Sari la conținut

Donatii pentru "comunisti"


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Baieti, nu-mi place sa cersesc dar asta e ultima varianta pe care am gasit-o.

Am nevoie de un cric de Minsk, sau de alt motor care sa se potriveasca, pentru ca al meu este rupt. Am cautat si in obor si la fiare vechi si unde nu am mai cautat, dar n-am gasit. De 2 luni ma chinui s-o parchez fara cric, imaginativa si voi.

Please help me guys!

 

Aa, era sa uit, de azi pana dupa sarbatorile de Paste nu voi mai intra pe internet asa ca:

 

Va doresc sarbatori fericite alturi de cei dragi si sa fiti iubiti! Hristos va invia!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti, nu-mi place sa cersesc dar asta e ultima varianta pe care am gasit-o.

Am nevoie de un cric de Minsk, sau de alt motor care sa se potriveasca, pentru ca al meu este rupt. Am cautat si in obor si la fiare vechi si unde nu am mai cautat, dar n-am gasit. De 2 luni ma chinui s-o parchez fara cric, imaginativa si voi.

Please help me guys!

 

Aa, era sa uit, de azi pana dupa sarbatorile de Paste nu voi mai intra pe internet asa ca:

 

Va doresc sarbatori fericite alturi de cei dragi si sa fiti iubiti! Hristos va invia!

 

minsku are belaua asta :peace: cam greu de gasit, si vezi, in caz ca nu dai de cric, nu iti fa singur din fier ca eu m-am muncit o noapte cu un amic degeaba..s-a dus dracu :bounce: fa mai bine cric la teral la minsk :D ala e mai lejer....o bara circulara de fier, cu arc si placuta care sa nu intre in pamant, sudate :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

minsku are belaua asta :blink: cam greu de gasit, si vezi, in caz ca nu dai de cric, nu iti fa singur din fier ca eu m-am muncit o noapte cu un amic degeaba..s-a dus dracu :crack: fa mai bine cric la teral la minsk :crack: ala e mai lejer....o bara circulara de fier, cu arc si placuta care sa nu intre in pamant, sudate :ok:

 

Mersi pt ajutor Mr. ORL, cred ca asa o sa fac.

Numai bine! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aloo... copiii... atentie la spam :blink:

 

Robineul merge la Harciogul

 

multumesc frumos. :crack: taica'miu spune ca e de Trabant dar il conving eu sa mearga si pe Ij :cheers:

 

post-5125-1176325682_thumb.jpg

 

in alta ordine de idei... poate scap si eu de niste "chestii" de minsk:

 

post-5125-1176325734_thumb.jpgpost-5125-1176325753_thumb.jpg

 

post-5125-1176325780_thumb.jpg

 

nu sunt noi, dar nu au fost luate nici de pe un motor "mort", ci de pe unul pe care s'a vrut sa fie "refacut" pentru comfortul psihic al propietarului. se da ce se vede: vitezometru cu odometru dus si geam spart, furcile din cutie (!! una din ele e reparata prin alamire :lol: ), piston cu bolt si colivie, segmenti, oala de ambreiaj.

 

si pentru ca am vazut ca se poarta :ok: : as vrea si eu un clacson de orice (masina, scuter, elicopter, tanc, eventual motocicleta samd :ok: ) pe 12 V daca are cineva aruncat pe undeva ca sa se umple de praf. eu nu am :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai frate .. topicul asta se numeste "donatii ptr comunisti " .. nu "milogeala .com" da .. asa ca daca aveti ceva pe akasa .. si nu va mai trebuie .. puneti .. aici .. si nu mai facetzi baza gen donez io un dr600 stricat cui imi doneaza o hayabusa... da' sa fie cu albastru

.. ca poate cineva gaseste ceva interesant pe aici .. DA !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alekule, curata nitel topicul, te rog! :lol:

 

ON TOPIC:

:ok:

Harciogu'-le ........ :crack: :crack: :blink: :ok: Esti magnific........ :lol: :lol: :lol:

PS: donez doua roti de mobra (pereche), interesatii sa imi dea un PM

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-9934-1176483232_thumb.jpgdonez oglinzi se vede in poze despre ce este vrb sunt prb la stinga la filetul care vine in tija principala e putin crapat dar se poate lipi definitiv cu picatura ele sunt din platic nichelat ....le dau ca eu am luat negre se asorteaza mai bine cu moto :ok: . donatia se adreseaza celor din bucuresti care pot veni dupa ele ...imi pare rau dar chiar nu am timp acum sa merg la posta sa le pun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-9934-1176483232_thumb.jpgdonez oglinzi se vede in poze despre ce este vrb sunt prb la stinga la filetul care vine in tija principala e putin crapat dar se poate lipi definitiv cu picatura ele sunt din platic nichelat ....le dau ca eu am luat negre se asorteaza mai bine cu moto :crack: . donatia se adreseaza celor din bucuresti care pot veni dupa ele ...imi pare rau dar chiar nu am timp acum sa merg la posta sa le pun

le vreau eu frate...ca de cand caut :crack:

 

exact oglinjoare bune pt ce am eu....

 

bafta :cheers: sunt tot din bucale deci nu e greu sa ne vedem la o bere :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

le vreau eu frate...ca de cand caut :crack:

 

exact oglinjoare bune pt ce am eu....

 

bafta :cheers: sunt tot din bucale deci nu e greu sa ne vedem la o bere :ok:

 

 

ai PM ti-am lasat id ul de yahoo mess ,vrb pe mess stabilim intilnirea ptr oglinzi

Editat de rados
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fan Mz , ai gresit topicul, aici nu se vinde nimic... ;-)

Nu a gresit nimic!!!!aici se da de gratisssssssssss!!!11 :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

GRATIS, GRATIS !!

 

Imi pare rau nu mai dau sertarasul, ca primesc un carburator si o sa am nevoie de el, dar mai am doua carburatoare de 175 (cred)unu este carpit, dar nu curge, nu au sertarasul ala, nu stiu cum ii zice(pistonas) nush, ziceti voi cum ii zice daca ma intelegeti... PM sau aici...

Editat de Kiusro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

am vazut ca ai niste arcuri acolo. le vreau eu daca le mai ai.

am si eu de dat 3 coturi de nipru. tre doar curatite si vopsite, in rest sunt ok.

salut imi trebuie si mie un cot dreapta de nipru daca mai ai schimb cu bere

p.s. cred ca merge si de stanga daca-l prelungesc putin

mersi anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut imi trebuie si mie un cot dreapta de nipru daca mai ai schimb cu bere

p.s. cred ca merge si de stanga daca-l prelungesc putin

mersi anticipat

 

 

Iti dau eu.Baga un pm cu adresa si iti trimit prin posta.Sau daca ai drum prin Ploiesti...cum vrei. :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...