Sari la conținut

Azi In Cluj


pantera
 Share

Postări Recomandate

Am vb acum cu un prieten din Cluj si mi-a spus ca pe la 15:30 a avut loc un accident in zona Piata Marasti. Din cate am inteles eu, motociclistul a intrat frontal intr-o masina ce nu i-a acordat prioritate (exact ca in cazul accidentului de acum o saptamana din Bucuresti). Motociclistului i-au fost retezate ambele picioare in urma impactului...si acum cica sunt bucati de carne pe asfalt. Mai multe nu stiu nici eu si nici baiatul ce mi-a povestit...poate are cineva mai multe detalii... :scratch:

Edit:

 

Pentru a va scuti de citirea a 4 pagini inutile, aveti link-ul direct catre postul clarificator - /index.php?...st&p=644268

Editat de Thomas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu treceam pe acolo cu masina ...dar nu am apucat sa vad .. si din cate mi-a povestit cineva am inteles ca era vorba de un om pe la 30 ani pe un scuter ... si ca are un picior retezat , o sa incerc sa aflu mai multe si va anunt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da' ce hal de accident a putut sa aiba cu un amarat de scuter sau un rs125 incat sa ramana fara picior? daca avea vitezana de 600\1000cmc fara ce ramanea?

 

 

fara minte,ca tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Picioarele RETEZATE ?OMFG

 

Asteptam detalii.. sper din tot sufletul sa fie doar un zvon aruncat aiurea :cheers:

Baiatul care mi-a spus e si el motociclist , deci, nu ar avea nici un fel de interes sa arunce zvonuri aiurea, plus ca mi-e prieten. El a vazut foarte putin din cele intamplate, fiind doar in trecere pe-acolo si neavand unde sa opreasca....... :blbl:

 

Cei din Cluj..poate voi stiti mai multe...vestile rele din pacate circula repede.... :scratch:

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baiatul care mi-a spus e si el motociclist , deci, nu ar avea nici un fel de interes sa arunce zvonuri aiurea, plus ca mi-e prieten. El a vazut foarte putin din cele intamplate, fiind doar in trecere pe-acolo si neavand unde sa opreasca....... :cheers:

 

Cei din Cluj..poate voi stiti mai multe...vestile rele din pacate circula repede.... :scratch:

 

 

nu mai putem comenta tot ce se intampla in ultima vreme.parca a innebunit lumea.acum ,seara era sa intru cu conserva intr-o nebuna cu un matiz ce a iesit de pe o stradutza fara sa-mi acorde prioritate.cred ca o faceam praf cu bolidul meu.merita,mai ales ca ,nici macar nu s-a uitat daca vine cineva.abia am evitat-o intrand pe contrasens.ma gandeam ce s-ar fi intamplat daca eram cu mobra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai putem comenta tot ce se intampla in ultima vreme.parca a innebunit lumea.acum ,seara era sa intru cu conserva intr-o nebuna cu un matiz ce a iesit de pe o stradutza fara sa-mi acorde prioritate.cred ca o faceam praf cu bolidul meu.merita,mai ales ca ,nici macar nu s-a uitat daca vine cineva.abia am evitat-o intrand pe contrasens.ma gandeam ce s-ar fi intamplat daca eram cu mobra.

in ziua de azi nici cu masina parca nu mai te simti in siguranta dar cu motorul nici cand esti pieton frate a inebunit lumea asta ;astazi cand m-am dus sa iau paine si am travesat strada parca ma treceau fiori ma uitam ca disperatu aveam impresia ca tot apare o masina la picioarele mele

fratilor pe astia nu ii trezeste nimeni la realitate sa le spua ca e poate si viata lor in joc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai mah fratilor kiar nu stie nimeni nimic???Doamne Dumnezeule sper sa fie ok pana la urma.............

:nono: Dumnezeule! stau la 3-4 minute de Piata Marasti, dar nu am auzit nimic de vreun accident. o sa ma interesez in zona sa vad daca stie cineva ceva. sa speram ca nu e adevarat. sau macar nu atat de grav. :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare.sunt din apropierea clujului,am aflat si eu ceva de la un pretin ,tot motociclist,da intradevar a fost un accident in marasti undeva.motociclistu din cate am inteles avea viteza f mare,vreo 180,avea ceva motor de viteza iar masina atunci vroia sa intoarca,nu so asigurat(ala cu masina vb) si..........plm,motociclistu o murit din pacate.....asta e tre sa avem grija si noi,mai incet putin ca se poate intampla oricui...sa speram sa nu mai fie chestii dintrastea,o sa ma interesez,o arata si la tv,mio zis parintii.NUMAI BINE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu din cate am auzit azi de la colegii de lucru a fost altceva , un om pe la 30 de ani,cu un moped,vroia sa treaca pe langa motor pe trecerea de pietoni ...acolo sunt 2 benzi,masina de pe prima banda a oprit,si un ford parca de pe a 2-a a intrat in plin in moped...i-a retezat un picior din glenza ..cam atata stiu pentru moment,sper sa nu fi fost 2 accidente in marasti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...