Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu rezolva nimic un costum de ploaie. Ala e asa, daca te prinde cand esti plecat la un drum mai lung sa nu te faci fleasca.

Altfel cine iese sa se dea cand stie ca ploua n-are decat sa suporte consecintele.

Sau poate unora li se pare mai incitant, mai distractiv. Eu unul nici cu masina nu as iesi pe ploaie daca ar fi dupa mine ... :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu rezolva nimic un costum de ploaie. Ala e asa, daca te prinde cand esti plecat la un drum mai lung sa nu te faci fleasca.

Altfel cine iese sa se dea cand stie ca ploua n-are decat sa suporte consecintele.

Sau poate unora li se pare mai incitant, mai distractiv. Eu unul nici cu masina nu as iesi pe ploaie daca ar fi dupa mine ... :friends:

 

 

I second that! La ce (cuvant urat) de strazi avem si in Bucuresti de te intorci acasa cu pietris pe tot motoru...da pietris marunt, nici nu-mi mai vine sa mai ies cu motoru stiind ca ploua.

 

Apropos, maine chair fac saptamana de cand nici n-am mai vazut motoru :lol:... saptamana care vine ma prezint la raport la prostitutiei. ( DACA O FI FRUMOS AFARA )

Editat de Survolaj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e emokid, de aia cand alearga singur iese primul :laugh: si cand alearga cu altii de-abia termina cursa. :nono: cred ca lui Lorenzo i-a trecut azi pentru prima data prin cap ce s-ar intampla daca ar face o crima... :ok:

 

sincer asta a fost prima cursa in care l-am admirat pe Gheorge. cum sa ai 8 secunde in urma lui Hayden cu 3 tururi inainte de final si pe linia dreapta la finish sa fii in spatele lui?

Editat de alx31
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atentie, acest post contine spoilere!!!!

 

 

 

 

 

 

 

In ordinea clasamentului: Ben a facut o cursa geniala cap-coada; Cangurul cam obosit si la fel si Dovi, nororc cu motoarele de HRC care trag; Vale a mers binisor, se pare ca noul model de Ducatti e mai bun .... Lorenzo, desi mie imi displace personajul, a facut o cursa dementiala si cum a zis si alex, cred ca s-a gandit sa-l omoare pe Simo; CapDeMop e inca crud, a fortat prea tare la inceputul cursei cand pneurile erau reci dupa care a revenit binisor; faptul ca l-a luat pe Lorenzo a fost o pura intamplare, putea fi oricine in locul lui.

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cangurul a zis ca vroia sa traga sa il ajunga pe Spies, dar i-a soptit cineva in casca sa nu forteze. Inclin sa cred varianta asta pentru ca la un moment dat se apropiase de Spies la 3.5 secunde si dup-aia a inceput sa piarda constant pe fiecare tur cate jumatate de secunda. SIC trebuie sa se invete minte. Nu evolueaza deloc din "cursa si cazatura", pentru ca pur si simplu el nu participa in curse :laugh: decat 1 - 2 tururi de pista. :blink:

 

apropo... l-am urmarit un pic si pe Aoyama, care l-a inlocuit pe Pedrosa in echipa de uzina. Ce inseamna sa ai cel mai rapid motor sub poponeata si tu sa fii shaorma in lipie de piele... cred ca si Diabolique l-ar fi depasit :laugh:

Editat de alx31
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cangurul a zis ca vroia sa traga sa il ajunga pe Spies, dar i-a soptit cineva in casca sa nu forteze. Inclin sa cred varianta asta pentru ca la un moment dat se apropiase de Spies la 3.5 secunde si dup-aia a inceput sa piarda constant pe fiecare tur cate jumatate de secunda. SIC trebuie sa se invete minte. Nu evolueaza deloc din "cursa si cazatura", pentru ca pur si simplu el nu participa in curse :laugh: decat 1 - 2 tururi de pista. :blink:

 

apropo... l-am urmarit un pic si pe Aoyama, care l-a inlocuit pe Pedrosa in echipa de uzina. Ce inseamna sa ai cel mai rapid motor sub poponeata si tu sa fii shaorma in lipie de piele... cred ca si Diabolique l-ar fi depasit :laugh:

 

Eu, pe a mea, poate. Eu, pe un RC212V...probabil ca as fi fost un elenfantel speriat de moarte de bestia dintre craci. Banuiesc ca nu e foarte usoara acomodarea. Si eu tind sa cred acelasi lucru vis-a-vis de Casey, avea sanse, dar nu a fortat. Oricum Spies nu e o amenintare. A fost fair-play, sa ia si Yamaha un podium daca tot dau de baut de ziua lor. Cat despre Sic, sunt gata sa pun pariu ca eu imi controlez temperamentul mai bine decat el. Ori e temperament, ori se pierde cand e depasit si simte ca trebuie sa demonstreze. Am prins putin din finalul de la Moto2, oamenii aia se alearga la greu si sunt ingrozitor de multi :-)) Sunt curios cati sunt la 125.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...