Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

mmm...... nu :P

let's stick with the main plan first ;)

 

as iesi si eu dar inca nu stiu care-i "main plan" ... treaba e ca pe la 3 ar trebui sa fiu in Bucuresti ...

Cheia cu plecare 9.30 si intoarcere ar fi ok pentru mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Maine la 9.00 e adunarea la Petromul din Baneasa (imediat pe dreapta dupa fantana Miorita in sensul de iesire din Bucuresti). :bounce:

Cine intarzie mult ne prinde pe drum ... :moto:

 

PS: "Main plan" e asta:

post-52872-0-18635600-1308419081_thumb.jpg

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Una peste alta, a fost o plimbare placuta. Astept remake-ul :cheers: :friends:

 

Am o febra musculara de nu ma vad!

Picioarele, in momentul de fata, sunt de forma.... iar mersul din punctul A in punctul B se face mecanic si din inertie.... deci cand se face remake-ul ? :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o febra musculara de nu ma vad!

Picioarele, in momentul de fata, sunt de forma.... iar mersul din punctul A in punctul B se face mecanic si din inertie.... deci cand se face remake-ul ? :burnout:

 

Mainile sunt de forma...abia le misc si mai am si antrenament azi :lol: Nu stiu cum voi face.

 

Picioarele sunt varza si alea... :lol:

 

Un remake ar fi misto dar nu luna asta...o saptamana stau departe de motor hahahaha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-o 400... ceva de genu`...

Nu distanta ne-a obosit... ci mutatul curului de pe-o curba pe alta... franile bruste ca venea un gropalau pe toata latimea soselei.... ba niste damburi....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-o 400... ceva de genu`...

Nu distanta ne-a obosit... ci mutatul curului de pe-o curba pe alta... franile bruste ca venea un gropalau pe toata latimea soselei.... ba niste damburi....

 

Da un edit si sterge ce ai scris, ca sa nu zica lumea ca esti motociclist de duminica, de linie dreapta, de drum bun...

 

Poze?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o febra musculara de nu ma vad!

Picioarele, in momentul de fata, sunt de forma.... iar mersul din punctul A in punctul B se face mecanic si din inertie.... deci cand se face remake-ul ? :burnout:

 

 

subscriu la febra, inca sunt epuizat dupa ziua de ieri, nici nu zici ca m-am intors din vacanta

 

iar de santuri in spate, santuri in fata si pauza pentru injuraturi nu mai zic, (acum aproape mi se pare amuzant, zic aproape deoarece inca nu m-am uitat sa vad daca jambele sunt pline de ulei). in rest si eu zic ca a fost bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da un edit si sterge ce ai scris, ca sa nu zica lumea ca esti motociclist de duminica, de linie dreapta, de drum bun...

 

Poze?

 

Pai de ce sa dau edit... chiar era duminica... au fost si linii drepte de drum bun... dar au fost si serpentine, rucar-bran, santuri, damburi, injuraturi.... fun :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol:

 

Sa inteleg ca tu esti motoristu de duminica?

 

eu as fi zis ca cei cu febra musculara sunt :) dar nu mai zic, pe de o parte pentru ca ies rau barbatii... fetele nu s-au plans de febra musculara :haha: , iar pe de alta parte pentru ca s-ar putea sa devin motociclist de weekend

 

Pai de ce sa dau edit... chiar era duminica... au fost si linii drepte de drum bun... dar au fost si serpentine, rucar-bran, santuri, damburi, injuraturi.... fun :P

 

cand faci asta odata pe luna e fun, cand o faci de cel putin 4 ori pe luna ca sa mergi acasa si sa te intorci nu mai pare funny :disappointed:

 

oricum, la a doua tura nu mai apare febra musculara ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

He, he.. nu stiam de ce ma jeneaza putin muschii de la picioare; dar m-au lamurit gabarab si dracushor :banana:

 

eu as fi zis ca cei cu febra musculara sunt :) dar nu mai zic, pe de o parte pentru ca ies rau barbatii... fetele nu s-au plans de febra musculara :haha: , iar pe de alta parte pentru ca s-ar putea sa devin motociclist de weekend

Stai usor ca incepem sa o luam pe aratura!

Nu inteleg ce vrei sa spui; ca daca-s motociclist de duminica e vreo rusine?

Sau ca daca fac febra musculara de la mutat burta de o parte si de alta a mobrei o sa rada fetele de mine ??

Daca vrei sa iti arati muschii, nu cred ca e locul potrivit. Mai bine intrii pe topicul de motocicliste si te lauzi acolo ca la F-uri sunt niste burtosi care au obosit mergand 2-3 km, duminica, cu motorul ... :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai usor ca incepem sa o luam pe aratura!

 

in nici un caz nu am chef de enduro si mers pe aratura azi :) am glumit, sper ca nu intr-un fel neplacut

daca a fost o gluma proasta pot sa recuperez cu niste beri? cu/fara alcool...

Editat de alinbugnar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in nici un caz :) am glumit, sper ca nu intr-un fel neplacut

daca a fost o gluma proasta pot sa recuperez cu niste beri? cu/fara alcool...

Daca a fost o gluma, se iarta; poate n-am inteles-o eu :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in nici un caz nu am chef de enduro si mers pe aratura azi :) am glumit, sper ca nu intr-un fel neplacut

daca a fost o gluma proasta pot sa recuperez cu niste beri? cu/fara alcool...

 

Well...gluma - negluma - sa stii ca motociclistii de duminica fac iesiri de o zi si se pozeaza in draci. Asta fiindca ai intrebat de poze :P

 

Pana una alta - am trecut cu brio si de antrenamentu de ieri...am bagat la bicicleta de m-am rupt - trebuie sa-mi revin cu conditia fizica pe care nu o mai am de ceva vreme :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Well...gluma - negluma - sa stii ca motociclistii de duminica fac iesiri de o zi si se pozeaza in draci. Asta fiindca ai intrebat de poze :P

 

Pana una alta - am trecut cu brio si de antrenamentu de ieri...am bagat la bicicleta de m-am rupt - trebuie sa-mi revin cu conditia fizica pe care nu o mai am de ceva vreme :crack:

 

Daca bei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Well...gluma - negluma - sa stii ca motociclistii de duminica fac iesiri de o zi si se pozeaza in draci. Asta fiindca ai intrebat de poze :P

 

Pana una alta - am trecut cu brio si de antrenamentu de ieri...am bagat la bicicleta de m-am rupt - trebuie sa-mi revin cu conditia fizica pe care nu o mai am de ceva vreme :crack:

Vrem sa vedem pozele voastre.

Noi care am mers pe Cheia-Siriu ne-am distrat grozav.

/index.php?/topic/663700-plimbare-moto-pe-la-sala-p/page__st__20

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vaicaretilor ! eu n-am febra :bounce:

pt ca fac jogging ;)

 

Vrem sa vedem pozele voastre.

Noi care am mers pe Cheia-Siriu ne-am distrat grozav.

/index.php?/topic/663700-plimbare-moto-pe-la-sala-p/page__st__20

 

noi n-avem ca baietii s-au dat ca saataanistii si n-au oprit sa facem poze... :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...