Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

:)

 

http://www.google.ro/search?q=weather+Buch...lient=firefox-a

 

 

Oricum eu am sa incerc sa-mi fac RCA-ul (ca taman ce a expirat pe 12 Feb) si pana . Neutral, sa nu te aud ca o faceam pina acum de 10 ori Ca eu inca am nameti congelati pe strada si nu vreau sa imi rup gitu/carenele :) ...

 

 

pai Busu zicea... :) oh, fuck it! Speram si eu ;)

 

 

PS: bai Neutral, da' ce prostii ai facut, de ai ban? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pun si eu jucaria mea cea noua

nu e f dar e HONDAAAAAAAAAAAAAAAA

1000rr 2006

 

sa o stapanesti sanatos!e o bijuterie ;)

Mesaj completat

e valabil si acum (a intrebat gafana sapt trecuta) 4000 cu tot sau 3500 fara nimic (tot / nimic referindu-se la accesoriile de circuit)

 

e 04 mobra?und vad si eu nijte poze sau qum as putea sa vb cu el?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da Adidasule, il stiu. Mai bine o stiu de fapt pe sotia lui ... ca prin intermediul ei l-am cunoscut pe el. Si chiar vorbisem sambata seara cu el si zicea ca il bate gandu sa o cumpere .... se pare ca asa a si facut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si io am dat o tura... zum zum... Rezolvai pana intrun final... (mi-a bagat ala la vulcanizare un siret rosu de cauciuci in borta si gata :) ) Dopul ala se mai moaie in ceva?

Are sa imi iau de pe louis un chit de pana sa am la mine ca am vazut care e ideea. Oricum cauciucu asta spate e compromis... si asa e din 2005 fabricat.

 

 

La Dimitrov (cum ii zice Strumfu) am trecut pe linga un cuplu calare pe o mobra da' nu am avut timp sa ma uit nici macar cine/ce e, ca ma uitam dupre gropile din intersectie... ochii cit sarmalele... toti patru ;). Nu-s daca era frunii dintre voi ca aducea a 'onda.

 

edit

Alter Ego... eu nu vaz poza pusa de tine :|

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hiflo trebuie sa tragi de el ca sa intre, e putin mai mic si nu se inchide capacul airboxului. Eu o sa dau o comanda de consumabile de pe un site din anglia, piese OEM la preturi super. Cand o sa dau comanda pe la inceputul lui aprilie o sa dau sfoara in tara si poate ne strangem mai multi si impartim transportul. ;)

Ma bag shi eu!...sa dai un zVON!

Mesaj completat

poti sa-l desfaci si cu cheie de dacie sau cu o surubelnita infipta in el :)

sau cu o curea de pantaloni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce mah? vrei sa iti pui unul la coooor in amintirea f-ului :o ca pe 954 sigur nu se potriveste

 

Mi-am luat la 954 o dracovenie cu semnale incluse, am gasit mai ieftin si am zis ca merge, cu toate ca nu se va distinge prea bine cand dau semnal.

 

Stopul tau il vroiam pentru un amic si stiam ca tu ti-ai comandat altul pe Louis :D

 

CBR-isti v-ati pregatit mobrele? Primavara bate la usa :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...