Sari la conținut

Donatii pentru "comunisti"


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

Vizitator VULPOIU

Are cineva de donat:

capac lateral de la platini pt Jupiter / Planeta?

post-7266-1270723603_thumb.jpg

 

capac de la ieÂşirea din cutie - partea inferioară . Cum e cel din a doua poză

post-7266-1270723762_thumb.jpg

post-7266-1270723791_thumb.jpg

 

Protecții lanț

post-7266-1270724121_thumb.jpg

 

Dau Âşi bani, după caz...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

la curatenia de primavara am fotarat sa mai scap din fiare. am un cadru de voshod cu bascula spate ,amortizoare ,laditele laterale parca.toate elemetele de "tablarie" le donez .daca e interesat cineva voi pune poze samba.piesele se ridica din cluj-napoca,daca trebuie trimise pe posta/curier atunci va trebui platit transportul

Cadrul cu restul au ajuns la mine, multumiri si pe aceasta cale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am de cadorisit

 

cauciuc + cadru de ij yunker

 

 

 

vreau io furca (dak sse potriveste pe cz sport )

Mesaj completat

vreau io furca (dak sse potriveste pe cz sport )

 

 

a ! si roata dak e pe 16 aia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

furca sa dat, noul proprietar sa o foloseasca cu placere,raman restul :)

multumesc mult cristi; fac tot posibilul sa vezi poze cu ea functionala pe strase!!! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut! Perntru cine este interesat de resuscitarea unei motorete Carpati si a unei Mobre, ofer cateva piesulici. Pentru Carpati, 4 buc. semicartere in stare bunicica, unul are si cilindrul care este OK, doar doua aripioare ciobite. Am si ceva maruntaie in stare buna: Oala ambreiaj+discuri, axe si pinioane, o volanta cu magneti de la aprindere. Am si un ambielaj, dar este uzat. Tot pentru carpati: rezervor benzina cu buson si robinet in stare OK, trebuie doar revopsit, amortizoare si un ansamblu capac roata+saboti frana.

Pentru Mobra: elementele de sustinere furca, 2 rame de far si 2 capace de toba noi noute, nefolosite vreodata.

Mai ofer si doua tobe de Nipru, manufacturate personal, stare bunicica, au functionat pe motorul meu vreo doi ani, una dintre ele are o ureche de prindere rupta.

Pun mai jos si niste poze.

Doritorii sa-mi scrie aici sau pe PM.

Numai bine !

post-37232-1274542104_thumb.jpg

post-37232-1274542151_thumb.jpg

post-37232-1274542170_thumb.jpg

post-37232-1274542235_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!rezervorul si amortizoarele de carpati,te rog...toader marian,str n,titulescu nr 1 oras bals,jud olt,0744565274...posta sau curier.

asa ceva sa nu mai faci.ca poate cineva te gineste de pe forum (ca is multi ) si iti trimite vreo 2 caramizi ambalate cu ramburs.si iesi cu paguba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Perntru cine este interesat de resuscitarea unei motorete Carpati si a unei Mobre, ofer cateva piesulici. Pentru Carpati, 4 buc. semicartere in stare bunicica, unul are si cilindrul care este OK, doar doua aripioare ciobite. Am si ceva maruntaie in stare buna: Oala ambreiaj+discuri, axe si pinioane, o volanta cu magneti de la aprindere. Am si un ambielaj, dar este uzat. Tot pentru carpati: rezervor benzina cu buson si robinet in stare OK, trebuie doar revopsit, amortizoare si un ansamblu capac roata+saboti frana.

Pentru Mobra: elementele de sustinere furca, 2 rame de far si 2 capace de toba noi noute, nefolosite vreodata.

Mai ofer si doua tobe de Nipru, manufacturate personal, stare bunicica, au functionat pe motorul meu vreo doi ani, una dintre ele are o ureche de prindere rupta.

Pun mai jos si niste poze.

Doritorii sa-mi scrie aici sau pe PM.

Numai bine !

 

salut , ma intereseaza oala ambreaj , ansamblu capac roata cu saboti si volanta magnetica .

- nu astept sa fie moca dar prefer sa fie trimise prin posta , daca mai este valabil i-ti trimit adresa pe PM. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Dau numai schimb un cablu bun de kilometraj de Jawa 350 model 1960-1962 pe un cablu la fel de bun pentru Jawa 350 TS model 1992.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Dau numai schimb"

daca l ai si nu ti trebe da l pe bani pe bere pe ce vrei tu numa da l sa si faca altcineva treba cu el. Poate asa o sa fie bafta si de partea ta sa primesti ce ai nevoie atunci cand ai nevoie si nu cand gasesti sa dai la schimb neaparat ce vrea altul.

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...