Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cum ziceam, unii lucreaza pana la 19 :(

Eu am avatarul tau pe telefon ,ca wallpaper :) sper ca nu semeni cu ea :laugh:

 

Eu vin cu microbuzul,deci daca e ceva de mers undeva va iau eu pasageri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avatarul tau pe telefon ,ca wallpaper :) sper ca nu semeni cu ea :laugh:

 

Eu vin cu microbuzul,deci daca e ceva de mers undeva va iau eu pasageri

 

Daca de mine era vorba, DA, seman cu sirena aia roscata cu mentiunea ca n-am juma de fata mutilata :()))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AMC nu-i rau, vreau si eu, da' la 11 mah ? - pe la 13 -14 (ora), pe la 20 - 22 (grade) n-ar fi mai bine? ... zic si eu

 

legat de joi, prostitutiei este ocupata (ceva expo pescuit si vanatoare) asa ca daca ne vedem, ne vedem la rondu' bijies (unde vine asta ???)

 

 

multumesc tuturor celor care m-au lamurit cum sa ajung azi la alveola BGS - vreau doar sa va spun ca din pacate n-am ajuns, pentru ca:

 

am plecat de la birou pe la 6 cu gandul sa ajung acasa, pe drumul meu obijnuit spre casa via constipatiei realizez ca piata este ocupata, de corturi(stiam asta de ieri), este joi(daamm), CeBeRistii nu's (probabil la halta BGS), mobra sub mine, NU, Gamiash! (am plecat de la birou teleghidat, cu masina), nu m-am mai intors dupa mobra - actul era deja ratat

 

poate sambata ? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc tuturor celor care m-au lamurit cum sa ajung azi la alveola BGS - vreau doar sa va spun ca din pacate n-am ajuns, pentru ca:

 

am plecat de la birou pe la 6 cu gandul sa ajung acasa, pe drumul meu obijnuit spre casa via constipatiei realizez ca piata este ocupata, de corturi(stiam asta de ieri), este joi(daamm), CeBeRistii nu's (probabil la halta BGS), mobra sub mine, NU, Gamiash! (am plecat de la birou teleghidat, cu masina), nu m-am mai intors dupa mobra - actul era deja ratat

 

poate sambata ? :laugh:

 

sambata amkart sau cum spanac ii zice....

 

si data aviatoare da si tu un telefon ca am stat pana la 7:30 in rond la bgs.

 

 

dupa ieseala din seara asta cam asa ma simt:

 

 

securedownloadf.jpg

Mesaj completat

securedownloadf.jpg

Editat de berserk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Ma scuzati ca intru in discutiile despre telefoane... Posed un CBR F2 din 1991 cu o anumita problema; mai exact cand schimb viteza dintr-a intaia spre a doua caraie si e foarte zgomotos (peste 5000). Daca ati mai intampinat aceasta problema mi-ar fi de folos orice sfat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Ma scuzati ca intru in discutiile despre telefoane... Posed un CBR F2 din 1991 cu o anumita problema; mai exact cand schimb viteza dintr-a intaia spre a doua caraie si e foarte zgomotos (peste 5000). Daca ati mai intampinat aceasta problema mi-ar fi de folos orice sfat.

 

Cat timp dureaza 'actiunea' propriu-zisa(de la ambreiaj pana la cuplarea treptei)? Au mai fost probleme de genul asta dar s-au dovedit a fi in mare parte din pricina chilotului care foloseste schimbatorul "cu mila" ... Incearca sa fii mai ferm, mai precis, vezi ce iese.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu... o fractiune de secunda?

 

 

troncane dupa 5000 ? distributia e posibil

 

uleiul cand l-ai schimbat ultima data la el si ce ulei ai pus daca e 10w50 schimba-l, serios vb eu am avut 10w50 si l-am schimbat dupa 500km la 10w40

 

ar trebui sa mergi la un mecanic care iti poate da exact o explicatie legata de troncanit sau ce ziceai ca face.

 

iti zic astea pentru ca eu de 2 ani bag piese intr-un F2 din 91 un FM parca e. Daca ai probleme legate de intinzatorul de la distributie te poate rezolva baiatul la care mi-am facut eu distributia prin schimbarea intinzatorului hidraulic in unul manual.

 

daca te intereseaza o vizita la mecanic care s-a ocupat de un f2 de vreo 2 ani cu multe bube si hibe da un pm si-ti dau nr de telefon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...