Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bai copii voi sunteti.... sau sunteti ....?????

Ce legatura are subiectul asta cu Cavaleria de Titan?!?

Exista atatea topicuri unde ati putea purta discutia asta iar voi v-ati gasit sa o faceti tocmai aici.

EJECT ca ati diluat topicul asta incat nu mai intra nimeni din cei care trebuie . :cheers:

 

intr-adevar...e cam chat p-aici!

poate ne vedem diseara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut......poate ajung si eu diseara,cu toate k nu cunosc pe nici unu dintre voi . locuesc in apropiere de titan pe fizicienilor, posed A-ul de cateva luni si inca nu mi-am facut preteni de drumetzii ;) asta daca ma primitzi :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da cine se crede Andrei asta bai nene

buricu pamintului cumva ?

sa spuna el ce avem voie si ce nu

cred ca ar trebui pus la punct putin obraznicu asta :cheers:

;) colega .......... eu zic sa bei un pahar cu apa sa te mai linistesti, esti prea agitat si viata e lunga !

Daca vrei sa-l cunosti pe Andrei, nu-i nici o problema. Eu am iesit de cateva ori cu el si mi se pare un om de treaba chiar normal, mai multe iti va spune el daca chiar insisti.

 

Cred ca ar trebui sa facem alt topic, se pare ca ........... nu mai merge treaba si nu e frumos.

 

Diseara nu stiu daca ajung, dar voi lua legatura cu cativa din zona sa vedem ce facem.

 

Drumuri bune sa aveti fiecare, si concentrati-va mai mult atunci cand accelerati din tastatura, ''din contra sens poate sa apara curba !''

 

Care te tine la un drum fulger in seara asta Marea Neagra (Vama Veche) - o gura(eu o sa beau mai multe) de Salitos - 3 ore de somn pe plaja cu sacul si la 11.00 in Bucuresti (duminica) ! :) (blondu ij - te bagi, poate asa te cunoastem si noi mai bine ???? promit sa-ti fac cinste cu Salitos de care vrei tu - este la gheata si are si lamaie)

Editat de Vulturul argintiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: colega .......... eu zic sa bei un pahar cu apa sa te mai linistesti, esti prea agitat si viata e lunga !

Daca vrei sa-l cunosti pe Andrei, nu-i nici o problema. Eu am iesit de cateva ori cu el si mi se pare un om de treaba chiar normal, mai multe iti va spune el daca chiar insisti.

 

Cred ca ar trebui sa facem alt topic, se pare ca ........... nu mai merge treaba si nu e frumos.

 

Diseara nu stiu daca ajung, dar voi lua legatura cu cativa din zona sa vedem ce facem.

 

Drumuri bune sa aveti fiecare, si concentrati-va mai mult atunci cand accelerati din tastatura, ''din contra sens poate sa apara curba !''

 

Care te tine la un drum fulger in seara asta Marea Neagra (Vama Veche) - o gura(eu o sa beau mai multe) de Salitos - 3 ore de somn pe plaja cu sacul si la 11.00 in Bucuresti (duminica) ! ;) (blondu ij - te bagi, poate asa te cunoastem si noi mai bine ???? promit sa-ti fac cinste cu Salitos de care vrei tu - este la gheata si are si lamaie)

 

 

sigur ma cunosti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da bai asta.. blondule.. las'o mai moale, ca nu'l stii pe andrei, noi il stim si nu vrem sa ne certam cu tine, da..? deci ai inteles sper... vino diseara daca vrei sa mai discutam... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am nimic cu nimeni dar faza cu eject nu a fost prea placuta ochiului cel putin pentru mine....si toata treaba era on-topic referitoare la patania celui care l'a oprit militianu ......

 

 

P.S. Vulturu ma bag eu dar pasager :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Orice este legat de motociclism are legatura cu forumul asta, implicitit cu "Cavaleria de Titan".

Deci care-i problema? Nu te obliga nimeni sa citesti daca nu te intereseaza, poate ii intereseaza pe altii...

Nu a spus nimeni cu cat se mai vand cartofii in piata...

 

aaa....si EJECT sa-i spui cui vrei tu... nu noua!

 

se vorbeste de motociclete cu care ai sau n-ai voie pe cel putin doua subforumuri: incepatori si legislatie.

daca intra un membru nou trebuie sa treaca prin toaaaaaaate tampeniile (inclusiv imaginatia bolnava a celui care a zis ca a batut un mosulica intr-un matiz - sa i-o spui maica-tii p-asta, poate ea te crede) ca sa afle ca lumea se intalneste nu numai vinerea la metrou dar si miercurea sa mearga impreuna la arc iar uneori si in we pentru o iesire din bucuresti?

NU AI DE UNDE SA STII CA NU TE INTERESEAZA DACA NU CITESTI CE SE SCRIE!

 

NU FITI CRETINI!

 

apropos, ce s-a intamplat cu initiatoarea topicului? desi ma enerva acum ma enerveaza ca nu mai scrie. macar la intalniri mai vine?

 

CINE A SCHIMBAT TITLUL THREADULUI SI DE CE?????

 

cred ca blondu' ij facea misto, vulturule!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se vorbeste de motociclete cu care ai sau n-ai voie pe cel putin doua subforumuri: incepatori si legislatie.

daca intra un membru nou trebuie sa treaca prin toaaaaaaate tampeniile (inclusiv imaginatia bolnava a celui care a zis ca a batut un mosulica intr-un matiz - sa i-o spui maica-tii p-asta, poate ea te crede) ca sa afle ca lumea se intalneste nu numai vinerea la metrou dar si miercurea sa mearga impreuna la arc iar uneori si in we pentru o iesire din bucuresti?

NU AI DE UNDE SA STII CA NU TE INTERESEAZA DACA NU CITESTI CE SE SCRIE!

 

NU FITI CRETINI!

 

apropos, ce s-a intamplat cu initiatoarea topicului? desi ma enerva acum ma enerveaza ca nu mai scrie. macar la intalniri mai vine?

 

CINE A SCHIMBAT TITLUL THREADULUI SI DE CE?????

 

cred ca blondu' ij facea misto, vulturule!

;) :cheers: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai copii voi sunteti.... sau sunteti ....?????

Ce legatura are subiectul asta cu Cavaleria de Titan?!?

Exista atatea topicuri unde ati putea purta discutia asta iar voi v-ati gasit sa o faceti tocmai aici.

EJECT ca ati diluat topicul asta incat nu mai intra nimeni din cei care trebuie . :cheers:

ba da tu cine esti ma? Esti topicu? si cine ma rog si despre ce ar trebui sa scrie? Esti depasit baiete ,pai tu ne spui la 50 de insi ce sa scriem?Da cine esti tu?Geo Bogza?.....esti un prapadit!

 

Nu fi obraznica ca .... nu are rost .

Pe orice topic de pe acest forum si nu numai, e valabila regula ca se posteaza daca postul e "on topic" daca nu... e "off topic"

Sunt o seama de motociclisti care fac km singuri pentru ca nu mai citesc sau nu mai scriu aici, pentru ca e obositor sa citesti tot ce se scrie p'aici si sa triezi ce e de intreres (0.01 %)- de prosti ( ce am mancat aseara; daca am facut dus inainte sau dupa; daca erai tu atunci acolo sau era altu?.....etc....)

Va invit sa va puneti doar o singura intrebare INAINTE de a posta : Postul meu va interesa Grupul ? Daca raspunsul este NU sau ...il intereseaza pe X ... NU posta! trimite-i lui X un mesaj PRIVAT !!!

Daca raspunsul DA asteptam cu interes postul tau !

Adica un eventual dosar penal pe capul nostru nu e de interesul grupului??????????????????????????

Da cine esti tu ma ? vin-o vinerea viitoare sa te cunoastem si noi ca si asa ni avem de cine rade.

 

se vorbeste de motociclete cu care ai sau n-ai voie pe cel putin doua subforumuri: incepatori si legislatie.

daca intra un membru nou trebuie sa treaca prin toaaaaaaate tampeniile (inclusiv imaginatia bolnava a celui care a zis ca a batut un mosulica intr-un matiz - sa i-o spui maica-tii p-asta, poate ea te crede) ca sa afle ca lumea se intalneste nu numai vinerea la metrou dar si miercurea sa mearga impreuna la arc iar uneori si in we pentru o iesire din bucuresti?

NU AI DE UNDE SA STII CA NU TE INTERESEAZA DACA NU CITESTI CE SE SCRIE!

 

NU FITI CRETINI!

 

apropos, ce s-a intamplat cu initiatoarea topicului? desi ma enerva acum ma enerveaza ca nu mai scrie. macar la intalniri mai vine?

 

CINE A SCHIMBAT TITLUL THREADULUI SI DE CE?????

 

cred ca blondu' ij facea misto, vulturule!

esti cam distrusa!!!!!!!!!!!!!!!hai pa ca si asa ne plictisesti mereu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu ca sunt off topic, da' e enervant sa vaz flame-uri d-astea. Aia cu 25 kw in primii doi ani de permis si cu magicul curs sunt chestii prezente in legislatia rutiera dar sunt in general ignorate. ce ti-a zis tie nenea garcea cu dosarul lui penal mi se pare o mare abureala, cred c-a vrut sa te sperie. nu stiu pe nimeni sa fi primit amenda macar pentru faptul ca a depasit limita de kw. in al doilea rand cursul ala nici macar nu prea exista. asa ca daca mai dai de vreun nene politist mai zelos ii spui simplu: si unde sa fac cursul asta? zi-mi ca maine ma duc, zau!

 

in rest zic ca mai sanatos e sa va destindeti la un suc ceva, n-are sens sa va certati aici, certurile virtuale nu sunt deloc productive :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba da tu cine esti ma? Esti topicu? si cine ma rog si despre ce ar trebui sa scrie? Esti depasit baiete ,pai tu ne spui la 50 de insi ce sa scriem?Da cine esti tu?Geo Bogza?.....esti un prapadit!

 

 

Adica un eventual dosar penal pe capul nostru nu e de interesul grupului??????????????????????????

Da cine esti tu ma ? vin-o vinerea viitoare sa te cunoastem si noi ca si asa ni avem de cine rade.

 

 

esti cam distrusa!!!!!!!!!!!!!!!hai pa ca si asa ne plictisesti mereu.

 

Esti penibil :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai copii voi sunteti.... sau sunteti ....?????

Ce legatura are subiectul asta cu Cavaleria de Titan?!?

Exista atatea topicuri unde ati putea purta discutia asta iar voi v-ati gasit sa o faceti tocmai aici.

EJECT ca ati diluat topicul asta incat nu mai intra nimeni din cei care trebuie . :laugh:

 

:)

Nu fi obraznica ca .... nu are rost .

Pe orice topic de pe acest forum si nu numai, e valabila regula ca se posteaza daca postul e "on topic" daca nu... e "off topic"

Sunt o seama de motociclisti care fac km singuri pentru ca nu mai citesc sau nu mai scriu aici, pentru ca e obositor sa citesti tot ce se scrie p'aici si sa triezi ce e de intreres (0.01 %)- de prosti ( ce am mancat aseara; daca am facut dus inainte sau dupa; daca erai tu atunci acolo sau era altu?.....etc....)

Va invit sa va puneti doar o singura intrebare INAINTE de a posta : Postul meu va interesa Grupul ? Daca raspunsul este NU sau ...il intereseaza pe X ... NU posta! trimite-i lui X un mesaj PRIVAT !!!

Daca raspunsul DA asteptam cu interes postul tau !

 

cam despre asta e vorba! si cam asta se va intampla.

 

cat despre "aici nu mai intra cine trebuie"...din cauza unor discutii legate de alt subiect in afara de intalniri.... nu e prea mult spus?

 

NU

 

intr-adevar...e cam chat p-aici!

 

:laugh:

:lool: colega ..........

Daca vrei sa-l cunosti pe Andrei, nu-i nici o problema.

 

ti-ai furat-o vulture!!! :blink: a facut un mistoo de tinee... :D

 

se vorbeste de motociclete cu care ai sau n-ai voie pe cel putin doua subforumuri: incepatori si legislatie.

 

 

apropos, ce s-a intamplat cu initiatoarea topicului? desi ma enerva acum ma enerveaza ca nu mai scrie. macar la intalniri mai vine?

 

CINE A SCHIMBAT TITLUL THREADULUI SI DE CE?????

 

cred ca blondu' ij facea misto, vulturule!

daca se vorbeste pe alte doua subforumuri de ce sa se mai vorbeasca si aici? :)

 

chiar!!!! de ce l-a denumit asa naspa???????

 

ba da tu cine esti ma? Esti topicu? si cine ma rog si despre ce ar trebui sa scrie? Esti depasit baiete ,pai tu ne spui la 50 de insi ce sa scriem?Da cine esti tu?Geo Bogza?.....esti un prapadit!

 

esti cam distrusa!!!!!!!!!!!!!!!hai pa ca si asa ne plictisesti mereu.

 

nu asa se vorbeste mai ales ca nu stii "inca" despre cine este vorba. dupa 2-3 intalniri daca esti intrebat cine e vulturu sau PACHEmon sau andrei R5 sau blondu sau mai stiu eu cine fac pariu ca nu stii decat 10 %.

 

respecta si vei fi respectat. luati-l ca pe un indemn nu ca pe un sfat ca nu sunt eu in masura sa va trag de urechi desi fiind taticul la voi as putea :lol:

 

ba buna berea aia de aseara!!! ma cam doare capu' :lol: da mai vreau una in seara asta :wave: asa se rezolva multe din dispute

Editat de pachemon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa imi fie cu iertare daca va VIOLEZ teritoriul, dar ma gandesc ca poate cineva din zona voastra ar vrea sa isi ia o motoreta super tare :) ....click pe semnatura mea si inca odata sorry pentru reclama

:) :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

metaxa vad ca ai violat teritoriul mai tuturor cartierelor....exista un topic special pentru vanzarea motocicletei tale (nelimitata).....

deja a inceput sa se strice topicul si tu continui sa o faci ... :)

Editat de bogdancbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

metaxa vad ca ai violat teritoriul mai tuturor cartierelor....exista un topic special pentru vanzarea motocicletei tale (nelimitata).....

deja a inceput sa se strice topicul si tu continui sa o faci ... :)

 

 

scuze, stiu ca este sectiunea pentru vanzari, dar cu cat mai multe anunturi cu atat mai multe sanse de a o vinde... :)

 

btw...am subliniat NELIMITAT pentru ca sincer....da bine pentru multi "motociclisti" care rasar in fiecare zi si isi doresc ceva hardcore

 

inca odata scuze....si multa bafta la toti :blink:

 

sa se continue topicul cu posturi dedicate :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

metaxa .....vezi ca pe topicul asta se posteaza doar vinerea......posturi de genul: "vin si eu", "asteptati-ma si pe mine", "ne vedem la 19"...etc. S-a inteles???!!! Alte discutii sunt strict interzise de vechii "cavaleri" care "trebuie sa intre aici"..... Si cum azi e sambata....esti OFFTOPIC !!!!!!!!..... :) ...si eu la fel!!!! :blink:

"cavalerilor"....daca aveati ceva de spus (adica sa ne amintiti cand si unde s-a hotarat ca topicul asat e strict legat de intalniri si nimic in plus) ...trebuia sa explicati frumos.... nu sa iasa toata tarasenia asta :)

Plimbari placute!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...