Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

LE: adidas ai o pozitie ciudata cand faci uili :laugh:

 

Am observat si eu, am stat, am stat si m-am gandit..pozele-s facute in picaj cand imi mut corpul in fata :lol: M-a filmat colega mea de apartament si m-am vazut si acolo :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

O colega blonda .

 

Lya? :laugh: Me oiste mujer...? Aqui estamos ablando de motos... ! Caramba :D

 

hei ! ia lasati-l pe adidas in pace :lol:

 

vorbeam despre uili nu despre mujeres :D

 

Que dices tu... ?Quaranta seis...abla hombre!

 

 

 

 

 

 

:P

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din gaz ma simt mai in siguranta si deja m-am obisnuit iar din ambreiaj ma ridic mult mai sus, dar inca nu stapanesc :lol: Imi pare rau ca nu am invatat mai devreme, sa am timp sa ma 'perfectionez'. Acum o luna-doua, am invatat..

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din gaz ma simt mai in siguranta si deja m-am obisnuit iar din ambreiaj ma ridic mult mai sus, dar inca nu stapanesc :laugh: Imi pare rau ca nu am invatat mai devreme, sa am timp sa ma 'perfectionez'. Acum o luna-doua, am invatat..

asta stiu ca mai povesteai...cred k in sezonul viitor ma apuc si eu sa repet :D sper sa nu o tavalesc :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

potoloti-va ma nene cu 2ct-urile astea... parca ati innebunit toti

Corect! Sunt niste kkturi! Eu am PP-urile vechi si-s f bune! :lol: 2CT is pt fraieri :laugh:

 

PS: that was a famplet.

 

LE: 'neata la toti, shinu nu mai e banat, va saluta pe toti, pupa fetele si fuge iar la treaba!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ola everybody ! :lol: caramba, cred ca sunt cel mai matinal, adica ma enervez primul in fiecare zi.

fratilor si cateva surori nu stiu cum sunt colegii vostrii de munca, dar eu am 3 femei in birou si in total sunt 8 femei in compartimentul meu. deci va spun cu mana pe ininima ca din 8 - 5 le-as schingiui futule-n gura de zdrente, iar din restul de 3 sunt de treaba, una e sefa, una o vad de 2 ori pe an, si cealalta e cam aeriana. daca vedeti ceva la tv cu vreun tanar din constanta care isi omoara fro 2-3 colege eu sunt.

 

simteam nevoia sa va spun asta pentru ca sunteti ca o familie :D

 

oara ce am eu asa de dimineata ? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ola everybody ! :lol: caramba, cred ca sunt cel mai matinal, adica ma enervez primul in fiecare zi.

fratilor si cateva surori nu stiu cum sunt colegii vostrii de munca, dar eu am 3 femei in birou si in total sunt 8 femei in compartimentul meu. deci va spun cu mana pe ininima ca din 8 - 5 le-as schingiui futule-n gura de zdrente, iar din restul de 3 sunt de treaba, una e sefa, una o vad de 2 ori pe an, si cealalta e cam aeriana. daca vedeti ceva la tv cu vreun tanar din constanta care isi omoara fro 2-3 colege eu sunt.

 

simteam nevoia sa va spun asta pentru ca sunteti ca o familie :P

 

oara ce am eu asa de dimineata ? :laugh:

 

Eu sunt mai matinal ca tine ...si lucrez si cu mai multe femei in "departament" :D Biiip si eu cateodata :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai gixxule eu la 7:30 sunt in birou. m-am saturat de muierile astea :lol: nu stiu cum e la tine dar astea mor mai mult de grija mea decat de ce mancare ar trebui sa faca cand ajung acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am saturat de muierile astea :laugh: nu stiu cum e la tine dar astea mor mai mult de grija mea decat de ce mancare ar trebui sa faca cand ajung acasa.

 

pai daca esti motociclist satanist si te dai p-o roata?

mor femeile dupa tine - fa-ti un control :D (just kiddin')

 

PS: 'Neatza lume!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca esti motociclist satanist si te dai p-o roata?

mor femeile dupa tine - fa-ti un control :P (just kiddin')

 

PS: 'Neatza lume!

 

pe langa toate aceste calitati

 

sunt si simpaticut :laugh:

 

ps : neatza ... mancami-ai creatza ... era o vorba din popor :huh: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Corect! Sunt niste kkturi! Eu am PP-urile vechi si-s f bune! :P 2CT is pt fraieri ;)

 

PS: that was a famplet.

 

LE: 'neata la toti, shinu nu mai e banat, va saluta pe toti, pupa fetele si fuge iar la treaba!!

:laugh: shinule,mai stai nitel pe2 roti,ca te chemam noi :huh:

 

i'm kidding ...

Neatza !! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor si cateva surori nu stiu cum sunt colegii vostrii de munca, dar eu am 3 femei in birou si in total sunt 8 femei in compartimentul meu. deci va spun cu mana pe ininima ca din 8 - 5 le-as schingiui futule-n gura de zdrente, iar din restul de 3 sunt de treaba, una e sefa, una o vad de 2 ori pe an, si cealalta e cam aeriana. daca vedeti ceva la tv cu vreun tanar din constanta care isi omoara fro 2-3 colege eu sunt.

 

simteam nevoia sa va spun asta pentru ca sunteti ca o familie :D

 

oara ce am eu asa de dimineata ? :laugh:

nu esti singurul! suntem 3 baieti intrun birou cu 13 femei. nu le'as schingiu ca in general sunt de treaba, dar ignorance is bliss!

e bine ca nu le aud aproape niciodata vorbind de treburi casnice, retete, cure de slabit si alte k.k.turi, ceea ce face coexistenta mai usoara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...