Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Alo,tovarasu' Septimiujfk,vezi ca pentru stickerele monster energy pe rosu reflectorizant detin drepturi de autor,inregistrat la OSIM!!!Ti-as sugera sa-ti pui stickere albastre sa se potriveasca cu lumina de sub codita! :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alo,tovarasu' Septimiujfk,vezi ca pentru stickerele monster energy pe rosu reflectorizant detin drepturi de autor,inregistrat la OSIM!!!Ti-as sugera sa-ti pui stickere albastre sa se potriveasca cu lumina de sub codita! :D :)

 

Vorbesti de discoteca aia de la motoru lui? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alo,tovarasu' Septimiujfk,vezi ca pentru stickerele monster energy pe rosu reflectorizant detin drepturi de autor,inregistrat la OSIM!!!Ti-as sugera sa-ti pui stickere albastre sa se potriveasca cu lumina de sub codita! :) :)

 

iar eu cota parte din drepturi.... prietenii stiu de ce :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alo,tovarasu' Septimiujfk,vezi ca pentru stickerele monster energy pe rosu reflectorizant detin drepturi de autor,inregistrat la OSIM!!!Ti-as sugera sa-ti pui stickere albastre sa se potriveasca cu lumina de sub codita! :wacko: :)

 

 

Vorbesti de discoteca aia de la motoru lui? :)

 

draga tovarase :P daca tu ai inregistrat zgarieturile alea rosii la osim atunci eu imi pun boxe si un amplificator pe rezervor si dau si liber la manele dar sa nu va fie cu mirare daca cer taxa de club cand vin la titan

ps: nu uitati cd-urile cu salaM , fernadO de la Caransebes , romeoO fantastikU s.a. :D

Editat de septimiu_J F K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

draga tovarase :P daca tu ai inregistrat zgarieturile alea rosii la osim atunci eu imi pun boxe si un amplificator pe rezervor si dau si liber la manele dar sa nu va fie cu mirare daca cer taxa de club cand vin la titan

ps: nu uitati cd-urile cu salaM , fernadO de la Caransebes , romeoO fantastikU s.a. :D

Daca vrei zgarieturi,vorbesc cu VCR si cred ca te rezolva!Gratis!Cat despre muzica,cred ca faci mai multi bani la nunti decat la titan!cum sa dau hotdog-ul meu pe Salam?!!! :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vineri dupa intalnirea de la Titan, si dupa ce plimbari pe la Ikea mai vreti :laugh: ...poate mergem si aici: /index.php?...p;#entry2486933 .

Mesaj completat

 

eu plec cu masina la petrecerea campeneasca pe la 10 din dristor, si mai am 2 locuri libere cine vrea sa il ducem sa ma sune

post-44366-1277481622_thumb.jpg

Editat de septimiu_J F K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plimabre!!!! La 19:15 plecam de la ultima benzinarie inainte de intrarea pe A1(autostrada soarelui) pana pe la Fundulea. Mancam ceva pe acolo si apoi acasa. Care mai are chef e bine venit. 0723199291(alexandra) pentru intrebari.

 

 

eu am fost pe sensul celalalt.....dus pe drumul vechi, intors pe A1.

2 radare, cate unul pe fiecare sens :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plimabre!!!! La 19:15 plecam de la ultima benzinarie inainte de intrarea pe A1(autostrada soarelui) pana pe la Fundulea. Mancam ceva pe acolo si apoi acasa. Care mai are chef e bine venit. 0723199291(alexandra) pentru intrebari.

 

 

eu am fost pe sensul celalalt.....dus pe drumul vechi, intors pe A1.

2 radare, cate unul pe fiecare sens ;)

 

am jurat k nu mai plec cd vad nori prin jurul rutei si uite k tot nu mm inavatat minte

de abia spalasem motorul si iar l-am umplut de noroaie si goange de pe autostrada

dar gata ... nu o sa mai ies din coteț cd vad ca vremea e de cacao

 

apropo de radare, pe unul l-am vazut si noi, al2-lea Dumnezeu cu mila :D

dupa ce ne-am intors in bucale am mers pana in alter ego sa imbucam ceva dar cand am vazut ca nu au haleala am sprintat pana in bikers otopeni unde am bagat la greu pana pe la 2 noaptea

 

a si inca ceva:OFER RECOMPENSA ...am pierdut intre Buc. -iesirea de pe autostrada la Fundulea- si pana pe la Branesti 100 si ceva de lei , mi s-au deschis buzunarele de la vant :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani R4z0r ! Sa te bucuri de mobra aia girlish mistoaca si sanatate sa fie ca in rest le facem pe toate ! :smoke:

 

 

P.S (nu eu am zis ce e taiat acolo )

 

PS2 : Septimiu ce recompensa oferi la suma de 100 si ceva ron pierdutzi ? :lol:

Editat de Nyt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani R4z0r ! Sa te bucuri de mobra aia girlish mistoaca si sanatate sa fie ca in rest le facem pe toate !

 

 

P.S (nu eu am zis ce e taiat acolo )

:smoke: Ma bagi in gura lupului huh? Bineee...

 

La multi ani Razvan! Tot ce iti doresti sa se implineasca :lol: ::hug

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...