Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut,

 

Cred ca ajung si eu vineri in jur de 5.30-6.00 . Din nefericire joi nu am cum sa ajung asa ca va rog sa=mi spuneti daca nu am pantaloni de Amckart pot sa vin in blugi si genunchiere? in rest am tot echipamentul.

 

Merci si ne vedem vineri

 

Da, nu ai nici o problema. Minusul major este ca odata prins in joc risti sa ramai fara genunchere, adica sa le tocesti iar plasticul se duce FF repede.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ma intalnesc azi cu niste baieti la constitutiei. se mai intalneste cineva cu noi? :D)))))))

 

Eu ma intalnesc cu niste fete in berceni, sper sa nu se intalneasca nimeni cu noi!!!!!! :hurt:

 

In alta ordine de idei, maine dupa 4.30 esteti asteptati/te cu mic,mediu si mare pe amc, un soi de afterparty pt mobrele sport pe care le aveti sub c*r :P

 

Ca bonus va putem spune ca locatia se afla in vecinatatea FitzoBiker;s Otp, in dotarea ei se pot gasi pe langa asfaltul binecunoscut, 2 frigidere cu bauturi si un cuptor cu...mancare! Va asteptam :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sponsorizez cu 30% daca imi aduce unu banii maine?? btw...cat costa tura? turele? minutele??

AMC costa 20 de lei 10 minute.

 

Azi la intalnire s-a hotarat sa se lase pe Sambata la 12-13. Pentru mine unul e mai cinvenabil. :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pt mine, deoarece maine sunt sanse de ploaie, sambata se arata a fi mai bine... Sper sa fie dupa cum arata.

Xct, te ajut si eu financiar, asa ca sa vii la costum, cravata etc :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri la intalnire am auzit ca ne vedem la AMC sambata,pe la 11-12. Prognoza meteo vad ca este OK asa ca sper sa participe cat mai multi.

 

 

Gata bajetii ! Maine nu e nici o rezervare la amc asa la ora 12:00 ne vedem acolo ! :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pt mine, deoarece maine sunt sanse de ploaie, sambata se arata a fi mai bine... Sper sa fie dupa cum arata.

Xct, te ajut si eu financiar, asa ca sa vii la costum, cravata etc :lol:

Aloooooooooo nenea! Unde fusesi ieri? Absentasi de la intalnire. :hurt:

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am absentat motivat :hurt:

Am venit de la munca rupt in gura de oboseala, si nici Ioana nu era in apele ei... asa ca am decis sa o lasam pe alta data.

Apropos, maine vin cu frate-miu, cu aparatul foto :lol:

Mesaj completat

Care poate sa imi aduca niste ulei de lant PLEASE ?

Maine pe la 1 aprox vin si eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

topicul asta este despre comunitate. se pare ca tu nu faci parte... comunitatea nu face doar service, se mai si distreaza.

 

si un raspuns punctual la intrebarea mea? sau ne dam offtopic ca sa ajungem supermembri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva pe cineva care extrage suruburi rupte ? Am unul la alternator si altul la ax furca.

Partea cu filet este infilatata si putin iesite in afara, maciulia de pus cheia nu mai este.

Editat de Sorceror
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva pe cineva care extrage suruburi rupte ? Am unul la alternator si altul la ax furca.

Partea cu filet este infilatata si putin iesite in afara, maciulia de pus cheia nu mai este.

din cate stiu sunt 2 metode: gaura cu spiral mai mare si executat filet apoi=> alt tip de surub sau cica ar exista spirale pe invers care te ajuta sa il extragi in timp cel el taie.

daca spui ca este un pic iesit incearca cu o panza de bonfraier sa-i faci un sant cat sa poti sa-l invarti cu o surupelnita cu cap drept.

 

 

@alx31 cum fuse la AMCKJHHGTH BMIIHG ? poze ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...