Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Deci azi pe la ora 7 seara eu ma intorceam acasa pe mobra. Vreme cam de kko, eram singuru motor de pe strada, insa nu am avut probleme. Nici macar nu mi-a fost frig :angry:

 

Acu mai pe noapte am mai iesit un pic si deja s-a uscat pe jos pe arterele mari. Maine iar iau mobra, fie ce-o fi. Traiasca echipamentu meu! Am dat un ban, da' stiu ca ma doare in pix de vreme :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci azi pe la ora 7 seara eu ma intorceam acasa pe mobra. Vreme cam de kko, eram singuru motor de pe strada, insa nu am avut probleme. Nici macar nu mi-a fost frig :angryfire:

 

Acu mai pe noapte am mai iesit un pic si deja s-a uscat pe jos pe arterele mari. Maine iar iau mobra, fie ce-o fi. Traiasca echipamentu meu! Am dat un ban, da' stiu ca ma doare in pix de vreme :baldy:

 

Nu erai singur,mai eram si eu tot pe la 7 :angry: dar abia picura...maine cica nu mai ploua...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci azi pe la ora 7 seara eu ma intorceam acasa pe mobra. Vreme cam de kko, eram singuru motor de pe strada, insa nu am avut probleme. Nici macar nu mi-a fost frig :angry:

 

Acu mai pe noapte am mai iesit un pic si deja s-a uscat pe jos pe arterele mari. Maine iar iau mobra, fie ce-o fi. Traiasca echipamentu meu! Am dat un ban, da' stiu ca ma doare in pix de vreme :angryfire:

 

Chiar ca nu erai singur... In spirit de solidaritate te sustineam prin frig, ninsoare, mazga pe cashcheta si alte picanterii care fac mersul pe motor un deliciu(aici a vorbit gurmandul de mine;tastez de la 110kg).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt cu moto la munca, o fi bine!? :angry:

Salutare. Si eu am fost ieri la fel. Am avut noroc si am prins o pauza de ploaie exact cand am plecat spre casa. Cand am ajuns si "imbracam" motoru in parcare a inceput iar sa ploua.

 

A 2a iesire de la metroul Titan..cea dinspre parc...de la ora 19:00 pana pe la 20:00 ! :angryfire:

OoooooK, daca nu apare nimic deosebit imi fac si eu debutul in seara asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa dau pass inca vreo 2 saptamani de la intrunirii...sunt legat de calorifer :angry: :angryfire:

Pana acum vad k este soare...cred k o sa fie frumos afara azi

 

Tot racit dom'le? :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mini boy, stii ca motoreta trebuie sa mearga mereu... as aca mi-o dai mie cat esti u pe bara :angryfire: promit sa am grija de ea :angry:

 

 

Cum te oferi tu Jhoanee sa ai grija de ele ! Mititelu de tine ! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Si eu am fost ieri la fel. Am avut noroc si am prins o pauza de ploaie exact cand am plecat spre casa. Cand am ajuns si "imbracam" motoru in parcare a inceput iar sa ploua.

 

pana la urma, a fost OK drumul spre casa :angry: am luat si o mare groapa pe la Lizeanu :baldy:

 

 

Cum te oferi tu Jhoanee sa ai grija de ele ! Mititelu de tine ! :kali:

 

scoatem monstrul ? :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai da nyt :angryfire: dc vrei..... am grija de a ta ta. ii fac rodajul pe anul asta :baldy:

 

 

Sunt convins ca i-ai face ! Dar rodajul e de mult facut...iar plimbarile numai eu le fac ! :angry:

Editat de Nyt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu erai singur,mai eram si eu tot pe la 7 :angry: dar abia picura...maine cica nu mai ploua...

Eram si eu :baldy: tot pe la ora 19 in drum spre casa

 

neatza :angryfire::D:D

Neatza lume!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu azi plec spre munte ( cu masina ) deci saptamana asta pas la intalnire. Insa vinerea viitoare sper sa ajung si sa o aduc si pe Matilda cu mine :angryfire:

Drum bun! (ASFALT USCAT :angry: )

Sa faci poze sa ne arati si noua

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...