Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vineri22 febr. plec in austria cu o prietena sa facem cumparaturi in louis viena care vrea ceva , sa ma contacteze, no charge, se aduce cu factura tot ce se cumpara, daca tot ma duc , macar sa mai ajut si una lume. care vreti ceva dati beep la 0766 666 050 numai seara. ps s-ar putea sa mai fie un loc in masina care vrea sa imparta costul benzinei. www.louis.de

0727166894 sau 0766 666 050

 

anuntul e valabil pana maine (vineri) ora 19 scuze de off topic poate vin in ajutorul cuiva... toate cele bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,sunt mai bine merg doar cu un baston dar inca nu pot sa conduc nici moto nici auto.am cumparat majoritatea pieselor de care aveam nevoie pt.reparatie,dar inca ma gandesc daca mai merg pe strada sau numai la circuit,poligon sau imi cumpar un enduro si ma duc in padure cu ursi si lupi :cheers:).Multumesc pentru intrebare sper cat de curand sa pot conduse si sa mai vin si eu la intalnire sa mai schimbam ceva vorbe pe subiectul meu favorit moto,in incheiere va doresc traditionalul asfalt uscat :huh:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,sunt mai bine merg doar cu un baston dar inca nu pot sa conduc nici moto nici auto.am cumparat majoritatea pieselor de care aveam nevoie pt.reparatie,dar inca ma gandesc daca mai merg pe strada sau numai la circuit,poligon sau imi cumpar un enduro si ma duc in padure cu ursi si lupi :cheers:).Multumesc pentru intrebare sper cat de curand sa pot conduse si sa mai vin si eu la intalnire sa mai schimbam ceva vorbe pe subiectul meu favorit moto,in incheiere va doresc traditionalul asfalt uscat :huh:)

 

 

ma bucur si cu singuranta cu totii ne bucuram sa auzim ca esti din ce in ce mai bine :huh: speram ca in curand sa ne vedem la o intalnire, sa mai schimbam o vorba ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci ne vedem azi? vin sau nu vin...

eu tocmai mi-am curatat lantul, am spalat motorul...plimbare maine!

 

 

ok...deci pas..din nou...

de curiozitate, mai exista cineva in grupul asta...sau s-a dus naibi?!

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de curiozitate, mai exista cineva in grupul asta...sau s-a dus naibi?!

 

ma, mai exista... vineri am fost cam 8 motoare...doi au plecat acasa, unuia i s-a rupt cablu de ambreiaj parca.... cu john nu stiu ce s-a intamplat de s-a pierdut pe drum, insa restu de 4 am ajuns in branesti sa bagam un mic la matz.

Vinerea asta nu mai ajung...tre' sa-mi ajunga piesele saptamana asta si tre' neaparat sa schimb anumite chestii, ca merg de prea mult timp fara ulei in furca si uleiul din motor e cam vechi.

 

aslaflt uscat! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merge careva la Arc azi?

 

--- Mesaj completat în 28 Feb 2008 16:04 -------------
In caz ca citeste cineva topicul asta poate ne vedem maine seara dupa ora 19... la metrou:)

Oricum salut ! (sincer pe mine unul ma deranjaza sa vad ca suntem in jumatatea a doua a paginii :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saptamana viitoare am numerele ca asta chiar nu mai am timp

deci: 1. am nevoie de sprijinul vostru pentru cel mai probabil sambata viitoare

2. vulture crezi ca pot sa imprumut de la tine alea care spuneam ca le voi face intr-un service saptaman viitoare?

3. asfalt uscat si casca pe cap!!!!

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saptamana viitoare am numerele ca asta chiar nu mai am timp

deci: 1. am nevoie de sprijinul vostru pentru cel mai probabil sambata viitoare

2. vulture crezi ca pot sa imprumut de la tine alea care spuneam ca le voi face intr-un service saptaman viitoare?

3. asfalt uscat si casca pe cap!!!!

:wave:

Chiar mi-ar face placere man, astept doar sa ma suni si sa facem treaba :burnout: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca poate cineva sa vina sa ma ia si pe mine, poate sa lase moto la mine in curte la glina si mergem cu loganul meu,vin si eu

 

--- Mesaj completat în 29 Feb 2008 17:38 -------------
daca sunt ceva amatori datimi un apel 0742013590

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello :wave: .sunt incepator si nu stiu cum/cine/cand/pe unde iese....eu stau pe b-dul decebal...langa p-ta alta iulia... cand va pot "prinde" la o tura :burnout:

ha :crack: stai aproape de mine, nu ti-am vazut motoreta prin zona. Eu stau in spate la UltraProComputers.

Pai intalnirea saptamanala este vinerea in jurul orei 19 la statia de metrou Titan, gura de metrou din parc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...