Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Offtopic :grinbandit: : M'am dat in Thassos cu o Yamaha XT660. Nu credeam ca poate fi atat de mult fun pe o asemenea mobra, m'a cucerit! Paraitul de monocilindru la iesirea de pe curbe e demential. Pacat ca e ca la diesel, trebuie schimbata repede treapta. De 2 ori m'am trezit in depasiri in paralel cu masini, in treapta a 2'a si la limitare... :wacko:

 

mama da ce suparat eram ca nu ma dau si eu....uite ce fata am :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offtopic :grinbandit: : M'am dat in Thassos cu o Yamaha XT660. Nu credeam ca poate fi atat de mult fun pe o asemenea mobra, m'a cucerit! Paraitul de monocilindru la iesirea de pe curbe e demential. Pacat ca e ca la diesel, trebuie schimbata repede treapta. De 2 ori m'am trezit in depasiri in paralel cu masini, in treapta a 2'a si la limitare... :wacko:

 

 

Cand am zis ca vreau si un enduro ati sarit repede de fund in sus :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu faci si tu o reducere la toba?????? ca cu multam mor de foame !!!!!!!!!!

 

Doamne, unde am ajuns cu criza asta!! Nu mai faci nimik din placere s-au ptr a ajuta pe cineva ci doar, doar ti-o iesi si tie ceva!! Mie mi-au iesit ochii uitandu-ma pe aci .

pai nu te-am intrebat domnu daca nu vrei sa iti dau toba de pe mobra mea???

eu oricum nu o folosesc . oricum ptr ce iti mai trebuie toba toba acum la spartu targului? astepti pana in primavara si atunci tragi linie si vezi daca s-a strans de alta toba sau de alta mobra :).

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu te-am intrebat domnu daca nu vrei sa iti dau toba de pe mobra mea???

eu oricum nu o folosesc . oricum ptr ce iti mai trebuie toba toba acum la spartu targului? astepti pana in primavara si atunci tragi linie si vezi daca s-a strans de alta toba sau de alta mobra :P.

bafta

 

 

Contam si io pe faptul, GEN , ca o da si el mai ieftin, gen, ca i-am facut reclama si publicitate, gen, si fac si io un ban cinstitvanzand-o mai scump!!!!! :D :) E CRIZA!!!!

daca e cazul sa o iau pe a ta vb, dar cum spui si tu sezonul e pe sfarsite asa ca ce rost mai are. Cum mere cu treaba si cum te mai simti?

 

PALALILA , GEN! :)

Editat de alecscristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In piata prostitutiei este iarasi un event: targu de imobiliare; din fericire ocupa doar jumatate de piata (se pare ca niste obositi care doresc sa vanda apartamente la un pret la care nimeni nu le cumpara nu si-au mai permis sa inchirieze toata piata :)) ) restul fiind la dispozitia noastra ... gen ne vedem la șepte?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gen m-ati disperat frateeeeee...io cred ca vin sa dau cu bifa.

Si eu vreau sa vin, sa vad ajung ca am niste cumparaturi de facut in seara asta..

Florine, nu te'a contactat nimeni ptr motor? Vezi ca ti'am dat ieri un PM, ia tu legatura cu omul daca el nu te suna..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms Adi am vb ieri cu omu, s-ar putea sa vina diseara la Consti s-o vada...sa vedem ce-o iesi.

Mare atentie astazi se pare ca e o zi blestemata pentru motociclisti...stiu numai eu de 2 accidente...deci mare mare grija.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms Adi am vb ieri cu omu, s-ar putea sa vina diseara la Consti s-o vada...sa vedem ce-o iesi.

Mare atentie astazi se pare ca e o zi blestemata pentru motociclisti...stiu numai eu de 2 accidente...deci mare mare grija.

 

nasoale?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...