Sari la conținut

Donatii pentru "comunisti"


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ASTA ERA TOPIC PENTRU DONATII NU PENTRU CERERI DE DONATII...

 

DACA ARE CINEVA CEVA DE DAT BINE, DACA NU, NU...

 

 

Care ai frate o platina de Carpati pentru un amarastean? Fac o bere, vorba lui Unguru Bulan.

 

 

domnu' aleko... editezi si tu ceva posturi? :nono: :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnu' aleko... editezi si tu ceva posturi? :nono: :rose:

 

nuuu...mai bine face cum s-a zis mai devreme....lipit sus topicul, si numele schimbat in "cutia milei" :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnu' aleko... editezi si tu ceva posturi? :rose: :rose:

[/quote

 

 

NU vreau sa fie cu suparare!Nici eu nu sunt de acord cu "dati-mi","care are sa-mi dea" si etc,dar nu inteleg de ce va atacati atat... :rose: Poate unii dintre ei chiar nu isi permit sau nu gasesc piesele de care au nevoie.. si posteaza aici cu vreo speranta ca isi vor rezolva si ei mobra :rock: Pana la urma toti ati fost la inceput si poate ati avut si voi nevoie de cate ceva...asa ca nu mai faceti pe Mihai Viteazu'!

 

Numai bine!!! :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnu' aleko... editezi si tu ceva posturi? :nono: :rose:

 

 

Numele topicului e "Donatii pentru comunisti" sau "Turnati'i pe comunisti" ?!?

 

 

 

 

 

 

 

On topic : casca se doneaza inca, belbody a cerut'o, dar o vrea prin curier, ceea ce n'am sa fac.Cine o vrea, vine si o ia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Numele topicului e "Donatii pentru comunisti" sau "Turnati'i pe comunisti" ?!?

 

 

 

 

 

 

 

On topic : casca se doneaza inca, belbody a cerut'o, dar o vrea prin curier, ceea ce n'am sa fac.Cine o vrea, vine si o ia.

 

maine vin la Bucuresti dupa ea... :nono: pune-o la posta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am doua caucioace dar nu inteleg un lucru, le dai de pomana si unu din Bucuresti nici nu se sinchiseste sa vina sa le vada, dupa cateva PM-uri, iar cei din provincie ar vre sa le si duci pe degeaba la usa...

fratilor, un minim de efort ca Dumnezeu iti da dar nu-ti baga in traista

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce cauciucuri ai? m-ar interesa de spate, dac este de la intruder. nu putem sa trimitem prin curier? sau alte metode...eventual il ia cineva de la tine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am doua caucioace dar nu inteleg un lucru, le dai de pomana si unu din Bucuresti nici nu se sinchiseste sa vina sa le vada, dupa cateva PM-uri, iar cei din provincie ar vre sa le si duci pe degeaba la usa...

fratilor, un minim de efort ca Dumnezeu iti da dar nu-ti baga in traista

ce efort vrei sa fac mai? ce pot sa fac mai mult? I-am dat PM cu adresa si i-am spus sa puna obiectul la Cargus, platesc eu transportul. Ce pot face mai mult?

 

Mr. Irascibil? Ai inteles ca platesti matale Cargusu? Nu, tata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor sincer am ramas profund dezamagit de tzeapa luata de "gabitzu mobristu"eu unu am facut o donatie la cineva care a dorit neaparat ceasu chilometraj de mobra sau hoinar ( a vrut originalu nu ala de bicicleta) si am insistat k e donatie nu cu bani sau ramburs,am vrut sa fie donatie si asa a si fost.Intre timp am gasit 2 ceasuri si le-am trimis pe amandoua,sa aiba omu,oricum urat gestu.Pentru un nou topic"Cutia milei" zic k e o idee..... da aici sa fie donatii,la unii nu le de folosinta da la altii foarte util (parerea mea).Asfalt uscat tuturor! :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce efort vrei sa fac mai? ce pot sa fac mai mult? I-am dat PM cu adresa si i-am spus sa puna obiectul la Cargus, platesc eu transportul. Ce pot face mai mult?

 

Mr. Irascibil? Ai inteles ca platesti matale Cargusu? Nu, tata!

 

 

Am inteles ca tu platesti taxele, dar din comoditate prefer s'o arunc la tomberon decat sa ma misc sau sa chem Cargusul.

O vrei, vii si o iei, e f simplu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:nono: :rose: :rose:

da-o la tomberon ... sau la un amarat pe strada... o vinde cu 5 lei sau se face motociclist.... eu mi-am luat o casca cu 30 mii sambata de la un betiv... era vai de mama ei...cred ca a gasit-o in gunoi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o roata de ural cred(in floare) dar e ruginita rau :P

daca o vrea careva... pun si poze zilele astea k o am la curte la ai mei

 

Doneaza cereva un semnal pt spate? Nu conteaza modelul sau forma. Eu tocmai l-am strivit pe al meu pe niste damburi pe malul lacului Stefanesti :D . In rest , totul e ok. Mai am decat geamul ala portocalui rotund... :ok:

Dau si eu un Stejar, ceva daca vin acum dupa el.

 

:banana:

eu dau semnal de dnepr

daca e ok da un semn, un pm cu adresa si ti-l trimit prin posta.

stejarul bea-l tu gandindu-te la mine :baldy: si beau si eu unul pt toti :P

Editat de magic4ce
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Carena merge la pitesti vine Gabitzu dupa ea

ma da are timp Gabitzu de plimbari, nu gluma :) mai ales acum dupa acea patanie...

 

Gabitule, te mai asteptam pe la bucale :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...