Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR RR


Reverse
 Share

Postări Recomandate

poate sa fie si din 98 ca nu ma intereseaza sa fie cat mai noua ca nu merg la rosbk...am numai dunlop gp....dar se vede si in poze ce gume are...ahh sa inteleg ca cele care sunt stoc repsol au aceleasi capacitati si performante ca si cea de MotoGP a lui stoner sau cum??? din punctul meu K5-ul e un (cuvant urat) pe langa asta... fiecare merge cu ce se simte bine nu cu ce apare mai nou ;)

Editat de alecs_1000rr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

::( Alexe rupem ORICE PRIETENIE !!!!!! nu toate k5`urile sunt kkturi,ma superi rau :)

felicitari pt repsol,imi place cum a iesit ,felicitari

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre... tu stai bine pe el ca esti micut... eu nu... mie imi trebuie ceva pe masura nu o bicicleta pe care nu stau bine...fiecare stie care e motocicleta care i se potriveste... iar personal mie nu mi se potrivea de nici o culoare aia. plus ca ma impac mult mai bine cu asta decat cu k5-ul... asa ca poti sa ma ierti ca am zis asa ceva rau despre mobra care o pilotezi tu :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jagi... zici ca nu m-ai vazut niciodata si nu imi stii dimensiunile... cand vreodata o sa ma mai cuprinda pe mine o motoreta de genearatie noua in afara de 1400gtr, busa, zx14r si... cam atata. toate sunt mici de mine. arat ca un urias pe bicicleta :))

Editat de alecs_1000rr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer iti zic ca mie mi se pare ca daca pun o mana pe codita... cu cealalta ajung pe bot. dar poate nu m-am uitat eu bine. ca sa nu zic ca SINCER nu m-am urcat pe una. O sa incerc si iti zic dupa o parere dar din ochi pare mult mai mica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer iti zic ca mie mi se pare ca daca pun o mana pe codita... cu cealalta ajung pe bot. dar poate nu m-am uitat eu bine. ca sa nu zic ca SINCER nu m-am urcat pe una. O sa incerc si iti zic dupa o parere dar din ochi pare mult mai mica.

 

Cunosc sentimentul. Kawa ZX10 2006-2007 si 2008 rules :-) M-am urcat in weekend pe 2011...e micuta tare, mai ales codita e minuscula :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

WOW alexcs, da frumos e totul facut din vopsea sau si stickerita? :) faina.. daca ii faci si farurile alea la care te chinui...e chiar bibelou te poti duce cu ea la expo :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer sa fiu kawa nu mi-as lua niciodata... cu scuzele de rigoare celor carora le place dar nu e pe gustul meu. Iar pt upi: Ms mult coane pt apreciere. Stelele mari laterale si cea de pe bot sunt vopsite iar cele mici sunt stikere. O sa ma chinui sa iau un alt far si sa incerc pe ala :) ca tre sa imi iasa neaparat dar acum imi e frica sa il desfac pe asta ca abia am facut rost de unul :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am luat acum 2 saptamani un toplite yuasa la 320 lei. tot dintr-asta avea si inainte si a tinut vreo 4 ani, deci isi merita banii :)

am luat de la "ambulanta moto", telefon 0724228200 - Patrick, sau e-mail: comenzi@srvmoto.ro

bafta :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu cateva chestii de cbr rr

 

Computerul HRC ptr CBR 1000RR ce modifica harta de injectie Keyhin facut special ptr CBR 1000rr de catre Honda WSBK. Cine-i interesat sa dea PM.

 

Si mai am Kitul asta de transformare pe care daca vreti sa-l descompletez, cereti detalii despre ce v-ar interesa.

 

 

http://www.bikeshop.ro/accesorii/anunturi-vanzare-accesorii-echipament-motociclete-second-hand-honda+cbr600+kit+-158474.html

 

Sper sa nu fi deranjat cu aceste componente direct pe forumul rr dar am considerat ca nu sunt lucruri de bazar ci doar ptr cei din aceasta sectiune care vor Top.

 

Thanks.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu ma alatur voua.

primul rr din viata mea 2009 fabricatie cumparat din magazin prima data in 2011, 3500 km. model de america

 

cbrrr4.jpg

cbrrr3.jpg

 

cbrrr1.jpg

cbrrr.jpg

 

 

 

Frummos coloritul, insa daca nu stiai, modelul USA e mai slab la putere cu vreo 5 cai, din calculator, am verificat personal la Dyno 2 600RR cu calculatoare de Europa si USA. Ar trebui un Bazaz ceva, si sa mergi la Dyno, prietenul meau a scos 10 cai cu slip on si Powercommander, la modelul de USA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frummos coloritul, insa daca nu stiai, modelul USA e mai slab la putere cu vreo 5 cai, din calculator, am verificat personal la Dyno 2 600RR cu calculatoare de Europa si USA. Ar trebui un Bazaz ceva, si sa mergi la Dyno, prietenul meau a scos 10 cai cu slip on si Powercommander, la modelul de USA.

dupa multi ani de mobre inca nu trec la miar. imi sunt suficienti astia.

gume schimb la ea, levierele de frana si abreiaj si CAUT O finala. are cineva de vanzare?

Multumesc!

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu ma alatur voua.

primul rr din viata mea 2009 fabricatie cumparat din magazin prima data in 2011, 3500 km. model de america

 

cbrrr4.jpg

cbrrr3.jpg

 

cbrrr1.jpg

cbrrr.jpg

 

 

Sa o stapanesti sanatos nea' Florin,arata foarte bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu ma alatur voua.

primul rr din viata mea 2009 fabricatie cumparat din magazin prima data in 2011, 3500 km. model de america

 

cbrrr4.jpg

cbrrr3.jpg

 

cbrrr1.jpg

cbrrr.jpg

felicitari pt achizitie, sa-l stapanesti sanatos si fara incidente. astept sa-l vad in parcare la munca, foarte interesanta schema de culori :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...