ron cu totul: 100 benzina, 50 cazarea si 50 mancarea, more or less.

O idee ar fi si Veliko Tarnovo.

Vorbim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vasazica maine aci:

 

http://www.bing.com/maps/default.aspx?v=2&..._&encType=1

 

in parcarea aia? sau landing zone-ul e oarecum cotit pe undeva? ...ca sa nu dau ture pina iau vreo amenda :) ...deh, eu prima oara la asa ceva.rea

 

Deci aia e parcarea si noi ne proptim acolo in functie de unde e mai mult loc iar landing zonu ala cred ca ca este iarba de la casa popoului si ii in panta ... oricum daca nu e nimeni te asezi unde vrei...:agree:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am nevoie de codurile pentru placute frana fata si ptr rulmentii de jug. Am ametit cautand din producator in producator fiecare avand alt cod.

Apropo stie careva ceva despre placute frana TRW. Au cei de la olivers si as fi vrut sa mai beneficiez de promotie.(pana pe 12 septembrie).

 

http://www.olivers.ro/mcb703sv-placute-de-frana-trw.html

Editat de alecscristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...