Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Mie mi s-a acrit de codurile asta.... ia sa ma scuteaasca iarna...

 

Stai la coada,pe mine ma scuteste primu' ! :laugh:

 

Mi s-a facut un dor de mobra,nici de :wink: nu mi-a fost vreodata atat de dor... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu l-am luat codu in... bascalie si azi am mers 30 de Km cu a foarte mica... drumu de intoarcere a fost kewl... din Pajura pina in Berceni... intre 22:00 si 22:40 si printre masinile de dezapezit :wink:

 

ca observatie... cind am intrat in sectorul 4 (dupa iesirea din Pasajul Unirii) s-a vazut... nu mai era derdelus pe jos ci zloata... Piedone inca are zeama anti polei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, dar anuntul ala e de 7 luni, iar pretul e cat unul nou pe LED'uri...

 

 

Ms ptr ajutor,am facut comanda de la Louis de stop nou pe Leduri.Vine in 2 saptamani ,iar pretul e in jur de 2 mil,deci e ok.Acum caut intinzator de lantz ,repet, Honda Cbr f4 '99-2000! Nu prea ma pricep ,dar nu cred ca e indicat sa il iau SH ,nu ? Astept informatii ptr cine ma poate ajuta ,despre pretz si locatie de unde pot sa fac rost.Multumesc anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De unde le-ai luat anul trecut; ca din cate mia tin minte ar trebui schimbate alea pe spate?

 

De la Nana - Moto Riders.

E adevărat că atunci nu era și montajul inclus în preț. :wink:

Mesaj completat

De unde le-ai luat anul trecut; ca din cate mia tin minte ar trebui schimbate alea pe spate?

 

De la Nana - Moto Riders.

E adevărat că atunci nu era și montajul inclus în preț. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am venit de afara de la dat zapada. 2 masini si motorul. :wink: Ma doare tot corpul de atat dat la lopata ;) . Faza tare e ca la noapte sigur trec astia cu vreun plug si iar imi baga zapada la loc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din troiene rasar si eu.. al vostru Petre , cu un calduros...Salut! :wink: remember me?

 

Salut, Petre! Bine ai revenit in grupul mociociclistilor anonimi dependeti de doi roate.

 

Ne bucuram sa mai auzim de tine personal, desi am mai aflat vesti despre persoana dvs. , sper ca esti bine si o sa te prezinti la intruniri ! Sanatate maxima !

 

HAI CU PRIMAVARA IN PLM, GEN!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din troiene rasar si eu.. al vostru Petre , cu un calduros...Salut! ;) remember me?

 

 

"Salut, sunt Petre si imi plac motoarele" :laugh: Stai linistit ca nu te uita lumea asa usor :laugh: mereu exista povesti cu tine :wink:

 

tu cum esti? bine, sanatos?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e un baiat prin Militari, am colaborat shi eu cu el shi e OK. ...de incredere!0722269189 (parca...incearca un telefon)

 

 

 

In alta ordine de idei, cine stie un mecanic sau ceva de genul care se pricepe la electrica?

Sar'mana .

 

Mesaj completat

:laugh: cata zapada ......... "shi un scuterist pe PODU' GRANT"

 

 

:wink:

Mesaj completat

:laugh: cata zapada ......... "shi un scuterist pe PODU' GRANT"

 

 

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mecanic să se priceapă cum trebuie la electrică?

Păi vrei mecanic sau electrician, decide! ;)

 

 

gizas,esti culmea bre !

Sa fie mecanic si da,sa se priceapa si la electrica :laugh: gen...imi duc motoreta la el sa ii faca o revizie asea..si pe langa asta ,sa se uite si la electrica, poate imi spune ce anume imi omoara bateriile.Majoritatea celor pe care ii cunosc au spus ca face scurt undeva :wink:

 

Mesaj completat

e un baiat prin Militari, am colaborat shi eu cu el shi e OK. ...de incredere!0722269189 (parca...incearca un telefon)

 

 

 

In alta ordine de idei, cine stie un mecanic sau ceva de genul care se pricepe la electrica?

Sar'mana .

 

 

 

 

:laugh:

 

 

Multumesc :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angry: Salut Petre. Din cate am inteles de la xcite esti relativ bine cu tendinte de mai bine. Te asteptam la intalniri, dar mai intai sa putem ajunge si noi acolo, ca pe zapada asta ...... nici o sansa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va multumesc super mult pt primire.e placut sa ai parte d asa cva dupa atata timp.da sunt bine,din ce in ce mai bine,au aparut niste complicatii pe parcurs...ca de..petre nu poate sa stea chilll,dar e ok.nu scapatzi voi de mine asa usor :) joi ma prezint si eu.aduc nijte lopeti sa facem loc mobrelor in parcare? :hurt: Va pupa fratele vostru..mezinul de la 600f :laugh:

Mesaj completat

AAA uitasem sa vi-l prezint pe noul membru al ''baietzilor de la 600f'' : Ralph :angry:

post-16284-1265750070_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...