Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Maine fac o tura pe la Buzau , Siriu , Sacele , Cheia , Ploiesti Buc. Intalnirea va fi la 8 , 830 la Metro Pantelimon (iesirea spre Urziceni) Vremea se anunta acceptabila , 12 grade la Bv si 17 la Buc. Cer variabil..pentru martie e ok. Mers lejer fara recorduri de doborat. Daca are cineva chef va astept.

Toate bune!

 

PS Poate mancam la o pizzerie dupa Sacele (IL refugio) cu pizza superbuna si nu prea scumpa.Ne mai incalzim , mai stam de povesti.Repet superbuna!...am verificat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La Ilioara nu se mai face itp :rusinica: am vorbit la pod la fundeni si costa 50 lei insa tre sa ai cartea de indentitate si a mea e pe la olt asa ca .... ghinion, tre sa ma duc dupa ea :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci, care vine la intalneala?:crack: eu vin... sper sa fiu in stare sa ajung pe bicicleta.

 

@ Hai-Hui nu am reusit atunci s'o dau la pace cu pulitaiii, m'a luat cu 118 (putea si mai mult :rusinica: ) nush dece nu s'au laut de tine, poate le'a placut asa de mine :crack: insa, colac peste pupaza, luni seara am avut si accident cu zuza si deci .... s'au mai adunat cateva luni la suspendarea permisului + carena praf la moto.

 

ne vedem peste o ora :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Urmaresc de ceva vreme topicurile, dar sincer nu prea scriu. Insa am decis acum sa va spun si de existenta mea...

Spider 32 ani, casatorit, CBR954RR FireBlade, str. Segovia, in zona Piata Rm. Sarat. Inainte (adivca acu vreo 7-8 ani, locuiam pe Lotrioara, care acum e plina de motorete. Sunt membru fondator al clubului Gloria Brotherhood, iar locul nostru de intalnire vara este cofetaria Gloria...cand avem timp. Toti membrii detin moto japoneze, nu comuniste paraietoare asa cum a spus cineva anul trecut. Dar nu am uitat comunistele deoarece acum 15 ani pe ele am inceput sa mergem...nu prea erau japoneze atunci.

 

--- Mesaj completat în 22 Mar 2008 20:12 -------------

un service moto prin titan mai ok la bani?trb sa imi schimb baloanele :rusinica:

 

Daca pt gume ai nevoie, vezi ca e un service de roti pe soseaua Fizicienilor, inainte de fostul IUT, pana sa ajungi in Energeticienilor la magazinul lui Cozo si al lui Razvan. Acolo au si aparat pt echilibrat roti moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Urmaresc de ceva vreme topicurile, dar sincer nu prea scriu. Insa am decis acum sa va spun si de existenta mea...

Spider 32 ani, casatorit, CBR954RR FireBlade, str. Segovia, in zona Piata Rm. Sarat. Inainte (adivca acu vreo 7-8 ani, locuiam pe Lotrioara, care acum e plina de motorete. Sunt membru fondator al clubului Gloria Brotherhood, iar locul nostru de intalnire vara este cofetaria Gloria...cand avem timp. Toti membrii detin moto japoneze, nu comuniste paraietoare asa cum a spus cineva anul trecut. Dar nu am uitat comunistele deoarece acum 15 ani pe ele am inceput sa mergem...nu prea erau japoneze atunci.

 

Sal'tare spidere!

Hai ca mi s-a facut dor de prima motoreta, JAWA 350 .... ce vremuri.. :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spidere v-au murit laudatorii.... si cautati altii noi? Ramaneti voi acolo in tigania voastra la Gloria cu printii manelelor si alte chestii de genul asta.

 

Uite d-aia nu prea scriu pe aici. Din cauza unui element de acest gen. Cine ma cunoaste stie ca nici eu nici baietii din Gloria Brotherhood nu avem legatura cu tigania, si suntem chiar inamici inversunati ai manelelor.

Ideea postului era de a spune cine este motociclist in zona Titan-Balta Alba, am spus dar nu cred ca am sosit la vreo reuniune, in care ai aparut si tu "venerabile" Iliescu Eugen, si nici nu cautam laudatori...nici nu avem chef de asa ceva...oricum pe vremea cand eu eram calare pe motocicleta tu d-abia aflai ca motocicleta are 2 roti...si ziceai uite mami trec soldatii.

 

A se nota cu exactitate "stimabile" Eugen Iliescu, Gloria Brotherhood este un club care avea la Cofetaria Gloria doar un simplu loc de intalnire...a nu se confunda cu gruparea care se intalneste in fata cinematografului, gramada care nu face parte din grupul nostru.

 

Si pt a fi exact...nu voi veni la intalnirile voastre, nu am nevoie de "aprecierea" voastra, si de altfel...asta va fi ultimul meu post in acest topic. Dupa cum vezi sunt inregistrat de cand a aparut motociclism.ro, si am fost inregistrat si pe pro-bike.ro inainte ca acesta sa devina motociclism.ro, sunt inregistrat si pe actualul pro-bike.ro, dar am un numar de 30 si ceva de posturi aici, in ciuda vechimii, din cauza celor ca tine care dau cu maciuca fara sa cunoasca de fapt nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Of, nu cred ca exista topic pe acest forum unde nu exista rautate si certuri.

In primul rand, bun venit Spideru. Mi-ar face deosebita placere sa vii si tu macar odata cu noi la o plimbare/suc. Respect faptul ca esti un membru vechi din Gloria Brotherhood, deoarece pe vremea cand va intalneati voi eu nici nu visam vreodata sa am motocicleta.

Eugen as vrea sa cred totusi ca doar te-ai grabit sa scrii fara sa fii foarte atent. Cat priveste Printul Motoarelor...este un baiat foarte de treaba, hai sa nu judecam dupa ce asculta fiecare in particular caci nici nu avem idee.

 

In al doilea rand, ce ati facut vineri? Am inteles de la Angel ca ati tras o fuga pana pe Otopeni? Ati fost multi?

 

Cand facem si noi o plimbare mai lunga? intr-un weekend ceva...

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re 2 all

 

Spidere v-au murit laudatorii.... si cautati altii noi? Ramaneti voi acolo in tigania voastra la Gloria cu printii manelelor si alte chestii de genul asta.

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimabile nu cred ca e vb cine e mai vechi. Daca nu am cont pe nu stiu ce forum nu inseamna nimik. Oricum am mai multi km la mers cu spate cu motoru decat multi. De soldatei ce sa zic ... va jucati cu ei in tarana... .

Multa bafta!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost in week end la plimbare pe la Dunare . Mai multe poze sunt la sectiunea de foto pentru cine e curios.

Mai bine va plimbati mai mult si va certati mai putin. Oricum nimeni nu are drept de monopol asupra acestui grup sau a locului de intalnire . E un grup deschis in care este binevenit orice ...nou venit ;) In ceea ce priveste recunoasterea , fiecare cu pasarica lui , eu de ex vrea sa fiu recunoscut pt ca fac poze frumoase , fiindca cu moto merg prost pt ca nu am nici un an :bow: . Am glumit...lasati cearta.

post-23746-1206367260_thumb.jpg

post-23746-1206367295_thumb.jpg

post-23746-1206367340_thumb.jpg

post-23746-1206367370_thumb.jpg

post-23746-1206367430_thumb.jpg

post-23746-1206367474_thumb.jpg

post-23746-1206367524_thumb.jpg

post-23746-1206367584_thumb.jpg

post-23746-1206368021_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost in week end la plimbare pe la Dunare . Mai multe poze sunt la sectiunea de foto pentru cine e curios.

Mai bine va plimbati mai mult si va certati mai putin. Oricum nimeni nu are drept de monopol asupra acestui grup sau a locului de intalnire . E un grup deschis in care este binevenit orice ...nou venit ;) In ceea ce priveste recunoasterea , fiecare cu pasarica lui , eu de ex vrea sa fiu recunoscut pt ca fac poze frumoase , fiindca cu moto merg prost pt ca nu am nici un an :bow: . Am glumit...lasati cearta.

 

 

arata f bine. unde ati trecut cu bacul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...