Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

A fost super sedinta azi pe circuit.

Uitati aici si o parte din poze (le-am lasat de o parte pe alea numai cu mine ca sunt sigur ca nu va intereseaza prea tare :hurt:)

 

http://dl.transfer.ro/transfer-transfer_RO-11sep-3b6a8d.rar

 

 

 

 

si un raspuns punctual la intrebarea mea? sau ne dam offtopic ca sa ajungem supermembri?

M-am abtinut sa iti raspund data trecuta, dar trebuie sa te intreb: nu ai ce face? Ce inseamna la tine offtopic? Sau nu ai citit numele subforumului pe care postezi.

Impertinenta asta a ta nu cred ca iti va aduce multe raspunsuri; nici macar de la cei care poate le stiu.

Trage tare de posturi, devin-o moderator si schimba numele topicului in "Detinatori de Honda CBR 600F care o ard pe la nunti si Amckart", daca esti atat de deranjat de ceea ce vorbim pe aici. Sau crezi ca tu singur vei impune o anumita linie de discutie pe un topic cu zeci de utilizatori?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Plm... Maine nu vin ca am planuri deja :lol:

Dar am putea si in timpul saptamanii de la 5.30... m-as abona luni marti si miercuri... si cred ca merg oricum in una din zile, chiar daca nu poate si alta lume :hurt:

In curand si poze... ma recompensez pentru progresele de azi cu un suc in oras :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da , azi a fost chiar bine si vaz ca se poate ! La cat mai multe zile ca azi !

 

 

P.S : Rog in topic sa nu se mai discute de amc si nunti ca facem de ras comuinitatea ! :hurt:

 

Fixed that

Mesaj completat

:lol: Pe Pannonia sau Serres cand mergem? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce cashtoc v-ati dat pe circuit... satanisti ce vrei... thumb.gif

 

 

Pacat ca aparatu foto nu avea zoom mai mare sa prinda "genunchii tirsiind pe jos" :hurt: . Poate va luati si o camera data viitoare sa faceti un montaj de viraje meseriase.

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu despre ce vorbesti tu acolo Nytule. Cine a mai schimbat inafara de mine?

Eu inaintea ta ... :hurt:

 

Gixxu care nu e F-ist :lol: si am avut impresia ca si claudiu dar pe urma mi-am dat seama ca nu ! :P

Ai avut impresia buna si pe urma ti-ai dat seama gresit :D .. eh nu-i mare bai :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...