Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

SA TE MANANCE CAINII!!!:P

 

sa inteleg ca tu nu vrei sa mergi nu? si nu-mi mai spune de caini te rog ca mi-au mancat roata unii ieri mi-a ajuns o tranta.

 

ia zi vrei sa te asteptam sau sa bem o bere pe plaja in cinstea ta ?

 

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din rond - super

 

De la oltenita -> bucuresti - acceptabil pentru o viteza. Mai sunt gropite mici si nelipsitele denivelari de la tiruri, desi nu sunt foarte adinci - te pot fura de la o anumita viteza in sus.

 

E acelasi drum ca si anu trecut...nu s-a stricat mai rau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neaparat trebuie ceva organizat de 1 Mai. Stam undeva o noapte? Gratar ceva? Am auzit ca micii din Selgros sunt buni :P

 

gresit, macelaria de la intrare in mamaia, in spate la benzinarie acolo e cea mai buna carne. o face un tatar. sper sa mai gasim ceva daca punem de-un gratar.

 

daca vreti ceva cu stat noaptea in constanta, pot vb pentru cazare sa putem baga si motoarele in curte ceva. depinde si cata lume merge ca daca suntem 30 nu stium unde bagam atatea motoare. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut consumul si imi iese 5.2.

E cam putin, nu? nu ma iau dupa liniute si etc, ci pur si simplu am umplut-o cu varf...

Sulta, tie cat iti consuma er 5-ul in conditii de forja pt cei 37 caluti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

er6-le meu papa 5,5%!

 

in alta ordine de idei,plecam sambata sau duminica?

 

Gabarab,tu ce zici,e vreo sansa sa renunti la ,,curatenia generala'' sambata? :P

 

se hotaraste lumea sa vedem ce si cum face si cand plecam .... as vrea sa prind un rasarit la mare asa pe la 5 :P

 

va intreb daca ramanem 1 noapte in constanta sa ma apuc sa dau telefoane sa vb cum ne putem caza si unde sa fie si motoarele asigurate.

 

dar as prefera sa nu lasam motoarele in tigania aia de acolo si sa mergem dimineata devreme la plimbare sa ne invartim intre constanta si vama cu opririle si sa ne intoarcem pe seara in bucuresti, poate nu o sa fie toata lumea de acord sa ramana in constanta peste noapte. sfatul meu e sa nu ramanem peste noapte acolo, eu unu fiind de acolo nu-mi place ce colorati se invart in zona respectiva.

Editat de berserk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gabarab,tu ce zici,e vreo sansa sa renunti la ,,curatenia generala'' sambata? :P

 

Stai tati sa vorbesc si eu cu domnisoara pasagera... ca gata distractia de mers solo... de acum, pasagera conduce :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce inseamna sa ai Kawasaki dom'le :P

:P

 

 

daca e sa stam peste noapte,am nr de tel al unei vile din costinesti,unde ne lasa sa bagam mobrele in curte,intrarea se face numai cu cartela,are gratar si camerele sunt mai mult decat ok!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...