Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 grame..dar iti dau banii la salariu..ce zici ?

Vezi ca nu discuti cu cine trebuie,cand e vb de prafuri vb cu mine,si NU nu se accepta rate sau scrisul pe caiet! :ph34r:

Mesaj completat

Va rog sa terminati cu certurile si injuriile ! Nu asa se procedeaza intr-o comunitate moto !

:P :P :P Semnat, ADMINistratia! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un rezumat? se puate? :P

Sunt pareri impartite de existenta Mosului Craciun si a Comunitatii Moto,vineri se alege intre parcul Titan si berea din Regie.... :ph34r: si se mai fac anumite combinatii cu detergent,cam atat :lol:

Editat de Ovy_d
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt pareri impartite de existenta Mosului Craciun si a Comunitatii Moto,vineri se alege intre parcul Titan si berea din Regie.... :ph34r: si se mai fac anumite combinatii cu detergent,cam atat :lol:

aveti cu totzii dreptatzi :P continuati, continuati! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate, se schimba seful/sefa in titan si eu nu stiu? :P eu cui ma inchin acum? :lol:

 

RIP. :P

 

Far uscat si salutari cu asfaltul, sau cum era aia?!? :ph34r: fir intins? blink.gif

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o idee foarte buna sa schimbam barul dar nu locul de intrunire e de 2 ani asa si sunt unii care nu intra aici si totusi vin insa schimbarea peisajului (bar) e chiar poate indicata ca totusi 2 ani la ursu e plictisitor

in alta ordine de idei toti suntem din titan... si deci e mai ok sa ne vedem in TITAN si de acolo mergem unde vreti voi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o idee foarte buna sa schimbam barul dar nu locul de intrunire e de 2 ani asa si sunt unii care nu intra aici si totusi vin insa schimbarea peisajului (bar) e chiar poate indicata ca totusi 2 ani la ursu e plictisitor

in alta ordine de idei toti suntem din titan... si deci e mai ok sa ne vedem in TITAN si de acolo mergem unde vreti voi

:ph34r: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci vineri la parc, sau imi gasesc ceva mai bun de facut ???

Eu unu mi-am revenit dupa accident, mi-am facut si mobra (partial) o sa vin vineri la parc, dupa care cred ca o sa merg sa ma intalnesc cu restu in regie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne vedem vineri la parc. ma bucur ca v-ati hotarat. pupici multi tuturor si asfalt uscat

Mesaj completat

allexx 2 ma bucur ca ti-ai revenit!!! lasa ca motorul o sa-l termini tu de reparat. nu e un capat de tara. important e ca esti tu bine. ne bucuram sa te avem printre noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...