Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cand postati pe subforumul Titan-ului faceti si voi o scurta prezentare sa stim si noi cu cine vorbim !

da bre ...unde sunt vremurile de odinioara cand lumea venea si intreba"pot sa vin si eu la titan la intalnire?" :lol: deci pentru cei noi de pe topicul de titan,asteptam o descriere +poze cu motorul si propietarul!!ride safe :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da bre ...unde sunt vremurile de odinioara cand lumea venea si intreba"pot sa vin si eu la titan la intalnire?" :lol: deci pentru cei noi de pe topicul de titan,asteptam o descriere +poze cu motorul si propietarul!!ride safe :P

v-am zis eu ca aveti tendinte gay :ok: dar mie imi convine...deci: pozzeeeeeee :D

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cocoselule! totul pana la Mos Craciun, da?! :ok:

 

 

Bai gata cu Offtopic-ul pe aici ! Chestiile personale discutatile pe mess ! (cum suna raven..te recunosti in fraza asta ? ) :P :lol:

 

Just kidding !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Welcome in za club ! Pana la primavara ai timp sa le faci si sa iesi la drum serios ! Pana atunci in schimb o dam pe vin bere vodca si altele ! :P :lol:

 

 

23 ani, yamaha tt 600 supermoto din '95, semi-virgina de 25 000 km, cu plasticul mai avem de rezolvat niscaiva chestii de papetarie si birotica, mai nou adica de ieri - baba novac (rucar), etajul zece (aighesufletumeu). caut garaj in zona asta, desigur (o sa iau io legatura si cu rideru', decaveule, numai sa-mi repar rashnitza, ca de ieri refuza sa coopereze, neamu' lui de benchiu turcalet).

 

te invit, bai cocosel, sa te prezinti si tu, :D, si sa si mentionezi unde ti-e mobra... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

23 ani, yamaha tt 600 supermoto din '95, semi-virgina de 25 000 km, cu plasticul mai avem de rezolvat niscaiva chestii de papetarie si birotica, mai nou adica de ieri - baba novac (rucar), etajul zece (aighesufletumeu). caut garaj in zona asta, desigur (o sa iau io legatura si cu rideru', decaveule, numai sa-mi repar rashnitza, ca de ieri refuza sa coopereze, neamu' lui de benchiu turcalet).

 

te invit, bai cocosel, sa te prezinti si tu, :ok:, si sa si mentionezi unde ti-e mobra... :P

 

te planji de zici ca stai la etaju 17 si n-ai lift :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

23 ani, yamaha tt 600 supermoto din '95, semi-virgina de 25 000 km, cu plasticul mai avem de rezolvat niscaiva chestii de papetarie si birotica, mai nou adica de ieri - baba novac (rucar), et ajul zece (aighesufletumeu). caut garaj in zona asta, desigur (o sa iau io legatura si cu rideru', decaveule, numai sa-mi repar rashnitza, ca de ieri refuza sa coopereze, neamu' lui de benchiu turcalet).

 

te invit, bai cocosel, sa te prezinti si tu, :D, si sa si mentionezi unde ti-e mobra... :ok:

 

 

Mobra mea este bagata bine ! :P Care este ! Pe mine lumea ma cunoaste ...doar sunt sheful..nu trebuie sa ma mai prezint !

 

 

:P :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ca o completare...

 

Mobra mea este bagata bine ! :ok: Care este ! Pe mine lumea ma cunoaste ...doar sunt shefu'..nu tre' sa ma prezint, io sint platina si aur si argint ... sha!

:P

 

acestea fiind spuse gixule am leshinat de ras la filmuletu ala :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A pus veioza pe rezervor...

 

Inseamna ca mi-a urmat sfatul, io i-am zis ca-i feng shui asa :lol:

 

 

te planji de zici ca stai la etaju 17 si n-ai lift

 

Liftu- pan' la 9, nu asta e problema, dar ma ia cu palpitatii cand ma uit pe geam dimineata. In schimb am vedere la Jawa din parcare, asa de sus. Sunt curioasa a cui o fi :ok:

 

 

Mobra mea este bagata bine ! Care este ! Pe mine lumea ma cunoaste ...doar sunt sheful..nu trebuie sa ma mai prezint !

 

Bagata? Ai bagat-o sub pat deja? I-era frigutz, nu? :D

 

 

si ca o completare...

 

Sa inteleg c-ai ramas cu sechele dupa seara de luni... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Liftu- pan' la 9, nu asta e problema, dar ma ia cu palpitatii cand ma uit pe geam dimineata. In schimb am vedere la Jawa din parcare, asa de sus. Sunt curioasa a cui o fi :P

Bre, matale stai in unu' din bloacele turn de langa parc? ala de 14 etaje? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

septimiu:

diseara vine careva la arc?? eu viu daca se mai anunta cineva

Vin eu la arc.

 

Vad ca motociclistii astia de sezon , de weekend , de vara , astia de terasa... s-au bagat la iernat deja :P :lol:)

Editat de Luci03
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin eu la arc.

 

Vad ca motociclistii astia de sezon , de weekend , de vara , astia de terasa... s-au bagat la iernat deja :P :lol:)

 

jumatate din gasca e la iernat...astia mai batranii :ok: ...k noi.. tinereii ne vedem.. la 6:30 la Titan

 

haideti fara frica ne mai incalzim cu o plimbarica poate si o papica la GERMANESTI daca este chef si voie buna si lume destula

Editat de alexutzu_liv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Liftu- pan' la 9, nu asta e problema, dar ma ia cu palpitatii cand ma uit pe geam dimineata. In schimb am vedere la Jawa din parcare, asa de sus. Sunt curioasa a cui o fi :ok:

 

 

deci veti fi doi, plus ala cu scuteru de a lasat urme in fata blocului. Iti faci Club la scara :lol:

E bine ca stai sus, vezi si tu la vara cum e vremea la mare si dai de stire :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In seara asta la ora 18.30 vin si eu, asa ca ne vedem la Titan!

 

LE: schimbare de planuri ca tre sa ajung inainte la MotoAdv, asa ca ne vedem direct la Arc! :P

 

 

:lol: :ok: Eram soto !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...