Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Angra, funny istorioara. Adevarul ca anul asta ne'a lovit geru cam prematur, insa deh, cat sa mergem si noi cu motoarele. Cel mai mult am mers in decembrie 2005 pana pe 11 decembrie, cand la plecarea de la servici am gasit chiciura cu ceva fulgi pe saua mobrei si am zis "hait, e cazul sa ne oprim".

Eu zic ca a fost un sezon misto, sa ne bucuram ca am scapat intregi si acuma sa povestim la gura sobei pana la primavara cand o luam de la capat cu damblageala pe 2 roti. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa va istorisez ceva sa imi spuneti daca sunt on/off topic...

 

Aseara am avut un drum de facut si orbit de inconstienta am ales mobra ... dupa 100 de metri m-a apucat plansu si o dorinta fierbinte sa strig dupa mama... eram un fel de han solo pe peretele lu jabba the hut pentru nici o extremitate numai parea sa imi apartina cel putin pana m-am dat jos si am simtit marginea domnului scrot pe coapsa ... ceva asemanator cu lipitu limbi de un stalp inghetat. Dar cum numai boi sunt consecventi am ales sa fiu bou si pe bvd urini eram candidatul ideal pentru 3 luni cu suspendare dar sa revin la subiect dupa ce am terminat (la propriu ca la figurat nici daca eram nascut in siberia nu reuseam) am fost asa de fericit ca povestea s-a terminat (si nu de la furazolidon ca probabil daca as fi incercat m-as fi cacao caramizi la propriu) ca am blocat ghidonul si am tras cheia ceva mai repede decat ma deplasam pe urinii. Concluzia? mi-a scapat cheia intre ghidon si rezervor caci mainile mi se felxau cam la 30% din capacitate. Ce ziceti merit un premiu?...

 

LE jos cenzura nu am scris cacao...acolo...:laugh:(

 

 

eu ti-as da premiu pentru "best way to kill time at the office" ....k mi-a luat juma' de ora sa inteleg ce-ai scris aici....dupa ce-am citit de vreo 5 ori :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok, deci esti pregatit sa devii taticul meu adoptiv :laugh: . pot fi adi jr. :P

daca as fi putut procrea ca țâganii la 11 ani, primul spermatozoid ai fi fost tu, cap de serie! :D

that was a joke! bad one? :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca as fi putut procrea ca țâganii la 11 ani, primul spermatozoid ai fi fost tu, cap de serie! :D

that was a joke! bad one?

 

nope,

tare :lol: :laugh: :D

 

dar tu la 11 ani nu erai fertil ? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Angra, funny istorioara. Adevarul ca anul asta ne'a lovit geru cam prematur, insa deh, cat sa mergem si noi cu motoarele. Cel mai mult am mers in decembrie 2005 pana pe 11 decembrie, cand la plecarea de la servici am gasit chiciura cu ceva fulgi pe saua mobrei si am zis "hait, e cazul sa ne oprim".

Eu zic ca a fost un sezon misto, sa ne bucuram ca am scapat intregi si acuma sa povestim la gura sobei pana la primavara cand o luam de la capat cu damblageala pe 2 roti. :laugh:

 

nuj cat de prematur ca e decembrie deja...:lol:...dar noi am vrea sa nu fie sezon intre 1-4 ianuarie

 

si da sa ai dreptate bine ca suntem intregi....si putem povesti in doua picioare despre 2 roti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar tu la 11 ani nu erai fertil ?

 

 

sincer nu cred ca era...:lol:)...noi purtatorii de bile dvenim fertili mai tarziu un pic ... pana si sangeroasele abia de la 12 incep sa ovuleasca..:laugh:)

 

Btw adi la mare nu a nins in weekend?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta nu stiu, insa descoperisem deja instalatia. suntem offtopic!!

bai, in we venim la ctza, imi dai si mie ereru d'omie sa fac power slideuri?

 

 

 

erer`u se duse ...

 

cand vii ? vineri sau sambata ? nu-mi aduceti si mie gajik ? :laugh:

 

LE : @ angra - frate nu stiu cum erau altii la 11 ani dar eu eram pe val ... deh stau la mare si era cam agitata :D

 

LLE : @ angra - ba da, o inceput cu o ploiÂşică si dupa o inceput sa fulguiască, dar din pricina aerului sarat de mare se tochii

 

si LLLE : ca imi adusei aminte, strumfule sa-ti traiasca iubita, nevasta, sotia, ramona, ramy :D :lol:

 

hauliu, am pus atatea LELELELELE ca puteam sa mai fac 4-5 posturi :P

Editat de adi.p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LE : @ angra - frate nu stiu cum erau altii la 11 ani dar eu eram pe val ... deh stau la mare si era cam agitata

 

La f.ut.izat sau l.a.b.a. merge de la 3 ani nu e bai ca ea se scoala din fese pardon din fasa...:lol:)...la conceput nu merge vasele comunicate se regleaza cam pe la 13 14...dar look on the birght sau bride side nu trebuie contraceptie pana atunci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

erer`u se duse ...

 

cand vii ? vineri sau sambata ? nu-mi aduceti si mie gajik ? :laugh:

1. cum se duse ma? di tăt? :lol:

2. plecam sambata pe la 6 dimineata. crezi ca o combini la ora aia?

3. multumesc ptr urari. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mare minune mare editia limitata din volumul 'fu.tac la 11 ani' de Ojulesti de Verde a fost primita fara critici brutale ...trebuie ciocanit pardon ciocnit un pahar de apa plata cu lamaie ...

 

LE sau de brifcor ... ca asta serveam la varsta aia (si ocazional pepsi)

Editat de Angra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din gaz e cel mai simplu, dupa parerea mea, mergi cu 1-a pe la 6K ture si pentru o fractiune de secunda inchizi gazul si tragi brusc de el si Up it goes :lol: Nu ai sa te ridici din prima prea tare din prima, dar incet, incet. Eu nu pot sa ma ridic prea sus pentru ca eu tin tot timpul 2 degete pe frana si imi limiteaza miscarea de mana.

Din ambreaij, aici e mai periculos, pe la 3-4K, ciupesti putin din ambreaij, si accelerezi pana la 5-6K si dai drumul la ambreaij. Senzatia e fantastica foarte brusca, eu cred ca m-am (cuvant urat) pe mine prima oara, care a fost din greseala :laugh:

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uili uili uili : uili inseamna - kit de lant nou, ulei din furca, simeringuri noi, guma pe spate care se toceste doar pi sentru si se face patrata, risc si posibilitate sporita de accidentare - stiti vorba aia : ce iti faci cu mana ta se numeste ... lucru manual :lol: . desi sunt constient de toate astea :

 

post-27759-1227530517_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uili uili uili : uili inseamna - kit de lant nou, ulei din furca, simeringuri noi, guma pe spate care se toceste doar pi sentru si se face patrata

 

So? :D

 

 

Eu nu am poze d'astea reusite ca tine :laugh: Ia sa o rogi pe amica ta la primavara sa ne faca poze la amandoi :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uili uili uili : uili inseamna - kit de lant nou, ulei din furca, simeringuri noi, guma pe spate care se toceste doar pi sentru si se face patrata, risc si posibilitate sporita de accidentare - stiti vorba aia : ce iti faci cu mana ta se numeste ... lucru manual :lol: . desi sunt constient de toate astea :

 

post-27759-1227530517_thumb.jpg

 

 

Altii sunt pasionati de tocitu gumelor pe laterale... :laugh: ... asa macar are ungere motoru :D)

Editat de antemiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

So? :D

 

 

Eu nu am poze d'astea reusite ca tine :laugh: Ia sa o rogi pe amica ta la primavara sa ne faca poze la amandoi :lol:

 

doar daca vii sa ne dam in mamaia :P

 

antemiu daca as fi avut unde sa ma dau, erau capat de mult si fata si spatele. dar o sa vezi tu la vara cand o sa vin la brasov :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doar daca vii sa ne dam in mamaia :lol:

 

Sunt strazi gen Magheru? In BV am aflat ca sunt, mi-a zis Antemiu :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am poze d'astea reusite ca tine :D Ia sa o rogi pe amica ta la primavara sa ne faca poze la amandoi :laugh:

Daca pozele astea i le'a facut amica, atunci aparatul are un zoom cam ca telescopul hubble. :lol:

 

Altii sunt pasionati de tocitu gumelor pe laterale... ... asa macar are ungere motoru

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...