Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

salutare,.................................................................. nu prea am ce spune,Alexa,Andrei(cehu),Calin(Hai-Hui)Andrei(sfantu,marat),blondu cu ij sau nu Ametist(ana) Ce mai faceti? sau mai stie cineva ceva de ei? Pepsiman,Dan06,Prafuit,Gabiblue.Parly,Ady.Ovydiu,etc ce mai faceti? Decat pe Eugen pe Dragos si din cand in cand pe Vlad ii mai vad pe aici

Am putin timp liber si m-am apuc sa recitesc forumul de la inceput a fost frumos

 

me too, me too. ma dau racing cu scuterul :rock: si am cauciucurile mai tocite decat voi, sac!!

te salut cu drag, neo!poate ne vedem si noi, toti, iarna asta la un suc, un vin fiert!

 

p.s : Lemne, baga-ti-ai telu ala intre b....perne!!!! il ai degeaba, maaaaaaaaaaaa!!!!

Editat de Ametist
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

flacai vine careva maine la o tura pana in ploiesti ? vreau sa fac o ultima plimbare si o bag si eu la iernat pe a mea :what: am inteles ca-s unele localuri chiar f dragutze. ma duc pt drum eu in primul rand si pt o ciocalata calda :rock:

 

eu plec in jur de ora 3 cred nu stiu sigur. daca vrea careva sa se bage sa ma contactez pe mob - 0724253053

Salut Dragos, vezi ca eu vreau sa ies la plimbare da nu dau de tine la tel. asa ca daca mai ramane valabila plimbarea da-mi un beep.0740 108 952

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cocosei, care dati cu subsemnatul la Ursu deseara? Exista vin fiert, bere si alte licori magice pentru cei care si-au bagat mobrele in dormitor ( :rock: ) si suce si ceaiuri pentru cei masochisti... :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am ajuns am ajuns cu zambetu pe buze :D mie mi-a mers la suflet plimbarica de aseara :P nu stiu de ce a dat retea ocupata..cred ca nu te place mobilul meu :lol: dupa ce am ajuns in buc am mers si in studio bar asa sarbatoresc intoarcerea intreg nevatamat si cu plinu de ulei facut la mobra :laugh:)

 

app vine cineva la intrunire diseara ? e zi frumoasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai va rog frumos!

 

APLAUZE SI CHIOTE PENTRU DOMNU' R4ZOR!

 

De ieri a devenit mandrul tatic al unui carnacior rozaliu de 4,2 kg (io clar ii ridic nevasta la rang de zeitza) pe nume provizoriu R4zorel... asteptam sa-l declare in urmatoarele 24 de ore, altfel expira... :lol:

 

Felicitari pentru a mia oara, bai tati :D

 

PS: Il invit pe tati sa-i dezvaluie frumosul nume ales, nu-i rapesc si bucuria asta :laugh: oricum, baieti, sa va pregatiti fiicele, presimt un mic Don Juan pui de Rossi care o sa franga inimi :P

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai va rog frumos!

 

APLAUZE SI CHIOTE PENTRU DOMNU' R4ZOR!

 

De ieri a devenit mandrul tatic al unui carnacior rozaliu de 4,2 kg (io clar ii ridic nevasta la rang de zeitza) pe nume provizoriu R4zorel... asteptam sa-l declare in urmatoarele 24 de ore, altfel expira... :laugh:

 

Felicitari pentru a mia oara, bai tati :P

 

PS: Il invit pe tati sa-i dezvaluie frumosul nume ales, nu-i rapesc si bucuria asta :D oricum, baieti, sa va pregatiti fiicele, presimt un mic Don Juan pui de Rossi care o sa franga inimi :D

 

 

Felicitari cocoselule !!! Sa-ti traiasca sa fie sanatos ! Inca unul in gasca cocoseilor singuratici ...care este !

 

Era cazul....si asa incepusem sa ma ingrijorez ca nu mai vine...si acum ai "a bundle of joy " :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari cocoselule !!! Sa-ti traiasca sa fie sanatos ! Inca unul in gasca cocoseilor singuratici ...care este !

 

Era cazul....si asa incepusem sa ma ingrijorez ca nu mai vine...si acum ai "a bundle of joy " :lol:

 

Io zic ca momentan are multe ore de nesomn programate pt urmatoarele luni. Da' compenseaza, face cinste si ne rugam la zana maseluta sa mai reduca din perioada de colici :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va foarte mutzumex si baietelul al carui proaspat tatic sunt nu e un grasan cum sustine ralucone, adica are 4.1kg nu 4.2 si 54 cm, este inmatriculat cu nr, 69 la maternitate si cum era de asteptat azi de dimineata l-am gasit cu o fetita in pat :lol: momentan i se spune Mitica din motive destul de dificil de explicat acum insa numele lui este atentie :laugh: ...Eric Stefan...

 

va mutzumex!

 

*masa si dansul se vor tine in picioare la o data stabilita in prealabil. acest medicament se elibereaza fara reteta daca apar manifestari neplacute adresati-va personei de la bar pentru inca o doza de alcool. Pentru mai multe informatii va rugam consultati un medic de familie si ofiterul starii civile

Editat de R4z0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va foarte mutzumex si baietelul al carui proaspat tatic sunt nu e un grasan cum sustine ralucone, adica are 4.1kg nu 4.2 si 54 cm, este inmatriculat cu nr, 69 la maternitate si cum era de asteptat azi de dimineata l-am gasit cu o fetita in pat :lol: momentan i se spune Mitica din motive destul de dificil de explicat acum insa numele lui este atentie :laugh: ...Eric Stefan...

 

va mutzumex!

 

*masa si dansul se vor tine in picioare la o data stabilita in prealabil. acest medicament se elibereaza fara reteta daca apar manifestari neplacute adresati-va personei de la bar pentru inca o doza de alcool. Pentru mai multe informatii va rugam consultati un medic de familie si ofiterul starii civile

din partea mea (ravenitza aici) si a lu dya: felicitari si toate bucuriile din lume familiei tale!!

esti un nebun si de acum esti un nebun si jumatate (eric stefan - frumos nume!)

abia astept sa vad poze cu micul dracusor ce s-a lasat asteptat ca sa manance nervii parintilor :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce tareeeee ! razorel welcome to the gang ! :P) ce mocioclist fioros o sa ajunga asta micu...asa ca taica'su :laugh: :D felicitari omule :lol: sa-l stapanesti sanatos pe prichindel :D

Editat de Legnakrad.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia garaju neamule ca vine prafu acushi! :laugh:

eu mi-am bagat mobra la dospit acolo si mai e un loc!

cine se baga sa zica cu un PM.

zona Campia Libertatii

Bafta!

 

Felicitari pt micul motorist! Cand o sa ajunga mare o sa vrea cine stie ce aeroglisor :D O sa fi fericit daca o sa se dea pe roti si nu pe aer :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...