Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

fratilor, am si eu o handa cbf 500 si am dat-o unui amic, care a intrat intr-un gard, si mi-a facut o paguba de 300euro, el n-a patin nimic, dar acum nu vrea sa-mi dea banii, ce ma sfatuiti sa fac :baldy:

 

sa o repari, sau te lasi de motociclism (glumesc)

 

daca ai avut bunatatea sa o dai, sunt sigur ca o sa iti asumi si raspunderea

 

bine ca n-a patit nimic, fierul se repara (chiar daca se repara pe banii tai)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor, am si eu o handa cbf 500 si am dat-o unui amic, care a intrat intr-un gard, si mi-a facut o paguba de 300euro, el n-a patin nimic, dar acum nu vrea sa-mi dea banii, ce ma sfatuiti sa fac :baldy:

 

omule, eu cand mi-am dat motocicleta altuia, acela care o conducea avea ori un motor personal (daca o facea cu a mea, mi-l dadea p-al lui pana mi-o repara), sau avea masina ( la fel si in cazul asta) sau pur si simplu am vrut sa fac un bine ( in caz de ceva, pe banii mei). Dar suzuki gs 500 daca e sa cada, nu are radiator care sa se sparga, avea deja semne de cazaturi si pare sa fie destul de rezistent. urmeaza sa-i pun un crash bar finutz. Prietenul tau merita cea mai lunga injuratura posibila si taiat legatura cu el. N-ai ce sa-i faci daca e tzaranoi...sau poate chiar n-are bani iar tu trebuia sa stii asta cand i-ai dat motorul ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saluatere, bine ai revenit pe forum @))

de plimbare mai lunga am si eu chef

 

pe mine m-ar coafa sa merem pana la Sighisoara

plimbare de o zi, mers cel putin mediu deci fara mobre cu un singur piston sau cu pompa de benzina infundata :crack:

eu am programu lejer deci propuneti voi o zi iar eu ma conformez

 

o plimbare buna si o bere rece din Sighisoara ... abia astept :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne auzim dupa ce ma mai obisnuiesc cu motorul pe care il am la dispozitie, momentan sunt rupt dupa plimbarile din wknd. Este un miar pregatit pt curse, suspensiile sunt ingrozitor de tari - simti orice pietricica infima de pe sosea, orice gropita pare un crater urias, franele te-arunca in gat si evident seaua este fara pic de burete pe ea, lesini dupa o de ora de mers.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ce bre, astia cu mobre cu un singur piston nu fac fata zici matale?

 

alo, domnu cu miaru' preparat de curse: vezi ca ai gresit circuitul frate, seteaza-ti motoreta pentru strada ca o sa te trezesti in boscheti si nu o sa sti de ce ;) sau mai bine iti iei un scuter si p-aia o lasi pentru circuit, unde isi face treaba la adevarata ei valoare.

 

ps: da, eu merg cu scuteru :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mi-as mai cumpara motor din mai multe motive.

Unul din ele este ca nu am timp sa merg de mai mult de 10x pe an si al doilea e ca n-are niciun rost sa tin ceva in fata blocului de dragul hotilor sau vandalilor,care imi fura ba o oglinda, ba un semnal, ba mi-l trantesc pe jos si stau sa repar carene, vopsesc, etc cum s-a tot intamplat dealungul timpului. Evident, toate astea aici in intersectie la Dristor, la strada, unde e circulat si la 4 dimineata.

Anul trecut nu puteam sa dorm noptile de cat suna pagerul de la alarma, acuma stii ce bine dorm? :P

 

Asa ca mai bine inchiriez sau iau moca de la prieteni :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vreti plimbarica uitati-va aici :) /index.php?/topic/666145-plimabareala-de-weekend-propuneri/#entry2916996 pare chiar interesant de mult vreau sa fac drumul ala

Daca te pasioneaza, eu si cu o gasca mare de prieteni vom face TA si TF weekendul viitor. Vineri-duminica, amanunte aici: /index.php?/topic/653336-intrunire-kle-istii-friends-2011/page__p__2820427#entry2820427

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te pasioneaza, eu si cu o gasca mare de prieteni vom face TA si TF weekendul viitor. Vineri-duminica, amanunte aici: /index.php?/topic/653336-intrunire-kle-istii-friends-2011/page__p__2820427#entry2820427

din pacate nu pot. Am o nunta care este sambata si tre sa fac act de prezenta. Drum bun si sa imi spuneti si mie cum e drumul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primiti si fara motor?!Pentru ovatii si fluieraturi din tribune.Si berea cine o da?

 

 

Berea o dai tu,ca tot esti doritor..si da,se accepta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca fac rost de niste genunchere vin si eu...Da` o sa merg mai batraneste ca nu am materialul necesar :)

 

Genunchere te servesc eu pt amc daca nu ai de unde.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sesiune amc duminica 07.08 incepand cu ora 10 . Doritorii e invitati . Poate domnu sun_man ca tot are motocicleta potenta .

 

Ti-o dau tie cu placere, sa-ti depasesti limitele :D , eu prefer sa ma dau pe strada, batraneste :P Te sun daca nu plec la mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ajung Duminica, vin si eu. Cocos mai am o pereche de blugi care nu-mi mai trebuie, imi imprumuti si mie jenuncherele? :bounce:

 

 

Coco hai draq acasa,vad ca a inceput sa iti placa,ca am vb o vorba si acum vaz ca nu mai vii ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...