Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

buna ziua, oameni buni!

acum 2 zile m-a lasat motoreta-n drum, se pare ca s-a rupt tija[cama]de la ambreiaj . dezmembreaza cineva un F4? am vrut sa iau noua,dar cum honda are probleme cu livrarea pieselor recent, ar dura o eternitate, asa ca imi caut unul din dezmembrari. any help, pls? :)

 

Buna Raisa,

 

Am vazut un anunt la topicul "motociclisti din arges" smt like this....un baiat de acolo vindea piese de F4 i

daca nu gasesti, let me know si iti caut eu

 

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Laaa muuulti ani palalila father figure :)))))

 

 

Vreau sa te aud live ! :D

Mesaj completat

LMA de la mine, ionela, Alex&Oana, Gixx, Alexutzza, Bogdan, Nyt, Ravenitza, Marlitza & altii

 

Asta faceti voi in club mei? stati pe motopartism.ro?

 

On : multam fain!

Mesaj completat

La Multi Ani Alecssss! :D

 

Multumesc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna Raisa,

 

Am vazut un anunt la topicul "motociclisti din arges" smt like this....un baiat de acolo vindea piese de F4 i

daca nu gasesti, let me know si iti caut eu

 

Bafta

Buna!

multumesc frumos, dar am rezolvat. if there's a will, there's a way... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-mi bag picioarele in restaurantul cucului... si eu si fate-miu am racit de ne-au sarit capacele... locul ala unde am stat ne-a f**ut sanatatea....

 

Poate vara este frumos... dar trebuie sa iti iei 3 salarii la tine, sa mananci 3 salate un peste (si te rogi sa-l fi prins pe ala mic, nu unul de 400 grame) si 2 beri...

 

Asa ca, nu mai mergem la restaurante d'astea decat daca stim ca sunt OK.

Data viitoare, mergem la Margineni. Se mananca bine, au terasa, eftin si bun (doctore, tu ar trebui sa stii, ca e aproape de munca ta :) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-mi bag picioarele in restaurantul cucului... si eu si fate-miu am racit de ne-au sarit capacele... locul ala unde am stat ne-a f**ut sanatatea....

 

Poate vara este frumos... dar trebuie sa iti iei 3 salarii la tine, sa mananci 3 salate un peste (si te rogi sa-l fi prins pe ala mic, nu unul de 400 grame) si 2 beri...

 

Asa ca, nu mai mergem la restaurante d'astea decat daca stim ca sunt OK.

Data viitoare, mergem la Margineni. Se mananca bine, au terasa, eftin si bun (doctore, tu ar trebui sa stii, ca e aproape de munca ta :) )

 

Imi trecuse si mie raceala Duminica. Azi am sinusurile praf.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta mic are de trei ori sunusurile praf. :)

@gabarab: Eu m-am trezit azi noapte si am bagat un antiinflamator ca tremuram sub plapuma. Adevarul ca daca e cald afara, cred ca e frumos acolo, dar preturile erau de centrul Bucurestiului.

Mergem la Margineni, unde e bine si accesibil dar ne lipsim de placerea drumului, ca e aproape.

In schimb la Ghermanesti cu 50 RoN nu poti manca de unul singur si te si plimbi. Astept sa se mai incalzeasca putin afara si sa se duca naibii vantul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la frigul ala imi tremura si mana cand postez... Si da, preturile...zici ca erau micii aia din carne de fazan.

Mesaj completat

Imi trecuse si mie raceala Duminica. Azi am sinusurile praf.

 

 

Imi trecuse si mie raceala Duminica. Azi am sinusurile praf.

 

 

Imi trecuse si mie raceala Duminica. Azi am sinusurile praf.

 

 

De la frigul ala imi tremura si mana cand postez... Si da, preturile...zici ca erau micii aia din carne de fazan.

 

 

De la frigul ala imi tremura si mana cand postez... Si da, preturile...zici ca erau micii aia din carne de fazan.

See what i mean?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-mi bag picioarele in restaurantul cucului... si eu si fate-miu am racit de ne-au sarit capacele... locul ala unde am stat ne-a f**ut sanatatea....

 

Poate vara este frumos... dar trebuie sa iti iei 3 salarii la tine, sa mananci 3 salate un peste (si te rogi sa-l fi prins pe ala mic, nu unul de 400 grame) si 2 beri...

 

Asa ca, nu mai mergem la restaurante d'astea decat daca stim ca sunt OK.

Data viitoare, mergem la Margineni. Se mananca bine, au terasa, eftin si bun (doctore, tu ar trebui sa stii, ca e aproape de munca ta :bigstar: )

 

:) Eu evit in general lucrurile care se vand la suta de grame :) Am platit acum cativa ani 25 lei pe un snitzel la mare si m-am linistit :scratch:

 

Restaurantul e ok , mancarea e buna , doar preturile si servirea lasa de dorit. Eu m-am simtit bine , compania si drumul au contat cel mai mult.

 

Nasol e ca n-am apucat sa ne dam pe amc :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Data viitoare o sa facem multe lucruri altfel :)

Eu recomand weekendul care vine dupa un smaeb sa mergem la Paulesti, langa Ploiesti. Stiu eu un restaurant cu mancare buna si servire ok, avem si bowling acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...