Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Salutare,

Ma prezint si eu aici, ca mandru detinator de f din aceasta vara.

Daca nu ploua/ninge, se tin intalnirile joi?

Ca as veni si eu sa va cunosc, sa mai intreb si eu ca nu ma pricep la mecanica... :)

post-46644-1259861541_thumb.jpg

post-46644-1259861653_thumb.jpg

post-46644-1259861711_thumb.jpg

post-46644-1259862118_thumb.jpg

Editat de AllyMcBeal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Azi nu s-a tinut intalnirea nici macar fara moto,iarna isi spune cuvantul :kali: multi hiberneaza cu mobrele :kick: macar la o bere si niste seminte sa ne mai vedem :)

 

Daca n-am venit eu cu liantul aka Ducati... :finger: Propun sa mutam intalnirea pe net :D Cel putin cat sunt eu la munca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oops... azi e vineri? :) :finger: :kali:

 

In alta dezordine de idei... era sa iau o mica trinta azi :kick:. Am derapat in linie dreapta accelerind putin prea mult intr-antaia... A fost un fel de power slide... ma rog... in linie dreapta... Cred ca de "spaima" am dat drumu incet la gaz... ca atunci cind ridici capacul la o cutie si sint serpi in ea si inchizi cutia usooor... sa nu ii trezesti... si a revenit pe drept maraind la mine... Mizga naibii... am mers cuminte apoi... ca era a doua boacana... Azi noapte am uitat sa pun alarma... si am scapat pe jos si nu am observat cheile de la incuietorile de la rampa... great combo eh? Sper ca am terminat doza de idiotism pe ziua de azi...

 

Hai... la munca cu noi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oops... azi e vineri? :) :finger: :kali:

 

In alta dezordine de idei... era sa iau o mica trinta azi :kick:. Am derapat in linie dreapta accelerind putin prea mult intr-antaia... A fost un fel de power slide... ma rog... in linie dreapta... Cred ca de "spaima" am dat drumu incet la gaz... ca atunci cind ridici capacul la o cutie si sint serpi in ea si inchizi cutia usooor... sa nu ii trezesti... si a revenit pe drept maraind la mine... Mizga naibii... am mers cuminte apoi... ca era a doua boacana... Azi noapte am uitat sa pun alarma... si am scapat pe jos si nu am observat cheile de la incuietorile de la rampa... great combo eh? Sper ca am terminat doza de idiotism pe ziua de azi...

 

ai grija...asfaltu nu iarta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oops... azi e vineri? :) :finger: :kali:

 

In alta dezordine de idei... era sa iau o mica trinta azi :D. Am derapat in linie dreapta accelerind putin prea mult intr-antaia... A fost un fel de power slide... ma rog... in linie dreapta... Cred ca de "spaima" am dat drumu incet la gaz... ca atunci cind ridici capacul la o cutie si sint serpi in ea si inchizi cutia usooor... sa nu ii trezesti... si a revenit pe drept maraind la mine... Mizga naibii... am mers cuminte apoi... ca era a doua boacana... Azi noapte am uitat sa pun alarma... si am scapat pe jos si nu am observat cheile de la incuietorile de la rampa... great combo eh? Sper ca am terminat doza de idiotism pe ziua de azi...

 

Hai... la munca cu noi...

 

Hai ma ca e fun mazga , azi dimineata m-am distrat tot drumu pana acasa. Cum bagi mana in gaz cum fuge spatele intr-o parte,apoi brachezi invers ghidonu si brachezi si brachezi ... :kick:

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kali:

Hai ma ca e fun mazga , azi dimineata m-am distrat tot drumu pana acasa. Cum bagi mana in gaz cum fuge spatele intr-o parte,apoi brachezi invers ghidonu si brachezi si brachezi ... :finger:

 

Hihi

Apropo de "lunecus", cine merge la patinoar in seara asta, sa se dea pe gheata cu patinele?

:) :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma ca e fun mazga , azi dimineata m-am distrat tot drumu pana acasa. Cum bagi mana in gaz cum fuge spatele intr-o parte,apoi brachezi invers ghidonu si brachezi si brachezi ... :)

 

 

:finger: Eu am fost fericit ca nu m-am dat dea dura... Deh... eu nub inca... rau. Mai am pina deprind ceva reflexe in situatii de astea mai "neortodoxe".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:finger: Eu am fost fericit ca nu m-am dat dea dura... Deh... eu nub inca... rau. Mai am pina deprind ceva reflexe in situatii de astea mai "neortodoxe".

 

pai la cat e de frig dimineata eu iti recomand sa bagi o cana mare de vin fiert ca sa prinzi curaj ,sa vezi cu o ti numai in patinaje artistice pana la munca :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce straniu,asa pustietate :angry: ati primit jucarele de la Mos Nicolae si va jucati cu ele de nu mai intrati pe aici?

 

Hai sa ne laudam fiecare cu ce am primit de la Mosul :(

 

eu am primit un parbriz sport dublebuble pentru hondita mea :D ................................si 2 pustoaice de 18 ani :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-a adus mosu prieteni cu care sa ies "in oras", sa ne distram si sa murim de ras . Cel mai frumos cadou ever pt mine ! Ba chiar mi-am primit cadoul si mai repede (adica de sambata).

Editat de xcite
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

 

Hihi

Apropo de "lunecus", cine merge la patinoar in seara asta, sa se dea pe gheata cu patinele?

:( :lol:

 

Cand mai mergeti la patination sa ma anunti si pe mine, ca ma bag :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand mai mergeti la patination sa ma anunti si pe mine, ca ma bag :angry:

 

 

Cred ca week-end-ul care vine o mai comitem inca odata. DAR DE DATA ASTA DE LA 22:00 SA NU NE MAI INGHESUIM. Noi am mers pe Floreasca care este cat decat acceptabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De data asta am vazut cu ochii mei: alecscristian este un mic satanist si pe gheata :lol:

 

 

Sa vezi tu cand o sa te loveasca ANTONOV-ul pi ghiata daca mai strigi "LUPUL" !!!!!! Iar celui care te indeamna la asemenea acte marsave asupra inocentei mele :( :D :angry: LONG LIVE, SAINT ALEXANDER !!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-a adus mosu prieteni cu care sa ies "in oras", sa ne distram si sa murim de ras . Cel mai frumos cadou ever pt mine ! Ba chiar mi-am primit cadoul si mai repede (adica de sambata).

 

 

Mie mi-a adus Mosu' o scadere de salariu si niste concedii fara plata . :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-a adus Mosu' o scadere de salariu si niste concedii fara plata . :D

 

Numai dulciuri eh? :angry:

 

Bai... da' o groaza de bugetari pe hondele astea... tz tz... Eu astept prima pe zilele de concediu fara plata... am stat acasa... sa fiu platit nene... gras. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numai dulciuri eh? :angry:

 

Bai... da' o groaza de bugetari pe hondele astea... tz tz... Eu astept prima pe zilele de concediu fara plata... am stat acasa... sa fiu platit nene... gras. :(

 

 

Dulciuri sa manance el (mosu') sa faca curu' mare, noua sa ne ia altele.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut detinatorii de cbr.

Am si eu cbr f4 si ma cam oboseste lumina slaba ce o ofera becul din fabrica, prin urmare doresc sa ii montez un xenon.

Inainte de a face o comanda gresita , doresc sa stiu ce xenon merge pe acest tip de moto.(h3, h4, h7.. ?)

 

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...